Hledat

Ubytování

Ubytování město Anterselva di Mezzo

Ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Anterselva di Mezzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Anterselva di Mezzo

Appartements Metzmühle

10

Appartements Metzmühle

Ubytování (Apartmány) Appartements Metzmühle. Appartements Metzmühle se nachází v obci Anterselva di Mezzo, 29 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Appartements Metzmühle se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof

10

Huberhof

UbytováníHuberhof. Huberhof nabízí ubytování s grilem a dětským hřištěm v obci Anterselva di Sopra, 3 km od části Anterselva di Mezzo. Ubytování Huberhof se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Sonne , Casa Mairl

10

Appartment Sonne , Casa Mairl

UbytováníAppartment Sonne , Casa Mairl. Set in Anterselva di Mezzo, 30 km from Lago di Braies, Appartment Sonne, Casa Mairl offers accommodation with a garden, free WiFi, luggage storage space,... Ubytování Appartment Sonne , Casa Mairl se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterreinischhof

9,8

Unterreinischhof

UbytováníUnterreinischhof. Unterreinischhof se nachází v obci Anterselva di Mezzo, 24 km od města Brunico, a nabízí zahradu s grilem a dětskou částí. Ubytování Unterreinischhof se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ausserwegerhof

9,7

Ausserwegerhof

Ubytování (Apartmány) Ausserwegerhof. Ubytování se nachází v obci Anterselva di Mezzo v regionu Trentino Alto Adige. Ubytování Ausserwegerhof se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wiesemann Biohof

9,7

Wiesemann Biohof

UbytováníWiesemann Biohof. Wiesemann Biohof se nachází v obci Anterselva di Mezzo, 28 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Wiesemann Biohof se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Nature Apis Landheim

9,5

Apartments Nature Apis Landheim

Ubytování (Apartmány) Apartments Nature Apis Landheim. Apartments Nature Apis Landheim se nachází na území přírodního parku Rieserferner-Ahrn, a nabízí apartmány v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Nature Apis Landheim se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Amus Suites Dolomites

9,5

Amus Suites Dolomites

UbytováníAmus Suites Dolomites. Amus Suites Dolomites se nachází asi 30 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Amus Suites Dolomites se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Pohuibe

9,4

Appartements Pohuibe

Ubytování (Apartmány) Appartements Pohuibe. Appartements Pohuibe poskytují ubytování s možností vlastního stravování v klidné oblasti, 1,5 km od centra města Anterselva di Mezzo. Ubytování Appartements Pohuibe se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Rainer

9,4

Apartments Rainer

Ubytování (Apartmány) Apartments Rainer. Apartmány Rainer se nacházejí v obci Anterselva di Mezzo, 29 km od jezera Lago di Braies, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartments Rainer se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mühlheim

9,3

Mühlheim

Ubytování (Apartmány) Mühlheim. Mühlheim se nachází v obci Anterselva di Mezzo, 30 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mühlheim se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Enzian am See

9,3

Chalet Enzian am See

Ubytování (Chata) Chalet Enzian am See. Nachází se jen 200 metrů od Antholzer Vidíš, Chalet Enzian am See se nachází v obci Anterselva di Mezzo a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zázemí pro... Ubytování Chalet Enzian am See se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hellweger Apartments

9,2

Hellweger Apartments

Ubytování (Apartmány) Hellweger Apartments. Apartmány Hellweger - Apartments & Wellness se nacházejí v obci Anterselva di Mezzo ležící na území regionu Tridentsko-Horní Adiže a nabízí menší wellness... Ubytování Hellweger Apartments se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Messnerwirt

9,2

Hotel Messnerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Messnerwirt. Tento 3hvězdičkový hotel leží ve výšce 1 100 metrů nad mořem v centru oblasti Antholz-Niedertal. Ubytování Hotel Messnerwirt se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Müllerhof

9,1

Müllerhof

Ubytování (Farma) Müllerhof. Ubytování se nachází v obci Anterselva di Mezzo v regionu Trentino Alto Adige. Ubytování Müllerhof se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kühlerhof

8,9

Kühlerhof

Ubytování (Aparthotel) Kühlerhof. Penzion Kühlerhof se nachází v obci Anterselva, je obklopený zelenými loukami a lesy, a nabízí kompletně vybavená studia s balkonem i ve všech prostorách... Ubytování Kühlerhof se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vierbrunnenhof

8,9

Vierbrunnenhof

Ubytování (Hotel) Vierbrunnenhof. Vierbrunnenhof se nachází v Dolomitech v obci Anterselva di Mezzo. Nabízí wellness centrum zdarma a pokoje s balkonem. Ubytování Vierbrunnenhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Antholzerhof

8,8

Hotel Antholzerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Antholzerhof. Tento rodinný hotel ve vesnici Anterselva di Sotto nabízí krytý bazén, wellness centrum a tradiční restauraci. Ubytování Hotel Antholzerhof se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Santeshotel

