Hledat

Ubytování

Ubytování město Alikampos

Ve městě Alikampos (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alikampos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alikampos

Marias Alikambos

9

Marias Alikambos

Ubytování (Prázdninový dům) Marias Alikambos. Marias Alikambos offers pet-friendly accommodation in Alikampos, 25 km from Chania Town and 24 km from Réthymno Town. Ubytování Marias Alikambos se nachází ve městě Alikampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional House

8,7

Traditional House

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional House. Traditional House is located in Alikampos and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Traditional House se nachází ve městě Alikampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halases Apartments

Halases Apartments

Ubytování (Apartmány) Halases Apartments. Overlooking the village of Alikampos in the outskirts of Chania, the 19th-century Halases Apartments offers traditional apartments surrounded by a pool and... Ubytování Halases Apartments se nachází ve městě Alikampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Avra

Villa Avra

Ubytování (Vila) Villa Avra. Located in Alikampos, Villa Avra offers an outdoor pool. Accommodation will provide you with air conditioning, a balcony and a patio. Ubytování Villa Avra se nachází ve městě Alikampos (Řecko - Kréta).

Villa Artemis

Villa Artemis

Ubytování (Vila) Villa Artemis. Located in Alikampos, Villa Artemis offers an outdoor pool. Accommodation will provide you with air conditioning, a balcony and a patio. Ubytování Villa Artemis se nachází ve městě Alikampos (Řecko - Kréta).

Villa Olivia

Villa Olivia

Ubytování (Vila) Villa Olivia. Located in Alikampos, Villa Olivia offers an outdoor pool. Accommodation will provide you with air conditioning, a balcony and a patio. Ubytování Villa Olivia se nachází ve městě Alikampos (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Alikampos

Město Alikampos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Alikampos.