Hledat

Ubytování

Ubytování město Analipsi

Ve městě Analipsi (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Analipsi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Analipsi

Akrotiri

9,8

Akrotiri

Ubytování (Hotel) Akrotiri. Set in Analipsi, within 100 metres of Schoinontas Beach and 200 metres of Maltezana Beach, Akrotiri offers accommodation with a terrace and free WiFi as... Ubytování Akrotiri se nachází ve městě Analipsi (Řecko - Astypalaia).

Poseidon Studios

9,2

Poseidon Studios

Ubytování (Aparthotel) Poseidon Studios. Located 300 metres from Maltezana Beach, Poseidon Studios offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Poseidon Studios se nachází ve městě Analipsi (Řecko - Astypalaia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean Analipsis Apartments

Ocean Analipsis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ocean Analipsis Apartments. Set in Analipsi, Ocean Analipsis Apartments provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Ocean Analipsis Apartments se nachází ve městě Analipsi (Řecko - Astypalaia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Analipsi

Město Analipsi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Analipsi.