8,8

Santeshotel

Ubytování (Hotel) Santeshotel. Alpský hotel Santeshotel Wegerhof se nachází 11 km od nádraží Valdaora. Ubytování Santeshotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bad Salomonsbrunn

8,8

Hotel Bad Salomonsbrunn

Ubytování (Hotel) Hotel Bad Salomonsbrunn. Hotel Bad Salomonsbrunn se nachází v údolí Anterselva v Dolomitech, nedaleko Bolzana. Ubytování Hotel Bad Salomonsbrunn se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Falkensteiner Hotel Antholz - Adults only

8,7

Falkensteiner Hotel Antholz - Adults only

Ubytování (Hotel) Falkensteiner Hotel Antholz - Adults only. Falkensteiner Hotel Antholz - Adults only se nachází na skvělém místě v údolí Antholz, kde se můžete věnovat běžkování. Ubytování Falkensteiner Hotel Antholz - Adults only se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Seehaus - Only Adults - Mountain Lake Resort

8,5

Hotel Seehaus - Only Adults - Mountain Lake Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Seehaus - Only Adults - Mountain Lake Resort. Hotel Seehaus se nachází přímo na břehu jezera Lago di Anterselva, s výhledem na přírodní park Rieserferner-Ahrn. Ubytování Hotel Seehaus - Only Adults - Mountain Lake Resort se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bruggerwirt

8,4

Hotel Bruggerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Bruggerwirt. Hotel Bruggerwirt se nachází v obci Anterselva di Mezzo, 29 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Hotel Bruggerwirt se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sport Hotel Wildgall

8,4

Sport Hotel Wildgall

Ubytování (Hotel) Sport Hotel Wildgall. Sport Hotel Wildgall se nachází ve městě Anterselva di Sopra v jižním Tyrolsku. Nabízí velkou zahradu, bezplatnou saunu a panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Sport Hotel Wildgall se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Wildgall

8

Chalet Wildgall

Ubytování (Chata) Chalet Wildgall. Chalet Wildgall je tradiční dřevěná chata situovaná v lese na začátku přírodního parku Vedette di Ries, 5 km od obce Anterselva di Mezzo. Ubytování Chalet Wildgall se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Antholzersee

7,7

Apartment Antholzersee

Ubytování (Apartmán) Apartment Antholzersee. Apartment Antholzersee se nachází v obci Anterselva di Mezzo, v blízkosti jezera Antholzer See, a nabízí restauraci, půjčovnu kol, přímý přístup na... Ubytování Apartment Antholzersee se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Exzelent Residence Antholz

1

Exzelent Residence Antholz

UbytováníExzelent Residence Antholz. Exzelent Residence Antholz se nachází 30 km od jezera Lago di Braies a nabízí zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Exzelent Residence Antholz se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mitterbruggehof Apt Berganemone

Mitterbruggehof Apt Berganemone

UbytováníMitterbruggehof Apt Berganemone. Mitterbruggehof Apt Berganemone se nachází v obci Anterselva di Mezzo a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Mitterbruggehof Apt Berganemone se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mitterbruggehof Apt Enzian

Mitterbruggehof Apt Enzian

UbytováníMitterbruggehof Apt Enzian. Mitterbruggehof Apt Enzian se nachází v obci Anterselva di Mezzo a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Mitterbruggehof Apt Enzian se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Halbwöhrerhof

Halbwöhrerhof

Ubytování (Aparthotel) Halbwöhrerhof. Halbwöhrerhof se nachází v obci Anterselva di Mezzo, 32 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Halbwöhrerhof se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Amus Chalets Dolomites - Luxury Chalets South Tyrol - Opening 12/2022

Amus Chalets Dolomites - Luxury Chalets South Tyrol - Opening 12/2022

Ubytování (Vily) Amus Chalets Dolomites - Luxury Chalets South Tyrol - Opening 12/2022. Amus Chalets Dolomites - Luxury Chalets South Tyrol - Opening 12/2022 se nachází 30 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s barem, zahradou a... Ubytování Amus Chalets Dolomites - Luxury Chalets South Tyrol - Opening 12/2022 se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Exzelent Residence

Exzelent Residence

UbytováníExzelent Residence. Exzelent Residence se nachází 31 km od jezera Lago di Braies a nabízí zahradu, restauraci a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Exzelent Residence se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mitterbruggehof Apt Silberdistel

Mitterbruggehof Apt Silberdistel

UbytováníMitterbruggehof Apt Silberdistel. Mitterbruggehof Apt Silberdistel se nachází v obci Anterselva di Mezzo a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Mitterbruggehof Apt Silberdistel se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mitterbruggehof Apt Alpenrose

Mitterbruggehof Apt Alpenrose

UbytováníMitterbruggehof Apt Alpenrose. Mitterbruggehof Apt Alpenrose se nachází v obci Anterselva di Mezzo a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Mitterbruggehof Apt Alpenrose se nachází ve městě Anterselva di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Anterselva di Mezzo

Město Anterselva di Mezzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Anterselva di Mezzo.