Hledat

Ubytování

Ubytování město Alpbach

Ve městě Alpbach (Rakousko) máme celkem 131 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alpbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alpbach

Apartment Dicka

10

Apartment Dicka

UbytováníApartment Dicka. Apartmán Dicka se nachází v Alpbachu, 1,2 km od kongresového centra Alpbach. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartment Dicka se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Dahoam

9,9

Apartment Haus Dahoam

Ubytování (Apartmány) Apartment Haus Dahoam. Located in the centre of Alpbach, Apartment Haus Dahoam offers a fireplace and 2 balconies with panoramic mountain views. Ubytování Apartment Haus Dahoam se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kristall

9,9

Haus Kristall

Ubytování (Penzion) Haus Kristall. Haus Kristall je penzion situovaný v Alpbachu, jen 5 minut chůze od centra a zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Haus Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

3 Mountains Aparts

9,8

3 Mountains Aparts

Ubytování (Apartmány) 3 Mountains Aparts. Located in Alpbach in the Tyrol region, with Congress Centrum Alpbach and Böglerlift nearby, 3 Mountains Aparts provides accommodation with free WiFi and... Ubytování 3 Mountains Aparts se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Leirer

9,8

Appartement Leirer

Ubytování (Apartmány) Appartement Leirer. Tento rustikální podkrovní apartmán se nachází na klidném statku v Tyrolských Alpách, 10 minut chůze od centra Alpbachu. Ubytování Appartement Leirer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Neubau

9,8

Ferienwohnung Neubau

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Neubau. Featuring mountain views, Ferienwohnung Neubau offers accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Böglerlift. Ubytování Ferienwohnung Neubau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Waschkuchl

9,8

Chalet Waschkuchl

Ubytování (Apartmány) Chalet Waschkuchl. Providing mountain views and a terrace, Chalet Waschkuchl provides accommodation well located in Alpbach, within a short distance of Böglerlift. Ubytování Chalet Waschkuchl se nachází ve městě 169a (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Leirerhäusl

9,8

Gästehaus Leirerhäusl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Leirerhäusl. This beautiful woodhouse is located on a foothill, just a 3-minute walk away from Alpbach’s village centre and the congress centre. Ubytování Gästehaus Leirerhäusl se nachází ve městě Leirerhäusl 196 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Marlene

9,8

Ferienwohnung Marlene

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Marlene. Tyto prostorné apartmány se nachází 10 minut chůze od centra Alpbachu a nabízí výhled na malebnou tyrolskou vesnici Alpbach, bezplatné Wi-Fi a balkon nebo... Ubytování Ferienwohnung Marlene se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Natural Deluxe Apartment Alpbach

9,8

Natural Deluxe Apartment Alpbach

UbytováníNatural Deluxe Apartment Alpbach. Natural Deluxe Apartment Alpbach se nachází v Alpbachu a nabízí vířivku. Ubytování Natural Deluxe Apartment Alpbach se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus am Sunnfeld

9,7

Haus am Sunnfeld

Ubytování (Apartmán) Haus am Sunnfeld. Boasting a garden, Haus am Sunnfeld provides accommodation in Alpbach with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus am Sunnfeld se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Sonnenberg

9,7

Appartement Sonnenberg

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnenberg. Appartement Sonnenberg is located in Alpbach, 500 metres from Böglerlift, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Appartement Sonnenberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Knollnwies

9,7

Knollnwies

Ubytování (Apartmán) Knollnwies. Boasting garden views, Knollnwies offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Böglerlift. Ubytování Knollnwies se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Moser

9,7

Appartment Moser

Ubytování (Apartmán) Appartment Moser. Boasting a balcony with mountain views, and ski-to-door access and a terrace, Appartment Moser can be found in Alpbach, close to Ski Juwel Alpbachtal... Ubytování Appartment Moser se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Stoffen Zuhaus

9,7

Appartements Stoffen Zuhaus

Ubytování (Apartmány) Appartements Stoffen Zuhaus. A 10-minute walk from the centre of Alpbach, the fully equipped Appartements Stoffen & Zuhaus occupy a charming Tyrolean-style building featuring a spa... Ubytování Appartements Stoffen Zuhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergwald

9,7

Bergwald

Ubytování (Apartmány) Bergwald. Offering panoramic views over the valley, the Bergwald enjoys a very quiet location above the village of Alpbach, right at the edge of the forest. Ubytování Bergwald se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kastenhäusel

9,7

Kastenhäusel

Ubytování (Apartmán) Kastenhäusel. Offering a terrace and mountain view, Kastenhäusel is set in Alpbach, 200 metres from Verbindungsbahn 1 and 200 metres from Pöglbahn. The property is 2. Ubytování Kastenhäusel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpbacher Appartementhaus Johannes

9,7

Alpbacher Appartementhaus Johannes

Ubytování (Apartmány) Alpbacher Appartementhaus Johannes. With panoramic mountain views of Alpbach’s surroundings, Alpbacher Appartementhaus Johannes is located 500 metres from Böglerhof’s training slope. Ubytování Alpbacher Appartementhaus Johannes se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko).

Enthofer Chalets & Apartments

9,7

Enthofer Chalets & Apartments

Ubytování (Apartmány) Enthofer Chalets & Apartments. Enthofer Chalets & Apartments in Alpbach offers accommodation with free WiFi, 2.6 km from Congress Centrum Alpbach and 3. Ubytování Enthofer Chalets & Apartments se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko).

