Hledat

Ubytování

Ubytování město Alpbach

Ve městě Alpbach (Rakousko) máme celkem 131 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alpbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alpbach

Apartment Haus Dahoam

9,9

Apartment Haus Dahoam

Ubytování (Apartmány) Apartment Haus Dahoam. Located in the centre of Alpbach, Apartment Haus Dahoam offers a fireplace and 2 balconies with panoramic mountain views. Ubytování Apartment Haus Dahoam se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kristall

9,9

Haus Kristall

Ubytování (Penzion) Haus Kristall. Haus Kristall je penzion situovaný v Alpbachu, jen 5 minut chůze od centra a zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Haus Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Mountains Aparts

9,8

3 Mountains Aparts

Ubytování (Apartmány) 3 Mountains Aparts. Located in Alpbach in the Tyrol region, with Congress Centrum Alpbach and Böglerlift nearby, 3 Mountains Aparts provides accommodation with free WiFi and... Ubytování 3 Mountains Aparts se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Leirer

9,8

Appartement Leirer

Ubytování (Apartmány) Appartement Leirer. Tento rustikální podkrovní apartmán se nachází na klidném statku v Tyrolských Alpách, 10 minut chůze od centra Alpbachu. Ubytování Appartement Leirer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4*S Galtenberg Resort

9,8

4*S Galtenberg Resort

Ubytování (Hotel) 4*S Galtenberg Resort. 4*S Galtenberg Family & Wellness Resort nabízí rozsáhlou wellness část s bazény a četné vybavení pro rodiny i páry v malebném údolí Alpbachtal. Ubytování 4*S Galtenberg Resort se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Neubau

9,8

Ferienwohnung Neubau

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Neubau. Featuring mountain views, Ferienwohnung Neubau offers accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Böglerlift. Ubytování Ferienwohnung Neubau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hotter

9,8

Haus Hotter

Ubytování (Apartmán) Haus Hotter. In a scenic location in the Alpbach Valley, Haus Hotter is a 3-minute drive from the Schatzbergbahn Cable Car and an 8-minute drive from the centre of... Ubytování Haus Hotter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Waschkuchl

9,8

Chalet Waschkuchl

Ubytování (Apartmány) Chalet Waschkuchl. Providing mountain views and a terrace, Chalet Waschkuchl provides accommodation well located in Alpbach, within a short distance of Böglerlift. Ubytování Chalet Waschkuchl se nachází ve městě 169a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Leirerhäusl

9,8

Gästehaus Leirerhäusl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Leirerhäusl. This beautiful woodhouse is located on a foothill, just a 3-minute walk away from Alpbach’s village centre and the congress centre. Ubytování Gästehaus Leirerhäusl se nachází ve městě Leirerhäusl 196 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Marlene

9,8

Ferienwohnung Marlene

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Marlene. Tyto prostorné apartmány se nachází 10 minut chůze od centra Alpbachu a nabízí výhled na malebnou tyrolskou vesnici Alpbach, bezplatné Wi-Fi a balkon nebo... Ubytování Ferienwohnung Marlene se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sonnenberg

9,7

Appartement Sonnenberg

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnenberg. Appartement Sonnenberg is located in Alpbach, 500 metres from Böglerlift, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Appartement Sonnenberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moahof's Zuhaus

9,7

Moahof's Zuhaus

Ubytování (Apartmány) Moahof's Zuhaus. Moahof's Zuhaus is located centrally in Alpbach village just 200 metres from the next bus stop. Ubytování Moahof's Zuhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Moahof

9,7

Moahof

Ubytování (Apartmány) Moahof. Located in Alpbach in the Tyrol region and Böglerlift reachable within 300 metres, Moahof provides accommodation with free WiFi, a children's playground, a... Ubytování Moahof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus am Sunnfeld

9,7

Haus am Sunnfeld

Ubytování (Apartmán) Haus am Sunnfeld. Boasting a garden, Haus am Sunnfeld provides accommodation in Alpbach with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus am Sunnfeld se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Knollnwies

