Hledat

Ubytování

Ubytování město Alykes

Ve městě Alykes (Řecko) máme celkem 59 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alykes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alykes

Green Hill House

9,7

Green Hill House

Ubytování (Prázdninový dům) Green Hill House. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Green Hill House can be found in Alykes, close to Laparda Beach and 2 km from Alykanas... Ubytování Green Hill House se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Sea Whispers Beach House

9,7

Sea Whispers Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Sea Whispers Beach House. Featuring a private beach and a garden, Sea Whispers Beach House provides accommodation in Alykes with free WiFi and sea views. Ubytování Sea Whispers Beach House se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Villa Angelina

9,5

Villa Angelina

Ubytování (Vila) Villa Angelina. Villa Angelina se nachází ve městě Alykes, 1,1 km od pláže Laparda a 1,9 km od pláže Alykanas, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Villa Angelina se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Parashis Studios

9,3

Parashis Studios

Ubytování (Apartmány) Parashis Studios. Parashis Studios jsou studia a apartmány v rodinných rukou situované v přírodní lokalitě v letovisku Alykes, 600 metrů od písečné pláže Alykes. Ubytování Parashis Studios se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Clio Hotel

9,2

Clio Hotel

Ubytování (Hotel) Clio Hotel. Clio Hotel se nachází pouhých 300 metrů od písečné pláže Alykes a nabízí prostorné ubytování s bezplatným Wi-Fi, soukromým bazénem se snack barem a lehátky... Ubytování Clio Hotel se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

SunBliss Studios & Apartments

8,1

SunBliss Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) SunBliss Studios & Apartments. SunBliss Studios & Apartments se nachází v Alykes, 100 metrů od pláže Alykes a 650 metrů od pláže Alykanas. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SunBliss Studios & Apartments se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Archontiko Maisonettes

7,6

Archontiko Maisonettes

Ubytování (Hotel) Archontiko Maisonettes. Set in the side of a mountain in Katastari, Archontiko Maisonettes is surrounded by beautiful olive-tree groves and offers well-appointed accommodation... Ubytování Archontiko Maisonettes se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Alas Suites

Alas Suites

Ubytování (Apartmány) Alas Suites. Alas Suites se nachází v Alykes a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, zahradu, gril a výhled na bazén. Ubytování Alas Suites se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Rua Mat Villas

Rua Mat Villas

Ubytování (Vily) Rua Mat Villas. Rua Mat Villas se nachází v Alykes a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také vířivka. Ubytování Rua Mat Villas se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Alykes Mastora Seaside Apartments

Alykes Mastora Seaside Apartments

Ubytování (Apartmány) Alykes Mastora Seaside Apartments. Alykes Mastora Seaside Apartments se nachází jen pár kroků od pláže Alykes a nabízí bar, soukromou pláž a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Alykes Mastora Seaside Apartments se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

2-bed House in Alykes with mountain views

2-bed House in Alykes with mountain views

Ubytování (Prázdninový dům) 2-bed House in Alykes with mountain views. 2bed House se nachází v Alykes, asi 1,2 km od pláže Alykanas, a nabízí ubytování s výhledem na hory, patiem a rychlovarnou konvicí. Ubytování 2-bed House in Alykes with mountain views se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Piccadilly

Piccadilly

Ubytování (Aparthotel) Piccadilly. Located 150 metres from Alykes Beach, Piccadilly offers a restaurant, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Piccadilly se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Il Portico Verde private Villa with pool in Corfu

Il Portico Verde private Villa with pool in Corfu

Ubytování (Vila) Il Portico Verde private Villa with pool in Corfu. Set in Alykes, this air-conditioned villa features a terrace and a garden with an outdoor pool. Ubytování Il Portico Verde private Villa with pool in Corfu se nachází ve městě Alykes (Řecko - Korfu).

Potamitis Studios

Potamitis Studios

Ubytování (Aparthotel) Potamitis Studios. Located in Katastárion, Potamitis Studios offers accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchenette. Ubytování Potamitis Studios se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Villa Gerakari I

Villa Gerakari I

Ubytování (Vila) Villa Gerakari I. Offering a garden and sea view, Villa Gerakari I is set in Amoudi, 300 metres from Drosia Beach and 1.2 km from Ammoudi Beach. Ubytování Villa Gerakari I se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Beach House I&II

Beach House I&II

Ubytování (Apartmány) Beach House I&II. Boasting a bar, Beach House I&II is situated in Alykes, within 600 metres of Alykes Beach. Ubytování Beach House I&II se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Potamakia Sea Side Suites

Potamakia Sea Side Suites

Ubytování (Apartmán) Potamakia Sea Side Suites. Located in Alykes, less than 1 km from Alykes Beach and an 11-minute walk from Laparda Beach, Potamakia Sea Side Suites offers a garden and air... Ubytování Potamakia Sea Side Suites se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Akis Studios Alykes

Akis Studios Alykes

Ubytování (Apartmány) Akis Studios Alykes. Akis Studios Alykes se nachází v Alykes a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, bar, zahradu a výhled na bazén. Ubytování Akis Studios Alykes se nachází ve městě Alykes (Řecko - Zakynthos).

Ubytování ve městě Alykes

Město Alykes se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 59 hotelů a ubytování ve městě Alykes.