Hledat

Ubytování

Ubytování město Amoopi

Ve městě Amoopi (Řecko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Amoopi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Amoopi

Titans Sea Cabin with Private Beach - Karpathos Island

9,9

Titans Sea Cabin with Private Beach - Karpathos Island

Ubytování (Prázdninový dům) Titans Sea Cabin with Private Beach - Karpathos Island. Titans Sea Cabin with Private Beach - Karpathos Island se nachází v letovisku Amoopi, pouhých 100 metrů od pláže Fokia, a nabízí ubytování u pláže s barem,... Ubytování Titans Sea Cabin with Private Beach - Karpathos Island se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

B & N Melas Studios

9,8

B & N Melas Studios

Ubytování (Aparthotel) B & N Melas Studios. Overlooking the Mediterranean Sea, B & N Melas Studios is only 200 metres from restaurants and Amoopi Beach, in Karpathos. Ubytování B & N Melas Studios se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Silene Villas

9,7

Silene Villas

Ubytování (Vily) Silene Villas. Silene Villas se nachází v Amoopi, 3,5 km od Karpathosu, a nabízí zahradu a gril. Ubytování Silene Villas se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Blue Sea Hotel

8,9

Blue Sea Hotel

Ubytování (Hotel) Blue Sea Hotel. Blue Sea Hotel se nachází v Amoopi, 200 metrů od pláže Amoopi, a nabízí ubytování s barem, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Blue Sea Hotel se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Anastasia Luxury Apts

Anastasia Luxury Apts

Ubytování (Aparthotel) Anastasia Luxury Apts. Anastasia Luxury Apts se nachází v Amoopi a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Anastasia Luxury Apts se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Ardani paradise view villa

Ardani paradise view villa

Ubytování (Vila) Ardani paradise view villa. Ardani paradise view villa is set in Amoopi and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is offered. Karpathos Town is 2.3 km from the villa. Ubytování Ardani paradise view villa se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Amore Kastellia

Amore Kastellia

Ubytování (Prázdninový dům) Amore Kastellia. Featuring garden views, Amore Kastellia provides accommodation with a bar, a garden and barbecue facilities, around 300 metres from Maounas Beach. Ubytování Amore Kastellia se nachází ve městě Amoopi (Řecko - Dodecanese).

Ubytování ve městě Amoopi

Město Amoopi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Amoopi.