Hledat

Ubytování

Ubytování město Amoopi

Ve městě Amoopi (Řecko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Amoopi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Amoopi

Amoopi Nymfes Royal

9,9

Amoopi Nymfes Royal

Ubytování (Apartmán) Amoopi Nymfes Royal. Situated in Amoopi, just a few steps from Little Amoopi Beach, Amoopi Nymfes Royal features beachfront accommodation with a restaurant, a garden, a terrace... Ubytování Amoopi Nymfes Royal se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

B & N Melas Studios

9,8

B & N Melas Studios

Ubytování (Aparthotel) B & N Melas Studios. Overlooking the Mediterranean Sea, B & N Melas Studios is only 200 metres from restaurants and Amoopi Beach, in Karpathos. Ubytování B & N Melas Studios se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Althea Boutique Hotel

9,7

Althea Boutique Hotel

Ubytování (Apartmán) Althea Boutique Hotel. Just 150 metres from Small Amoopi Beach, the elegant Althea Boutique Hotel features a snack bar and minimalist-style studios with balcony overlooking the... Ubytování Althea Boutique Hotel se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Silene Villas

9,7

Silene Villas

Ubytování (Vily) Silene Villas. Silene Villas se nachází v Amoopi, 3,5 km od Karpathosu, a nabízí zahradu a gril. Ubytování Silene Villas se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scarpantos

9,6

Scarpantos

Ubytování (Apartmán) Scarpantos. Featuring a garden, sun terrace and free WiFi, Scarpantos is a self-catering accommodation located in Amoopi in Karpathos. Ubytování Scarpantos se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Studios Fokia Beach

9,4

Studios Fokia Beach

Ubytování (Apartmán) Studios Fokia Beach. Offering free WiFi and views over the sea and mountain, Studios Fokia Beach is set just 40 metres from Fokia Beach. Amoopi Beach is approximately 1 km... Ubytování Studios Fokia Beach se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

EVILIA LUXURY VILLA

9,4

EVILIA LUXURY VILLA

Ubytování (Vila) EVILIA LUXURY VILLA. Boasting a patio with pool views, and an outdoor swimming pool and a terrace, EVILIA LUXURY VILLA can be found in Amoopi, close to Little Amoopi Beach and... Ubytování EVILIA LUXURY VILLA se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Ardani Bay Studios

9,4

Ardani Bay Studios

Ubytování (Apartmány) Ardani Bay Studios. Ardani Bay Studios jsou studia v kykladském stylu s možností vlastního stravování a výhledem na Egejské moře situovaná v domě v Amoopi na ostrově... Ubytování Ardani Bay Studios se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Esperida Hotel

9,2

Esperida Hotel

Ubytování (Apartmány) Esperida Hotel. The family-run Esperida Hotel is quietly located in a lush garden with a playground and only 300 metres from Amoopi Beach. Ubytování Esperida Hotel se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Olympos Studios

9,2

Olympos Studios

Ubytování (Apartmán) Olympos Studios. Studia Olympos se nachází 150 metrů od pláže Kastelia a 100 metrů od restaurace a minimarketu. Ubytování Olympos Studios se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Vardes Hotel Studios

9

Vardes Hotel Studios

Ubytování (Aparthotel) Vardes Hotel Studios. Hotel se nachází v Amoopi na ostrově Karpathos, pouhých 400 metrů od moře. Ubytování Vardes Hotel Studios se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Castelia Bay Hotel

8,9

Castelia Bay Hotel

Ubytování (Hotel) Castelia Bay Hotel. Castelia Bay Hotel has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Amoopi. Ubytování Castelia Bay Hotel se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Aperanto Apartments

8,8

Aperanto Apartments

Ubytování (Apartmány) Aperanto Apartments. Aperanto Apartments has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Karpathos Town, 200 metres from Lakki Beach. Ubytování Aperanto Apartments se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Jhonathan

8,8

Jhonathan

Ubytování (Apartmány) Jhonathan. Jhonathan se nachází jen 100 metrů od pláže v letovisku Amoopi na ostrově Karpathos a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a prostorným... Ubytování Jhonathan se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Horizon View Studios

8,6

Horizon View Studios

Ubytování (Apartmán) Horizon View Studios. Horizon View Studios se nachází v letovisku Amoopi v Karpatech, pouhých 700 metrů od křišťálově čistých vod pláží Amoopi a Votsalakia, a nabízí ubytování s... Ubytování Horizon View Studios se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Studios Nina

8,2

Studios Nina

Ubytování (Aparthotel) Studios Nina. Just 150 metres from the sandy Amopi Beach in Karpathos, Studios Nina feature a bar-restaurant with Aegean Sea views and a pool with a children’s section. Ubytování Studios Nina se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Ardani paradise view villa

Ardani paradise view villa

Ubytování (Vila) Ardani paradise view villa. Ardani paradise view villa is set in Amoopi and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is offered. Karpathos Town is 2.3 km from the villa. Ubytování Ardani paradise view villa se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mikes Apts Hotel

Mikes Apts Hotel

Ubytování (Apartmán) Mikes Apts Hotel. Offering a terrace and sun terrace, Mikes Apts Hotel is situated in Amoopi in the Karpathos Region. Karpathos is 5 km from the property. Ubytování Mikes Apts Hotel se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Amore Kastellia

Amore Kastellia

Ubytování (Prázdninový dům) Amore Kastellia. Featuring garden views, Amore Kastellia provides accommodation with a bar, a garden and barbecue facilities, around 300 metres from Maounas Beach. Ubytování Amore Kastellia se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Amoopi

Město Amoopi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Amoopi.