Hledat

Ubytování

Ubytování město Amoudara

Ve městě Amoudara (Řecko) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Amoudara

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Amoudara

Lemonita House

9,8

Lemonita House

Ubytování (Apartmán) Lemonita House. Lemonita House is an apartment set in Amoudara. The air-conditioned accommodation is 11. Ubytování Lemonita House se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Villa Delfino

9,8

Villa Delfino

Ubytování (Vila) Villa Delfino. Located in Amoudara Herakliou, within a few steps of Amoudara Beach, Villa Delfino offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal... Ubytování Villa Delfino se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Ammoudara Beach Apartment

9,7

Ammoudara Beach Apartment

Ubytování (Aparthotel) Ammoudara Beach Apartment. Situated within 200 metres of Amoudara Beach in Amoudara Herakliou, Ammoudara Beach Apartment features accommodation with seating area. Ubytování Ammoudara Beach Apartment se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veranta Flat

9,7

Veranta Flat

Ubytování (Apartmán) Veranta Flat. Located in Amoudara Herakliou, 1.9 km from Amoudara Beach, Veranta Flat provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Veranta Flat se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Anna Studio

9,6

Anna Studio

Ubytování (Apartmány) Anna Studio. Rodinný penzion Anna se nachází v obci Ammoudara u Heraklionu, pouhých 70 metrů od písečné pláže a v pěší vzdálenosti od restaurací a obchodů. Ubytování Anna Studio se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea and Sun

9,5

Sea and Sun

Ubytování (Prázdninové domy) Sea and Sun. With a garden and barbecue facilities, Sea and Sun features free WiFi and is situated in Amoudara Herakliou, 200 metres from Amoudara Beach. Ubytování Sea and Sun se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pelagos Beach Apartments

9,4

Pelagos Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Pelagos Beach Apartments. Situated right across the beach of Ammoudara, Pelagos Beach Apartments has a bar and offers studios with well-equipped kitchenette and free WiFi. Ubytování Pelagos Beach Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ikaros Suites

9,3

Ikaros Suites

Ubytování (Aparthotel) Ikaros Suites. Ikaros Suites se nachází pouhých 100 metrů od pláže Ammoudara a nabízí venkovní bazén, restauraci a elegantní pokoje i apartmá s výhledem na Krétské moře a... Ubytování Ikaros Suites se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Amoudara Suites

9,3

Amoudara Suites

Ubytování (Apartmán) Amoudara Suites. Apartmá Amoudara se nachází na pláži v Amoudara Herakliou, 41 km od Balíonu. Nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Amoudara Suites se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikolas Apartments

9,3

Nikolas Apartments

Ubytování (Apartmány) Nikolas Apartments. Rodinné apartmány se nacházejí v přímořském letovisku Amoudara s fantastickou, 6 km dlouhou a jen kousek pěšky vzdálenou písečnou pláží. Ubytování Nikolas Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yannis Apartments

9,2

Yannis Apartments

Ubytování (Apartmány) Yannis Apartments. Yannis Apartments se nachází 50 metrů od 6 km dlouhé písečné pláže v obci Amoudara, která je oceněná modrou vlajkou. Ubytování Yannis Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yianna Caravel

9,2

Yianna Caravel

Ubytování (Hotel) Yianna Caravel. Yianna Caravel se nachází přími na písečné pláži v letovisku Amoudara Herakliou. Ubytování Yianna Caravel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petousis Hotel & Suites

9,2

Petousis Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Petousis Hotel & Suites. Located in Amoudara Herakliou, 300 metres from Amoudara Beach, Petousis Hotel & Suites provides accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Petousis Hotel & Suites se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stork Hotel

9,1

Stork Hotel

Ubytování (Hotel) Stork Hotel. Hotel Stork stojí uprostřed olivových hájů a pouhých 350 metrů od písečné pláže v letovisku Ammoudara, která je ověnčená ekologickou Modrou vlajkou. Ubytování Stork Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Troulis Apartments

9,1

Troulis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Troulis Apartments. Troulis Apartment se nachází na pobřeží ve vesnici Amoudara s výhledem na pláž Agapi. Ubytování Troulis Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Vitoraki's Apartments

9,1

Vitoraki's Apartments

Ubytování (Apartmány) Vitoraki's Apartments. Offering a garden, Vitoraki's Apartments offers pet-friendly accommodation in Amoudara Herakliou. Heraklio Town is 5 km from the property. Ubytování Vitoraki's Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatross Apartments

9

Albatross Apartments

Ubytování (Apartmány) Albatross Apartments. Just 200 metres from the sandy beach of Amoudara in Heraklion, Albatross Apartments offers self-catering accommodation with free Wi-Fi and a balcony. Ubytování Albatross Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malena Hotel