9,7

Knollnwies

Ubytování (Apartmán) Knollnwies. Boasting garden views, Knollnwies offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Böglerlift. Ubytování Knollnwies se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Moser

9,7

Appartment Moser

Ubytování (Apartmán) Appartment Moser. Boasting a balcony with mountain views, and ski-to-door access and a terrace, Appartment Moser can be found in Alpbach, close to Ski Juwel Alpbachtal... Ubytování Appartment Moser se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Stoffen Zuhaus

9,7

Appartements Stoffen Zuhaus

Ubytování (Apartmány) Appartements Stoffen Zuhaus. A 10-minute walk from the centre of Alpbach, the fully equipped Appartements Stoffen & Zuhaus occupy a charming Tyrolean-style building featuring a spa... Ubytování Appartements Stoffen Zuhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergwald

9,7

Bergwald

Ubytování (Apartmány) Bergwald. Offering panoramic views over the valley, the Bergwald enjoys a very quiet location above the village of Alpbach, right at the edge of the forest. Ubytování Bergwald se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kastenhäusel

9,7

Kastenhäusel

Ubytování (Apartmán) Kastenhäusel. Offering a terrace and mountain view, Kastenhäusel is set in Alpbach, 200 metres from Verbindungsbahn 1 and 200 metres from Pöglbahn. The property is 2. Ubytování Kastenhäusel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpbacher Appartementhaus Johannes

9,7

Alpbacher Appartementhaus Johannes

Ubytování (Apartmány) Alpbacher Appartementhaus Johannes. With panoramic mountain views of Alpbach’s surroundings, Alpbacher Appartementhaus Johannes is located 500 metres from Böglerhof’s training slope. Ubytování Alpbacher Appartementhaus Johannes se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enthofer Chalets & Apartments

9,7

Enthofer Chalets & Apartments

Ubytování (Apartmány) Enthofer Chalets & Apartments. Enthofer Chalets & Apartments in Alpbach offers accommodation with free WiFi, 2.6 km from Congress Centrum Alpbach and 3. Ubytování Enthofer Chalets & Apartments se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wörglerhof

9,7

Wörglerhof

Ubytování (Farma) Wörglerhof. A 10-minute walk from the cable car, this traditional farmhouse offers panoramic mountain views and an outdoor sauna hut. Ubytování Wörglerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gondelblick

9,6

Gondelblick

Ubytování (Apartmán) Gondelblick. Offering direct views of the Wiedersbergerhorn Cable Car and ski slope, this spacious, ground-floor apartment is a 4-minute walk from the cable car and 1... Ubytování Gondelblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marlene

9,6

Apartment Marlene

Ubytování (Apartmán) Apartment Marlene. Apartment Marlene enjoys a quiet location a 10-minute walk from the centre of Alpbach. Ubytování Apartment Marlene se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Larch

9,6

Gästehaus Larch

Ubytování (Venkovský dům) Gästehaus Larch. Gästehaus Larch se nachází v Alpbachu, 20 minut chůze od centra, a nabízí pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma a balkonem s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Larch se nachází ve městě Nr. 737 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sandra

9,6

Haus Sandra

Ubytování (Apartmán) Haus Sandra. Haus Sandra se nachází v Alpbachu, 2 km od lyžařského vleku Skijuwel, a nabízí apartmán s vlastním stravováním, výhledem na hory, terasou a bezplatným... Ubytování Haus Sandra se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnwend

9,6

Haus Sonnwend

Ubytování (Penzion) Haus Sonnwend. Haus Sonnwend s letní terasou se nachází v centru Alpbachu a nabízí moderně zařízené pokoje s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Haus Sonnwend se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Achensee

