Hledat

Ubytování

Ubytování město Almirída

Ve městě Almirída (Řecko) máme celkem 90 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Almirída

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Almirída

Villa Alimedon

9,9

Villa Alimedon

Ubytování (Vila) Villa Alimedon. Villa Alimedon is a detached villa featuring a garden and a pool with a sun terrace, situated in Almirida in the Crete Region. Ubytování Villa Alimedon se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Almyrida Sands

9,9

Almyrida Sands

Ubytování (Apartmány) Almyrida Sands. Almyrida Sands se nachází 200 metrů od pláže v oblasti Almirida na Krétě a 18 km od města Chania. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almyrida Sands se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Manousaki Home

9,9

Manousaki Home

Ubytování (Prázdninový dům) Manousaki Home. Offering free WiFi and sea views, Manousaki Home is an accommodation situated in Almirida. Ubytování Manousaki Home se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

SK Place Crete Luxury Villas

9,8

SK Place Crete Luxury Villas

Ubytování (Vily) SK Place Crete Luxury Villas. SK Place is a complex of individually decorated villas in Almyrida Village, just 100 metres from the beach. Ubytování SK Place Crete Luxury Villas se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Villa Sapphire

9,7

Villa Sapphire

Ubytování (Vila) Villa Sapphire. Situated in Almirida, 600 metres from Kera Beach and less than 1 km from Almirida Beach, Villa Sapphire offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Villa Sapphire se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Kastro Kera

9,6

Kastro Kera

Ubytování (Apartmány) Kastro Kera. Kastro Kera se nachází v krétském městě Almirida, 17 km od Chanie a nabízí sluneční terasu s výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Kastro Kera se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Almyrida Panorama II

9,5

Almyrida Panorama II

Ubytování (Prázdninový dům) Almyrida Panorama II. Almyrida Panorama II se nachází v Almiridě, v blízkosti pláže Almirida a 1,6 km od pláže Vrasco. Ubytování Almyrida Panorama II se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Villas Almyrida

9,5

Villas Almyrida

Ubytování (Vily) Villas Almyrida. Built on a green hill, within 800 metres from the beach of Almyrida in Crete, these fully equipped villas feature a private pool and offer free Wi-Fi... Ubytování Villas Almyrida se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Villa Irini-Irene's House

9,2

Villa Irini-Irene's House

Ubytování (Apartmány) Villa Irini-Irene's House. Prázdninový dům Irene's House leží jen 150 metrů od pláže Almyirida a nabízí klimatizovaná studia a apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na... Ubytování Villa Irini-Irene's House se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Salty Colours Apartments

9,1

Salty Colours Apartments

Ubytování (Apartmány) Salty Colours Apartments. Salty Colours Apartments se nachází 50 metrů od pláže Almirida a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Salty Colours Apartments se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Anastasia

9,1

Anastasia

Ubytování (Apartmány) Anastasia. Only 50 metres from Almyrida Beach, Anastasia offers self-catering accommodation. Ubytování Anastasia se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Meandros

9,1

Meandros

Ubytování (Apartmány) Meandros. The self-catering accommodation at Meandros Apartments features a balcony with a sea view. The property is located just 15 metres from Almirída’s beach. Ubytování Meandros se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Casa de Campo 2

9

Casa de Campo 2

Ubytování (Apartmán) Casa de Campo 2. Casa de Campo 2 se nachází v Almiridě, 150 metrů od pláže Almirida a 1,3 km od pláže Kera. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa de Campo 2 se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Villa Antonia

8,9

Villa Antonia

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Antonia. Quietly located 100 metres from the beach of Almirida, Villa Antonia is a stone-built, restored farmhouse surrounded by 2. Ubytování Villa Antonia se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Sofia

8,8

Sofia

Ubytování (Apartmány) Sofia. Located within short walking distance from the sandy Kalyves Beach, Sofia is located in the village of Kalyves. Ubytování Sofia se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Horizon Villa Almyrida

Horizon Villa Almyrida

Ubytování (Vila) Horizon Villa Almyrida. Horizon Villa Almyrida is located in Almirida and offers a fitness centre, a shared lounge and a terrace. Ubytování Horizon Villa Almyrida se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Almyrida Milly's Apartment III

Almyrida Milly's Apartment III

Ubytování (Prázdninový dům) Almyrida Milly's Apartment III. Almyrida Milly's Apartment III se nachází v Almiridě, 1,9 km od pláže Kera a pláže Vrasco, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Almyrida Milly's Apartment III se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Almyrida Luxury House

Almyrida Luxury House

Ubytování (Vila) Almyrida Luxury House. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Almyrida Luxury House is located in Almirida. Ubytování Almyrida Luxury House se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Villa Nota

Villa Nota

Ubytování (Vila) Villa Nota. Located in Almirida, within 600 metres of Kera Beach and 1. Ubytování Villa Nota se nachází ve městě Almirída (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Almirída

Město Almirída se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 90 hotelů a ubytování ve městě Almirída.