9

Malena Hotel

Ubytování (Aparthotel) Malena Hotel. Malena Hotel stojí uprostřed velké zahrady, 150 metrů od krétské pláže Amoudara a 5 km od Heraklionu. Ubytování Malena Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Eva apartments

8,9

Eva apartments

Ubytování (Apartmány) Eva apartments. Eva Apartments se nachází v přímořském letovisku Amoudara, jen 3 km od Heraklionu. Ubytování Eva apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Enorme Lifestyle Beach (Adults Only)

8,9

Enorme Lifestyle Beach (Adults Only)

Ubytování (Hotel) Enorme Lifestyle Beach (Adults Only). Perfectly located on the Blue Flag Award winning sandy beach of Amoudara with stunning views from around the resort, Enorme Lifestyle Beach (Adults Only)... Ubytování Enorme Lifestyle Beach (Adults Only) se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neptuno Beach Hotel

8,9

Neptuno Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Neptuno Beach Hotel. Neptuno Beach se nachází 9 km od písečné pláže ve městě Ammoudara, 6 km od centra a 11 km od letiště Hérakleion. Ubytování Neptuno Beach Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Ermis Apartments

8,9

Ermis Apartments

Ubytování (Apartmány) Ermis Apartments. Located 200 metres from Amoudara Beach, Ermis Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ermis Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Studios Manos

8,9

Studios Manos

Ubytování (Aparthotel) Studios Manos. Manos Studios se nachází ve čtvrti Amoudara v Heraklionu známém pro svou písečnou pláž a širokou nabídku turistických zařízení. Ubytování Studios Manos se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Akti Corali Hotel

8,9

Akti Corali Hotel

Ubytování (Hotel) Akti Corali Hotel. Akti Corali Hotel se nachází jen 3 km od Héraklionu, 10 metrů od písečné pláže letoviska Amoudara. Ubytování Akti Corali Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Tropical Beach A

8,9

Tropical Beach A

Ubytování (Hotel) Tropical Beach A. Rodinný Tropical Hotel stojí na písečné pláži Amoudara, 7 km od Heraklionu. Ubytování Tropical Beach A se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Lino Mare Boutique Hotel

8,8

Lino Mare Boutique Hotel

Ubytování (Apartmány) Lino Mare Boutique Hotel. Featuring an outdoor big hydromassage bath tub, Lino Mare Boutique Hotel offers rooms with a balcony. Ubytování Lino Mare Boutique Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Ideal Studios

8,8

Ideal Studios

Ubytování (Apartmány) Ideal Studios. Studia Ideal se nacházejí v letovisku Amoudara, 600 metrů od písečné pláže, a nabízejí ubytování s klimatizací, možností vlastního stravování, zařízeným... Ubytování Ideal Studios se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emi Apartments

8,8

Emi Apartments

Ubytování (Apartmány) Emi Apartments. Tento přímořský hotel se nachází ve čtvrti Ammoudara v Heraklionu, pouhých 40 metrů od pláže v Ammoudaras označené modrou vlajkou. Ubytování Emi Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Kostas Maria Studios

8,8

Kostas Maria Studios

Ubytování (Apartmány) Kostas Maria Studios. Set within 200 metres of Amoudara Beach in Amoudara Herakliou, Kostas Maria Studios offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Kostas Maria Studios se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

La Santre Villa

8,8

La Santre Villa

Ubytování (Apartmány) La Santre Villa. La Santre Villa se nachází jen 200 metrů od pláže Amoudara na Krétě a nabízí pokoje s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem... Ubytování La Santre Villa se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Civitel Creta Beach

8,7

Civitel Creta Beach

Ubytování (Rezort) Civitel Creta Beach. Čtyřhvězdičkový hotelový rezort Creta Beach nabízí prostorné ubytování s bohatým zázemím na 9 km dlouhé bílé písečné pláži v letovisku Ammoudara. Ubytování Civitel Creta Beach se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Agapi Beach Resort Premium All Inclusive

8,7

Agapi Beach Resort Premium All Inclusive

Ubytování (Rezort) Agapi Beach Resort Premium All Inclusive. Agapi Beach Resort Premium All Inclusive se nachází u krásné pláže a uprostřed upravených zahrad v pobřežním letovisku Ammoudara a nabízí 3 bazény se... Ubytování Agapi Beach Resort Premium All Inclusive se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Tropical Beach B

8,7

Tropical Beach B

Ubytování (Bed and breakfast) Tropical Beach B. Situated a few steps from Amoudara Beach, Tropical Beach B offers a restaurant, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Tropical Beach B se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Oasis Hotel adults only

8,7

Oasis Hotel adults only

Ubytování (Hotel) Oasis Hotel adults only. Oasis Hotel adults only se nachází jen 100 metrů od písečné pláže Ammoudara v Heraklionu a nabízí bazén se sluneční terasou a barem. Ubytování Oasis Hotel adults only se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frank Apartments

