Hledat

Ubytování

Ubytování město Antermoia

Ve městě Antermoia (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Antermoia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Antermoia

Apartments Mia Cô

10

Apartments Mia Cô

UbytováníApartments Mia Cô. Apartmány Mia Cô se nachází v obci Antermoia, 38 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mia Cô se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pradel Dolomites

10

Pradel Dolomites

Ubytování (Chata) Pradel Dolomites. Pradel Dolomites se nachází v San Martino in Badia, 8 km od Artemoia. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Pradel Dolomites se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Canalhof

10

Canalhof

Ubytování (Apartmány) Canalhof. Canalhof se nachází v obci Antermoia v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Canalhof se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Elisabeth Panorama

9,8

Hotel Elisabeth Panorama

Ubytování (Aparthotel) Hotel Elisabeth Panorama. Hotel Elisabeth Panorama se nachází 2 km od jezera Antermoia a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Elisabeth Panorama se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

chalet soredl

9,7

chalet soredl

Ubytování (Chata) chalet soredl. Chalet soredl se nachází v obci Antermoia a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování chalet soredl se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chi Plans

9,7

Chi Plans

UbytováníChi Plans. Chi Plans se nachází v obci Antermoia, 42 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chi Plans se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

GSCNARA - APARTMENT LIN

9,7

GSCNARA - APARTMENT LIN

UbytováníGSCNARA - APARTMENT LIN. GSCNARA - APARTMENT LIN se nachází v obci Antermoia, pouhých 42 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi... Ubytování GSCNARA - APARTMENT LIN se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch da Börz

9,7

Lüch da Börz

Ubytování (Apartmán) Lüch da Börz. Lüch da Börz nabízí širokou terasu s krásným výhledem na Dolomity. Stojí uprostřed hor, 3 km od města Antemoia. Hosté mohou využívat gril a bezplatné... Ubytování Lüch da Börz se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Mia Co

9,6

Garni Mia Co

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Mia Co. Garni Mia Co se nachází v obci Antermoia a nabízí saunu a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Garni Mia Co se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Majun Fornellahof

9,5

La Majun Fornellahof

Ubytování (Farma) La Majun Fornellahof. La Majun Fornellahof se nachází v obci Antermoia v regionu Trentino Alto Adige, 49 km od opatství Novacella. Ubytování La Majun Fornellahof se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

La ciasota

9,4

La ciasota

Ubytování (Apartmán) La ciasota. La ciasota nabízí ubytování s výhledem do zahrady v obci Antermoia, 40 km od katedrály Bressanone a 40 km od lékařského muzea. Ubytování La ciasota se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ampio appartamento di 200mq nel cuore di Antermoia

9,4

Ampio appartamento di 200mq nel cuore di Antermoia

Ubytování (Prázdninový dům) Ampio appartamento di 200mq nel cuore di Antermoia. Ampio appartamento di 200mq nel cuore di Antermoia se nachází v obci Antermoia, 40 km od katedrály Bressanone a 40 km od lékařského muzea. Ubytování Ampio appartamento di 200mq nel cuore di Antermoia se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Maria

8,8

Pension Maria

Ubytování (Hotel) Pension Maria. Pension Maria se nachází v obci Antermoia, 47 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a... Ubytování Pension Maria se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pütia

8,8

Hotel Pütia

Ubytování (Hotel) Hotel Pütia. Hotel Pütia se nachází v obci Antermoia, 47 km od opatství Novacella, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Hotel Pütia se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Antermoia

8,7

Hotel Antermoia

Ubytování (Hotel) Hotel Antermoia. Rodinný Hotel Antermoia se nachází na klidném místě, 10 km od lyžařského areálu Kronplatz. Ubytování Hotel Antermoia se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa di BeSe

La Casa di BeSe

UbytováníLa Casa di BeSe. La Casa di BeSe se nachází v obci Antermoia v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování La Casa di BeSe se nachází ve městě Antermoia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Antermoia

Město Antermoia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Antermoia.