9,6

Pension Achensee

Ubytování (Penzion) Pension Achensee. Pension Achensee stojí na klidném místě vzdáleném 10 minut chůze od centra Alpbachu v Tyrolsku. Ubytování Pension Achensee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Juwel Apartment in Landhaus Christina Alpbach

9,6

Juwel Apartment in Landhaus Christina Alpbach

Ubytování (Apartmán) Juwel Apartment in Landhaus Christina Alpbach. Boasting mountain views, Juwel Apartment in Landhaus Christina Alpbach offers accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Böglerlift. Ubytování Juwel Apartment in Landhaus Christina Alpbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Gratlspitz

9,6

Gästehaus Gratlspitz

Ubytování (Penzion) Gästehaus Gratlspitz. Tento tradiční tyrolský penzion je situován v centru Alpbachu, pouhých 5 minut jízdy od lyžařského vleku Wiedersbergerhorn, a nabízí pokoje a apartmány s... Ubytování Gästehaus Gratlspitz se nachází ve městě HNR 249 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Winklerkreuz

9,6

Pension Winklerkreuz

Ubytování (Penzion) Pension Winklerkreuz. Pension Winklerkreuz nabízí rodinné ubytování v Alpbachu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi a u budovy je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Winklerkreuz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Alpina

9,5

Appartement Alpina

Ubytování (Apartmány) Appartement Alpina. Alpbach’s Appartement Alpina is 1 km from the Skijuwel Alpbach ski area, and 8 km from the Reith ski area and the Reitherer Lake. Ubytování Appartement Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Rossmoos

9,5

Alpengasthof Rossmoos

Ubytování (Penzion) Alpengasthof Rossmoos. Alpengasthof Rossmoos se nachází na hoře na kraji Alpbachu a nabízí wellness centrum se saunou a párou. Ubytování Alpengasthof Rossmoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Natur & Spa Resort "Der Alpbacherhof" Superior

9,5

Natur & Spa Resort "Der Alpbacherhof" Superior

Ubytování (Hotel) Natur & Spa Resort "Der Alpbacherhof" Superior. Na klidném místě v srdci údolí Alpbach nabízí Alpbacherhof panoramatický výhled na okolní hory, 1 100 m² velký wellness areál s krytým bazénem ​​a... Ubytování Natur & Spa Resort "Der Alpbacherhof" Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlappartement Bachhäusl

9,5

Wohlfühlappartement Bachhäusl

Ubytování (Apartmán) Wohlfühlappartement Bachhäusl. Wohlfühlappartement Bachhäusl se nachází 1 km od centra Alpbachu a 2 km od lyžařského areálu Alpachtal a nabízí saunu, relaxační místnost, neplacené... Ubytování Wohlfühlappartement Bachhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Barbara

9,5

Haus Barbara

Ubytování (Penzion) Haus Barbara. About 1 km from the Alpbachtal Ski Area and 500 metres from the centre of Alpbach, the family-run Haus Barbara offers apartments with balcony and panoramic... Ubytování Haus Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Böglerhof

9,5

Hotel Böglerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Böglerhof. Hotel Böglerhof se nachází v centru města Alpbach a nabízí tradičně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem. Ubytování Hotel Böglerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Andreas Apartment im Landhaus Moser

9,5

Andreas Apartment im Landhaus Moser

Ubytování (Apartmány) Andreas Apartment im Landhaus Moser. Tyto prostorné apartmány se nacházejí v Inneralpbachu, pouhých 5 minut chůze od sjezdovek a lanovky Alpbacher Gondelbahn. Ubytování Andreas Apartment im Landhaus Moser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weiherhof

9,5

Gästehaus Weiherhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Weiherhof. Rodinný penzion Gästehaus Weiherhof se nachází 200 metrů od centra Alpbachu a nabízí neplacené parkoviště a pokoje a apartmány zařízené v tyrolském stylu. Ubytování Gästehaus Weiherhof se nachází ve městě Alpbach Nr. 445 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fürstenhäusl

