Hledat

Ubytování

Ubytování město Alikanas

Ve městě Alikanas (Řecko) máme celkem 59 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alikanas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alikanas

Relaxing Sea View Studio at Xenios Avlais

9,8

Relaxing Sea View Studio at Xenios Avlais

Ubytování (Apartmány) Relaxing Sea View Studio at Xenios Avlais. Relaxing Sea View Studio at Xenios Avlais se nachází v obci Alikanas, 150 metrů od pláže Old Alikanas. Ubytování Relaxing Sea View Studio at Xenios Avlais se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

La Torre, brand New (2021) Modern Apt in Alikanas

9,7

La Torre, brand New (2021) Modern Apt in Alikanas

Ubytování (Apartmán) La Torre, brand New (2021) Modern Apt in Alikanas. La Torre, brand New (2021) Modern Apt in Alikanas se nachází v obci Alikanas, 700 metrů od pláže Rasa a 750 metrů od pláže Old Alikanas. Ubytování La Torre, brand New (2021) Modern Apt in Alikanas se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Pyrgos Zante Suites

9,6

Pyrgos Zante Suites

Ubytování (Apartmány) Pyrgos Zante Suites. Pyrgos Zante Suites se nachází v Alikanasu, 12 km od města Zakynthos a 47 km od Sami. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pyrgos Zante Suites se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Mirimar Apartments

9,6

Mirimar Apartments

Ubytování (Apartmány) Mirimar Apartments. Mirimar Apartments se nachází v obci Alikanas, 200 metrů od pláže Alykanas. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mirimar Apartments se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Spacious Loft at Xenios Avlais

9

Spacious Loft at Xenios Avlais

Ubytování (Apartmán) Spacious Loft at Xenios Avlais. Spacious Loft at Xenios Avlais se nachází ve městě Zakynthos, 350 metrů od pláže Rasa, necelý 1 km od pláže Ammoudi a 11 km od náměstí Dionisios Solomos. Ubytování Spacious Loft at Xenios Avlais se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Andrikas Villa at Xenios Avlais

9

Andrikas Villa at Xenios Avlais

Ubytování (Apartmány) Andrikas Villa at Xenios Avlais. Nachází se ve městě Zakynthos na ostrově Zakynthos, u pláží Old Alikanas a Rasa. Ubytování Andrikas Villa at Xenios Avlais se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Thetis

8,7

Thetis

Ubytování (Apartmány) Thetis. Only 250 metres from Alykes Beach, Thetis is quietly located amidst a 2,000-m2 area of lush greenery. Ubytování Thetis se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Lagounaris Beach Hotel

8,3

Lagounaris Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Lagounaris Beach Hotel. Boasting a garden, Lagounaris Beach Hotel offers accommodation on Alykes Beach. Ubytování Lagounaris Beach Hotel se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Regina Apartments

8,3

Regina Apartments

Ubytování (Apartmány) Regina Apartments. Located in Alikanas, Regina Apartments offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytování Regina Apartments se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Bekiri's Studios

8

Bekiri's Studios

Ubytování (Apartmány) Bekiri's Studios. Bekiri's Studios se nachází v Alikanasu, 12 km od města Zakynthos a 20 km od Laganasu. Nabízí sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bekiri's Studios se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

LEVANTE Studios

8

LEVANTE Studios

Ubytování (Aparthotel) LEVANTE Studios. Levante Studios se nachází v obci Alikanás a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování LEVANTE Studios se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Restful Studio at Xenios Avlais

Restful Studio at Xenios Avlais

Ubytování (Apartmány) Restful Studio at Xenios Avlais. Restful Studio at Xenios Avlais se nachází ve městě Zakynthos, 150 metrů od pláže Old Alikanas, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Restful Studio at Xenios Avlais se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Villa Dimitra

Villa Dimitra

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Dimitra. Set just 500 metres from Rasa Beach, Villa Dimitra offers accommodation in Alikanas with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Villa Dimitra se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Traditional Home at Xenios Avlais

Traditional Home at Xenios Avlais

Ubytování (Apartmán) Traditional Home at Xenios Avlais. Traditional Home at Xenios Avlais se nachází přibližně 350 metrů od pláže Rasa a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Traditional Home at Xenios Avlais se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Lightful Attic at Regina Apartments

Lightful Attic at Regina Apartments

Ubytování (Apartmány) Lightful Attic at Regina Apartments. Lightful Attic at Regina Apartments se nachází necelý 1 km od pláže Alykanas a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a... Ubytování Lightful Attic at Regina Apartments se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

PAHNIS studios

PAHNIS studios

Ubytování (Aparthotel) PAHNIS studios. PAHNIS studios se nachází v obci Alikanas a nabízí výhled na bazén, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování PAHNIS studios se nachází ve městě Alikanas (Řecko - Zakynthos).

Ubytování ve městě Alikanas

Město Alikanas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 59 hotelů a ubytování ve městě Alikanas.