Wörglerhof

9,7

Wörglerhof

Ubytování (Farma) Wörglerhof. A 10-minute walk from the cable car, this traditional farmhouse offers panoramic mountain views and an outdoor sauna hut. Ubytování Wörglerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gondelblick

9,6

Gondelblick

Ubytování (Apartmán) Gondelblick. Offering direct views of the Wiedersbergerhorn Cable Car and ski slope, this spacious, ground-floor apartment is a 4-minute walk from the cable car and 1... Ubytování Gondelblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Marlene

9,6

Apartment Marlene

Ubytování (Apartmán) Apartment Marlene. Apartment Marlene enjoys a quiet location a 10-minute walk from the centre of Alpbach. Ubytování Apartment Marlene se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Larch

9,6

Gästehaus Larch

Ubytování (Venkovský dům) Gästehaus Larch. Gästehaus Larch se nachází v Alpbachu, 20 minut chůze od centra, a nabízí pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma a balkonem s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Larch se nachází ve městě Nr. 737 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sandra

9,6

Haus Sandra

Ubytování (Apartmán) Haus Sandra. Haus Sandra se nachází v Alpbachu, 2 km od lyžařského vleku Skijuwel, a nabízí apartmán s vlastním stravováním, výhledem na hory, terasou a bezplatným... Ubytování Haus Sandra se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sonnwend

9,6

Haus Sonnwend

Ubytování (Penzion) Haus Sonnwend. Haus Sonnwend s letní terasou se nachází v centru Alpbachu a nabízí moderně zařízené pokoje s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Haus Sonnwend se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Gratlspitz

9,6

Gästehaus Gratlspitz

Ubytování (Penzion) Gästehaus Gratlspitz. Tento tradiční tyrolský penzion je situován v centru Alpbachu, pouhých 5 minut jízdy od lyžařského vleku Wiedersbergerhorn, a nabízí pokoje a apartmány s... Ubytování Gästehaus Gratlspitz se nachází ve městě HNR 249 (Rakousko - Tyrolsko).

Natur & Spa Resort "Der Alpbacherhof" Superior

9,5

Natur & Spa Resort "Der Alpbacherhof" Superior

Ubytování (Hotel) Natur & Spa Resort "Der Alpbacherhof" Superior. Na klidném místě v srdci údolí Alpbach nabízí Alpbacherhof panoramatický výhled na okolní hory, 1 100 m² velký wellness areál s krytým bazénem ​​a... Ubytování Natur & Spa Resort "Der Alpbacherhof" Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wohlfühlappartement Bachhäusl

9,5

Wohlfühlappartement Bachhäusl

Ubytování (Apartmán) Wohlfühlappartement Bachhäusl. Wohlfühlappartement Bachhäusl se nachází 1 km od centra Alpbachu a 2 km od lyžařského areálu Alpachtal a nabízí saunu, relaxační místnost, neplacené... Ubytování Wohlfühlappartement Bachhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Alpina

9,5

Appartement Alpina

Ubytování (Apartmány) Appartement Alpina. Alpbach’s Appartement Alpina is 1 km from the Skijuwel Alpbach ski area, and 8 km from the Reith ski area and the Reitherer Lake. Ubytování Appartement Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kilian

9,5

Haus Kilian

UbytováníHaus Kilian. Haus Kilian se nachází v Alpbachu v Tyrolsku a nabízí terasu. Tento apartmán má výhled na hory a do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Kilian se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko).

Andreas Apartment im Landhaus Moser

9,5

Andreas Apartment im Landhaus Moser

Ubytování (Apartmány) Andreas Apartment im Landhaus Moser. Tyto prostorné apartmány se nacházejí v Inneralpbachu, pouhých 5 minut chůze od sjezdovek a lanovky Alpbacher Gondelbahn. Ubytování Andreas Apartment im Landhaus Moser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Frei-Nagele

9,5

Haus Frei-Nagele

UbytováníHaus Frei-Nagele. Haus Frei-Nagele se nachází v Alpbachu. Ubytování je vzdálené 1,1 km od kongresového centra Alpbach a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Frei-Nagele se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Weiherhof

9,5

Gästehaus Weiherhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Weiherhof. Rodinný penzion Gästehaus Weiherhof se nachází 200 metrů od centra Alpbachu a nabízí neplacené parkoviště a pokoje a apartmány zařízené v tyrolském stylu. Ubytování Gästehaus Weiherhof se nachází ve městě Alpbach Nr. 445 (Rakousko - Tyrolsko).

Fürstenhäusl

9,5

Fürstenhäusl

Ubytování (Apartmány) Fürstenhäusl. Fürstenhäusl se nachází 2000 metrů od lyžařského areálu Skijuwel Alpbachtal Wildschönau a lanovky Wiedersbergerhorn, 250 metrů od centra města, a nabízí... Ubytování Fürstenhäusl se nachází ve městě Nr. 188 (Rakousko - Tyrolsko).

Aparthaus Alpbach Juwel

9,5

Aparthaus Alpbach Juwel

Ubytování (Apartmány) Aparthaus Alpbach Juwel. Aparthaus Alpbach Juwel features garden views, free WiFi and free private parking, located in Alpbach, 200 metres from Congress Centrum Alpbach. Ubytování Aparthaus Alpbach Juwel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhaus Roßmoos

9,5

Bauernhaus Roßmoos

Ubytování (Apartmán) Bauernhaus Roßmoos. Roßmoos se nachází v Alpbachu, 900 metrů od Fóra Alpbach a 1,8 km od lanovky Pöglbahn. Ubytování Bauernhaus Roßmoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schmetterling

9,5

Haus Schmetterling

Ubytování (Apartmány) Haus Schmetterling. Haus Schmetterling se nachází na klidném místě, 10 minut chůze od centra obce Alpbach a 1 km od lyžařského areálu Alpbachtal, a nabízí apartmány s kuchyní... Ubytování Haus Schmetterling se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Alpbach

Město Alpbach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 131 hotelů a ubytování ve městě Alpbach.