9,5

Fürstenhäusl

Ubytování (Apartmány) Fürstenhäusl. Fürstenhäusl se nachází 2000 metrů od lyžařského areálu Skijuwel Alpbachtal Wildschönau a lanovky Wiedersbergerhorn, 250 metrů od centra města, a nabízí... Ubytování Fürstenhäusl se nachází ve městě Nr. 188 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Raimund

9,5

Haus Raimund

Ubytování (Apartmány) Haus Raimund. Just a 5-minute walk from the centre of Alpbach. The Wiedersberger Horn Cable Car can be reached within a 3-minute drive. Ubytování Haus Raimund se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hanslerfeld

9,5

Hanslerfeld

Ubytování (Apartmán) Hanslerfeld. Hanslerfeld se nachází jen 1,3 km od lyžařského střediska Alpbach a 5 minut chůze od centra obce, kde najdete různé obchody, restaurace, bary i kavárny. Ubytování Hanslerfeld se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Aparthaus Alpbach Juwel

9,5

Aparthaus Alpbach Juwel

Ubytování (Apartmány) Aparthaus Alpbach Juwel. Aparthaus Alpbach Juwel features garden views, free WiFi and free private parking, located in Alpbach, 200 metres from Congress Centrum Alpbach. Ubytování Aparthaus Alpbach Juwel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Schwarzenauer

9,5

Studio Schwarzenauer

Ubytování (Apartmán) Studio Schwarzenauer. Situated 1 km from the centre of Alpbach, with the Forum Alpbach reachable within 1 km, Studio Schwarzenauer was renovated in 2013. Ubytování Studio Schwarzenauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhaus Roßmoos

9,5

Bauernhaus Roßmoos

Ubytování (Apartmán) Bauernhaus Roßmoos. Roßmoos se nachází v Alpbachu, 900 metrů od Fóra Alpbach a 1,8 km od lanovky Pöglbahn. Ubytování Bauernhaus Roßmoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schmetterling

9,5

Haus Schmetterling

Ubytování (Apartmány) Haus Schmetterling. Haus Schmetterling se nachází na klidném místě, 10 minut chůze od centra obce Alpbach a 1 km od lyžařského areálu Alpbachtal, a nabízí apartmány s kuchyní... Ubytování Haus Schmetterling se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zillertal

9,5

Haus Zillertal

Ubytování (Apartmány) Haus Zillertal. Haus Zillertal se nachází v centru Alpbachu, 1 km od sjezdovek, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Na místě je garážové stání. Ubytování Haus Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Liftstüberl

9,5

Liftstüberl

Ubytování (Apartmán) Liftstüberl. Liftstüberl se nachází v Alpbachu, přímo u lyžařské oblasti Ski Juwel Alpachtal Wildschönau. Ubytování Liftstüberl se nachází ve městě Alpbach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hinter-Gründler

9,5

Appartement Hinter-Gründler

Ubytování (Apartmán) Appartement Hinter-Gründler. Appartement Hinter-Gründler offers accommodation in Alpbach, 200 metres from Congress Centrum Alpbach and 2 km from Wiedersbergerhornbahn (Sektion I). Ubytování Appartement Hinter-Gründler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jägerhof

9,5

Jägerhof

Ubytování (Apartmány) Jägerhof. Jägerhof se nachází ve městě Alpbach, jen 1 km od lyžařského střediska Wiedersbergerhorn a 10 minut chůze od centra města, kde najdete lyžařskou školu,... Ubytování Jägerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO Silberberg TOP 4

9,4

FEWO Silberberg TOP 4

Ubytování (Apartmán) FEWO Silberberg TOP 4. Situated just 300 metres from Wiedersbergerhornbahn I, FEWO Silberberg TOP 4 features accommodation in Alpbach with access to a shared lounge, a terrace,... Ubytování FEWO Silberberg TOP 4 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Alpbach

Město Alpbach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 131 hotelů a ubytování ve městě Alpbach.