Hledat

Ubytování

Ubytování město Alinda

Ve městě Alinda (Řecko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alinda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alinda

Phlea Farm Studios

9,6

Phlea Farm Studios

Ubytování (Apartmány) Phlea Farm Studios. Phlea Farm Studios se nachází v obci Alinda a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Phlea Farm Studios se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Alidian bay Suites Leros

9,6

Alidian bay Suites Leros

Ubytování (Aparthotel) Alidian bay Suites Leros. Alidian Bay Suites Leros se nachází v Alindě, 44 km od Didimu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Alidian bay Suites Leros se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Tassos Apartments I

9,5

Tassos Apartments I

Ubytování (Apartmán) Tassos Apartments I. Located just a few steps from Leros Alinda Beach, Tassos Apartments I provides accommodation in Alinda with access to a garden, a terrace, as well as a... Ubytování Tassos Apartments I se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Hotel Marilen

9,1

Hotel Marilen

Ubytování (Aparthotel) Hotel Marilen. Situated between two of the largest beaches on the island of Leros, in the area of Alinda, Hotel Marilen offers self-catering rooms and a swimming pool... Ubytování Hotel Marilen se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Atlazia Apartments

9

Atlazia Apartments

Ubytování (Aparthotel) Atlazia Apartments. Altazia Apartments se nachází u moře v oblasti Alinda a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem na moře. Ubytování Atlazia Apartments se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Leros Princess

8,7

Leros Princess

Ubytování (Hotel) Leros Princess. Leros Princess se nachází ve městě Alinda, zhruba 300 metrů od pláže. Nabízí bazén, wellness centrum s fitness a pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma. Ubytování Leros Princess se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Tony's Rooms

7,7

Tony's Rooms

Ubytování (Apartmány) Tony's Rooms. Set in Alinda in the Leros region, with Leros Alinda Beach nearby, Tony's Rooms offers accommodation with free WiFi. Ubytování Tony's Rooms se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Villa Niki

Villa Niki

Ubytování (Vila) Villa Niki. Villa Niki se nachází v obci Alinda a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Niki se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Charming Leros Hideaway | Serenity & Privacy

Charming Leros Hideaway | Serenity & Privacy

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Leros Hideaway | Serenity & Privacy. Boasting sea views, Charming Leros Hideaway | Serenity & Privacy is set in Alinda, around 600 metres from Leros Alinda Beach. Ubytování Charming Leros Hideaway | Serenity & Privacy se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Villa Peristeri

Villa Peristeri

Ubytování (Vily) Villa Peristeri. Villa Peristeri se nachází v obci Alinda a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled na bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Peristeri se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES

Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES

Ubytování (Vila) Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES. Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES se nachází přibližně 350 metrů od pláže Leros Alinda a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do... Ubytování Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Vareladiko studios

Vareladiko studios

Ubytování (Aparthotel) Vareladiko studios. Situated 1.4 km from Leros Alinda Beach, Vareladiko studios offers a restaurant, a bar and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Vareladiko studios se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

House in Alinda

House in Alinda

Ubytování (Apartmán) House in Alinda. 200 metres from Leros Alinda Beach, House in Alinda is a beachfront property in Alinda, providing amenities such as a kitchen and flat-screen TV. Ubytování House in Alinda se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

3 bedroom house in Alinda

3 bedroom house in Alinda

Ubytování (Apartmán) 3 bedroom house in Alinda. 200 metres from Leros Alinda Beach, 3 bedroom house in Alinda is a beachfront property in Alinda, offering amenities such as a kitchen and flat-screen TV. Ubytování 3 bedroom house in Alinda se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES

Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES

Ubytování (Vila) Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES. Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES se nachází v Alindě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Warm Inviting Classic Lerian Home PLEIADES se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Eden Villas

Eden Villas

Ubytování (Vila) Eden Villas. Set in Alinda, 300 metres from Leros Alinda Beach, Eden Villas offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Eden Villas se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Ivi Sea View Villa, Leros

Ivi Sea View Villa, Leros

Ubytování (Vila) Ivi Sea View Villa, Leros. Ivi Sea View Villa, Leros se nachází ve městě Vromolithos a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Ivi Sea View Villa, Leros se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Villa Marianna ALINDA LEROS

Villa Marianna ALINDA LEROS

Ubytování (Apartmány) Villa Marianna ALINDA LEROS. Located in Alinda in the Leros region with Leros Alinda Beach nearby, Villa Marianna ALINDA LEROS provides accommodation with free private parking. Ubytování Villa Marianna ALINDA LEROS se nachází ve městě Alinda (Řecko - Leros).

Ubytování ve městě Alinda

Město Alinda se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Alinda.