8,7

Frank Apartments

Ubytování (Apartmány) Frank Apartments. Beach Apartments Frank Apartments se nachází v srdci Amoudara Herakliou. Ubytování Frank Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Amounda Bay

8,7

Amounda Bay

Ubytování (Hotel) Amounda Bay. Čtyřhvězdičkový hotel Amounda Bay se nachází 2,5 km od písečné pláže Amoudara a nabízí venkovní bazén s lehátky, restauraci a snack bar. Ubytování Amounda Bay se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgia Hotel

8,5

Georgia Hotel

Ubytování (Hotel) Georgia Hotel. Hotel Georgia leží poblíž písečné pláže ve městě Amoudara. Ubytování Georgia Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern apartment-10' from the city center

8,5

Modern apartment-10' from the city center

Ubytování (Apartmán) Modern apartment-10' from the city center. Located in Amoudara Herakliou in the Crete region, Modern apartment-10' from the city center has a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Modern apartment-10' from the city center se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marilena Hotel

8,4

Marilena Hotel

Ubytování (Hotel) Marilena Hotel. Čtyřhvězdičkový Marilena Hotel se nachází v letovisku Amoudara, 120 metrů od pláže, a nabízí elegantní ubytování s výhledem na Krétské moře nebo na hory,... Ubytování Marilena Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach

8,3

Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach

Ubytování (Apartmán) Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach. Located in Amoudara Herakliou in the Crete region, Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach features a patio. Ubytování Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dessole Dolphin Bay - All Inclusive

8,2

Dessole Dolphin Bay - All Inclusive

Ubytování (Rezort) Dessole Dolphin Bay - All Inclusive. Na soukromé části pláže Amoudara se uprostřed svěží udržované zeleně nachází Dolphin Bay Holiday Resort, 4hvězdičkový komplex se 4 bazény, 2 tenisovými... Ubytování Dessole Dolphin Bay - All Inclusive se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Castro Hotel

8,2

Castro Hotel

Ubytování (Hotel) Castro Hotel. Castro Hotel se nachází v centru Amoudary, jen 300 metrů od slavné písečné pláže. Ubytování Castro Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Eleni Palace

8,1

Eleni Palace

Ubytování (Aparthotel) Eleni Palace. Hotel Eleni Palace se nachází ve známém turistickém letovisku Ammoudara, jen 6 km od přístavu v Heraklion na Krétě. Ubytování Eleni Palace se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gorgona Hotel

8,1

Gorgona Hotel

Ubytování (Hotel) Gorgona Hotel. Gorgona Hotel je rodinný hotel, který má bazén s barem a je obklopen soukromou zahradou s bujnou vegetací o rozloze 5 000 m². Ubytování Gorgona Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Apollonia Beach Resort & Spa

8,1

Apollonia Beach Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Apollonia Beach Resort & Spa. Ekologický Apollonia Resort stojí na soukromé pláži v letovisku Amoudara a má 1 krytý a 2 venkovní bazény, 2 tenisové kurty i wellness centrum. Ubytování Apollonia Beach Resort & Spa se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lili Hotel

8

Lili Hotel

Ubytování (Hotel) Lili Hotel. Situated 400 metres from the blue-flagged Ammoudara Beach in Crete, the Lili features an outdoor and an indoor swimming pool. Ubytování Lili Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Blue Lagoon

8

Blue Lagoon

Ubytování (Hotel) Blue Lagoon. Situated in the seaside Amoudara Town, next to Almiros River and within 200 metres of the sandy beach, Blue Lagoon offers air-conditioned rooms with... Ubytování Blue Lagoon se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Santa Marina Beach

7,9

Santa Marina Beach

Ubytování (Rezort) Santa Marina Beach. Santa Marina Beach se nachází na písečné pláži Amoudara, pouhých 8 km od letiště v Heraklionu. Ubytování Santa Marina Beach se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Australia Hotel

7,8

Australia Hotel

Ubytování (Hotel) Australia Hotel. Hotel Australia se nachází na Krétě v klidném přímořském letovisku Amoudara u Heraklionu, pouhých 300 metrů od 6 km dlouhé písečné pláže. Ubytování Australia Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Sun Boutique Hotel (Adults Only)

7,7

Sun Boutique Hotel (Adults Only)

Ubytování (Hotel) Sun Boutique Hotel (Adults Only). Rodinný hotel Sun Boutique Hotel se nachází v letovisku Ammoudara a je určený pouze pro dospělé. Ubytování Sun Boutique Hotel (Adults Only) se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Santo George Beach Resort

7,7

The Santo George Beach Resort

Ubytování (Aparthotel) The Santo George Beach Resort. Santo George Beach Resort nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v letovisku Amoudara Herakliou, pouhých 20 metrů od pláže a 10 km od Héraklionu. Ubytování The Santo George Beach Resort se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Amoudara

Město Amoudara se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování ve městě Amoudara.