Hledat

Ubytování

Ubytování město Altstätten

Ve městě Altstätten (Švýcarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Altstätten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Altstätten

Altstadtappartment

9,5

Altstadtappartment

Ubytování (Apartmán) Altstadtappartment. Altstadtappartment is located in Altstätten. The accommodation is 44 km from Damuls. Ubytování Altstadtappartment se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

wohnMOTEL - Hinterforst

9,2

wohnMOTEL - Hinterforst

Ubytování (Motel) wohnMOTEL - Hinterforst. Featuring a garden, wohnMOTEL - Hinterforst is located in Altstätten. The motel provides both free WiFi and free private parking. Ubytování wohnMOTEL - Hinterforst se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ribelhof

9

Ribelhof

Ubytování (Bed and breakfast) Ribelhof. Set in Altstätten, 45 km from Damuls, Ribelhof offers a restaurant and free WiFi. A balcony with garden views is offered in all units. Ubytování Ribelhof se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rheintal-Zimmer

8,8

Rheintal-Zimmer

Ubytování (Privát) Rheintal-Zimmer. Situated in Altstätten in the St.Gallen Canton region, Rheintal-Zimmer features accommodation with free WiFi. Ubytování Rheintal-Zimmer se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonne

8,7

Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Sonne. Nachází se v srdci údolí Rhein a nabízí širokou škálu turistických a sportovních zařízení v Altstätten a okolí. Ubytování Hotel Sonne se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Grünen

8,5

Ferienwohnung im Grünen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Grünen. Ferienwohnung im Grünen is located 900 metres from the centre of Altstätten and offers self-catering accommodation with a tiled stove, a furnished terrace... Ubytování Ferienwohnung im Grünen se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Badhof

8,4

Hotel Badhof

Ubytování (Hotel) Hotel Badhof. Featuring free WiFi throughout the property, Hotel Badhof is situated in Altstätten. Ubytování Hotel Badhof se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Stadtzentrum

8,2

Ferienwohnung im Stadtzentrum

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung im Stadtzentrum. Located in Altstätten in the St.Gallen Canton region, Ferienwohnung im Stadtzentrum provides accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung im Stadtzentrum se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Untertor

6,8

Hotel Untertor

Ubytování (Hotel) Hotel Untertor. Situated in Altstätten, Hotel Untertor has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. This 3-star hotel offers room service. Ubytování Hotel Untertor se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stilvolles Zimmer mit Badezimmer

Stilvolles Zimmer mit Badezimmer

Ubytování (Penzion) Stilvolles Zimmer mit Badezimmer. Featuring a garden, Stilvolles Zimmer mit Badezimmer is located in Altstätten. Ubytování Stilvolles Zimmer mit Badezimmer se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

Ubytování ve městě Altstätten

Město Altstätten se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Altstätten.