Hledat

Ubytování

Ubytování město Apolakkiá

Ve městě Apolakkiá (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Apolakkiá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Apolakkiá

Amaliahotel

8,1

Amaliahotel

Ubytování (Hotel) Amaliahotel. Amaliahotel se nachází v obci Apolakkiá a nabízí restauraci, zahradu, bar, sdílený lounge, terasu a pokojovou službu. Ubytování Amaliahotel se nachází ve městě Apolakkiá (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Pearl Villa Apolakkia

Blue Pearl Villa Apolakkia

Ubytování (Vily) Blue Pearl Villa Apolakkia. Located in Apolakkiá, 41 km from Lindos, Blue Pearl Villa Apolakkia provides a terrace and free WiFi. Ubytování Blue Pearl Villa Apolakkia se nachází ve městě Apolakkiá (Řecko - Rhodos).

Electra Village House

Electra Village House

Ubytování (Prázdninový dům) Electra Village House. Electra Village House is situated in Apolakkiá and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 38 km from Lindos. Ubytování Electra Village House se nachází ve městě Apolakkiá (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Pearl Villa Apolakkia

White Pearl Villa Apolakkia

Ubytování (Vila) White Pearl Villa Apolakkia. Boasting private pool, White Pearl Villa Apolakkia is set on the beachfront in Apolakkiá. Ubytování White Pearl Villa Apolakkia se nachází ve městě Apolakkiá (Řecko - Rhodos).

Villa George

Villa George

Ubytování (Vila) Villa George. Situated in Apolakkiá in the Rhodes region, Villa George has a balcony and garden views. Ubytování Villa George se nachází ve městě Apolakkiá (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Apolakkiá

Město Apolakkiá se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Apolakkiá.