Hledat

Ubytování

Ubytování město Alyki

Ve městě Alyki (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alyki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alyki

Villa Evdora

10

Villa Evdora

Ubytování (Vila) Villa Evdora. Set in Alyki in the Thasos region, the beachfront Villa Evdora features a garden. Free WiFi is provided. The villa offers a barbecue and terrace. Ubytování Villa Evdora se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dream house Villa

9,6

Dream house Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Dream house Villa. Dream house Villa is located in Alyki and offers a garden and a terrace. Ubytování Dream house Villa se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos).

Studios Ntina

9,5

Studios Ntina

Ubytování (Apartmány) Studios Ntina. Set in Alyki, Studios Ntina offers accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and garden views. Ubytování Studios Ntina se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos).

Anixis Studios

9,4

Anixis Studios

Ubytování (Aparthotel) Anixis Studios. Anixis Studios is situated in Alyki, 350 metres from the beach amidst a lush garden with bougainvilleas, geraniums and olive trees. Ubytování Anixis Studios se nachází ve městě Alyki (Řecko - Paros).

Faidrahouse

9,4

Faidrahouse

Ubytování (Penzion) Faidrahouse. Set in Alyki, Faidrahouse offers accommodation with private balconies. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Faidrahouse se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Zoi

9,1

Studio Zoi

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Zoi. Featuring river views, Studio Zoi features accommodation with a garden and a patio, around 600 metres from Aliki Beach. Ubytování Studio Zoi se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos).

Petra Mare Apartments

8,9

Petra Mare Apartments

Ubytování (Apartmán) Petra Mare Apartments. Petra Mare Apartments s výhledem na Egejské moře nebo hory se nachází uprostřed malé zahrady se sluneční terasou na soukromé pláži Thimonia, a nabízí... Ubytování Petra Mare Apartments se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos).

Studio Aliki

8,4

Studio Aliki

Ubytování (Apartmán) Studio Aliki. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Studio Aliki is located in Alyki. Situated on the beachfront, this property has a terrace. Ubytování Studio Aliki se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villaggio Scorpios Bungalows

8,4

Villaggio Scorpios Bungalows

Ubytování (Aparthotel) Villaggio Scorpios Bungalows. Situated in Alyki, Villaggio Scorpios Bungalows features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Villaggio Scorpios Bungalows se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos).

Villla Giallo

8,3

Villla Giallo

Ubytování (Venkovský dům) Villla Giallo. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villla Giallo is located in Alikí. The property has garden and sea views. Ubytování Villla Giallo se nachází ve městě Alyki (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caldera Blue

8,3

Caldera Blue

Ubytování (Apartmány) Caldera Blue. Situated in Alikí in the Central Greece region, Caldera Blue features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Caldera Blue se nachází ve městě Alyki (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Verde

7,8

Villa Verde

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Verde. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Villa Verde is situated in Alikí. Ubytování Villa Verde se nachází ve městě Alyki (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danae cycladic house, est 1880!

Danae cycladic house, est 1880!

Ubytování (Prázdninový dům) Danae cycladic house, est 1880!. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Danae cycladic house, est 1880! is set in Angairiá. Ubytování Danae cycladic house, est 1880! se nachází ve městě Alyki (Řecko - Paros).

Archodissa Pansion

Archodissa Pansion

Ubytování (Hotel) Archodissa Pansion. Set in Alyki, a few steps from Aliki Beach, Archodissa Pansion offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Archodissa Pansion se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos).

Alyki Villa Sleeps 10 Pool Air Con

Alyki Villa Sleeps 10 Pool Air Con

Ubytování (Vila) Alyki Villa Sleeps 10 Pool Air Con. Complete with a shared lounge, Alyki Villa Sleeps 10 Pool Air Con is set in Aliki, 1.1 km from Aliki Beach and 1.2 km from Piso Aliki Beach. Ubytování Alyki Villa Sleeps 10 Pool Air Con se nachází ve městě Alyki (Řecko - Paros). V následujících dnech se ceny pohybují od 41 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUNSET VIEW

SUNSET VIEW

Ubytování (Prázdninový dům) SUNSET VIEW. Boasting garden views, SUNSET VIEW features accommodation with a garden and a patio, around 800 metres from Piso Aliki Beach. Ubytování SUNSET VIEW se nachází ve městě Alyki (Řecko - Paros).

Villa Miriana

Villa Miriana

Ubytování (Chata) Villa Miriana. Set in Skidia, Villa Miriana features accommodation with free WiFi and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Miriana se nachází ve městě Alyki (Řecko - Thasos).

Ubytování ve městě Alyki

Město Alyki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Alyki.