Hledat

Ubytování

Ubytování město Amoudara

Ve městě Amoudara (Řecko) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Amoudara

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Amoudara

Ammoudara Beach Apartment

9,7

Ammoudara Beach Apartment

Ubytování (Aparthotel) Ammoudara Beach Apartment. Situated within 200 metres of Amoudara Beach in Amoudara Herakliou, Ammoudara Beach Apartment features accommodation with seating area. Ubytování Ammoudara Beach Apartment se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Anna Studio

9,6

Anna Studio

Ubytování (Apartmány) Anna Studio. Rodinný penzion Anna se nachází v obci Ammoudara u Heraklionu, pouhých 70 metrů od písečné pláže a v pěší vzdálenosti od restaurací a obchodů. Ubytování Anna Studio se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Sea and Sun

9,5

Sea and Sun

Ubytování (Prázdninové domy) Sea and Sun. With a garden and barbecue facilities, Sea and Sun features free WiFi and is situated in Amoudara Herakliou, 200 metres from Amoudara Beach. Ubytování Sea and Sun se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Pelagos Beach Apartments

9,4

Pelagos Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Pelagos Beach Apartments. Situated right across the beach of Ammoudara, Pelagos Beach Apartments has a bar and offers studios with well-equipped kitchenette and free WiFi. Ubytování Pelagos Beach Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Amoudara Suites

9,3

Amoudara Suites

Ubytování (Apartmán) Amoudara Suites. Apartmá Amoudara se nachází na pláži v Amoudara Herakliou, 41 km od Balíonu. Nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Amoudara Suites se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Nikolas Apartments

9,3

Nikolas Apartments

Ubytování (Apartmány) Nikolas Apartments. Rodinné apartmány se nacházejí v přímořském letovisku Amoudara s fantastickou, 6 km dlouhou a jen kousek pěšky vzdálenou písečnou pláží. Ubytování Nikolas Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Yannis Apartments

9,2

Yannis Apartments

Ubytování (Apartmány) Yannis Apartments. Yannis Apartments se nachází 50 metrů od 6 km dlouhé písečné pláže v obci Amoudara, která je oceněná modrou vlajkou. Ubytování Yannis Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Yianna Caravel

9,2

Yianna Caravel

Ubytování (Hotel) Yianna Caravel. Yianna Caravel se nachází přími na písečné pláži v letovisku Amoudara Herakliou. Ubytování Yianna Caravel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Petousis Hotel & Suites

9,2

Petousis Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Petousis Hotel & Suites. Located in Amoudara Herakliou, 300 metres from Amoudara Beach, Petousis Hotel & Suites provides accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Petousis Hotel & Suites se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Vitoraki's Apartments

9,1

Vitoraki's Apartments

Ubytování (Apartmány) Vitoraki's Apartments. Offering a garden, Vitoraki's Apartments offers pet-friendly accommodation in Amoudara Herakliou. Heraklio Town is 5 km from the property. Ubytování Vitoraki's Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Albatross Apartments

9

Albatross Apartments

Ubytování (Apartmány) Albatross Apartments. Just 200 metres from the sandy beach of Amoudara in Heraklion, Albatross Apartments offers self-catering accommodation with free Wi-Fi and a balcony. Ubytování Albatross Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Enorme Lifestyle Beach (Adults Only)

8,9

Enorme Lifestyle Beach (Adults Only)

Ubytování (Hotel) Enorme Lifestyle Beach (Adults Only). Perfectly located on the Blue Flag Award winning sandy beach of Amoudara with stunning views from around the resort, Enorme Lifestyle Beach (Adults Only)... Ubytování Enorme Lifestyle Beach (Adults Only) se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Ideal Studios

8,8

Ideal Studios

Ubytování (Apartmány) Ideal Studios. Studia Ideal se nacházejí v letovisku Amoudara, 600 metrů od písečné pláže, a nabízejí ubytování s klimatizací, možností vlastního stravování, zařízeným... Ubytování Ideal Studios se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Oasis Hotel adults only

8,7

Oasis Hotel adults only

Ubytování (Hotel) Oasis Hotel adults only. Oasis Hotel adults only se nachází jen 100 metrů od písečné pláže Ammoudara v Heraklionu a nabízí bazén se sluneční terasou a barem. Ubytování Oasis Hotel adults only se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Amounda Bay

8,7

Amounda Bay

Ubytování (Hotel) Amounda Bay. Čtyřhvězdičkový hotel Amounda Bay se nachází 2,5 km od písečné pláže Amoudara a nabízí venkovní bazén s lehátky, restauraci a snack bar. Ubytování Amounda Bay se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Saloustros Apartments

8,5

Saloustros Apartments

Ubytování (Apartmány) Saloustros Apartments. Saloustros Apartments se nachází asi 300 metrů od pláže Amoudara a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Saloustros Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Georgia Hotel

8,5

Georgia Hotel

Ubytování (Hotel) Georgia Hotel. Hotel Georgia leží poblíž písečné pláže ve městě Amoudara. Ubytování Georgia Hotel se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Modern apartment-10' from the city center

8,5

Modern apartment-10' from the city center

Ubytování (Apartmán) Modern apartment-10' from the city center. Located in Amoudara Herakliou in the Crete region, Modern apartment-10' from the city center has a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Modern apartment-10' from the city center se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach

8,3

Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach

Ubytování (Apartmán) Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach. Located in Amoudara Herakliou in the Crete region, Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach features a patio. Ubytování Georgia's Place B, 10' walk to Ammoudara beach se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Eleni Palace

8,1

Eleni Palace

Ubytování (Aparthotel) Eleni Palace. Hotel Eleni Palace se nachází ve známém turistickém letovisku Ammoudara, jen 6 km od přístavu v Heraklion na Krétě. Ubytování Eleni Palace se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Apollonia Beach Resort & Spa

8,1

Apollonia Beach Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Apollonia Beach Resort & Spa. Ekologický Apollonia Resort stojí na soukromé pláži v letovisku Amoudara a má 1 krytý a 2 venkovní bazény, 2 tenisové kurty i wellness centrum. Ubytování Apollonia Beach Resort & Spa se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Park-Kriti Apartments

8

Park-Kriti Apartments

Ubytování (Apartmány) Park-Kriti Apartments. Park-Kriti Apartments se nachází v Amoudara Herakliou, nedaleko pláže Amoudara, a nabízí terasu. Ubytování Park-Kriti Apartments se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Santa Marina Beach

7,9

Santa Marina Beach

Ubytování (Rezort) Santa Marina Beach. Santa Marina Beach se nachází na písečné pláži Amoudara, pouhých 8 km od letiště v Heraklionu. Ubytování Santa Marina Beach se nachází ve městě Amoudara (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Amoudara

Město Amoudara se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování ve městě Amoudara.