Hledat

Ubytování

Ubytování město Alghero

Ve městě Alghero (Itálie) máme celkem 1319 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alghero

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alghero

Angel Place

10

Angel Place

Ubytování (Apartmány) Angel Place. Angel Place se nachází v Algheru, 1,3 km od pláže Lido di Alghero a 1,5 km od Spiaggia di Las Tronas, a nabízí klimatizaci. Ubytování Angel Place se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Panorama

10

Panorama

Ubytování (Apartmány) Panorama. Panorama se nachází v Algheru, jen 1,3 km od Spiaggia di Las Tronas. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Panorama se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Luxury Sofia Home Alghero

10

Luxury Sofia Home Alghero

Ubytování (Apartmán) Luxury Sofia Home Alghero. Luxury Sofia Home Alghero se nachází v Algheru, necelý 1 km od pláže Lido di Alghero, 2,6 km od pláže Maria Pia a necelý 1 km od přístavu Alghero. Ubytování Luxury Sofia Home Alghero se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Alghero centro storico via Ferret, vista mare

10

Alghero centro storico via Ferret, vista mare

Ubytování (Apartmány) Alghero centro storico via Ferret, vista mare. Alghero centro storico via Ferret, vista mare se nachází v centru města Alghero, necelý 1 km od pláže Lido di Alghero, a nabízí klimatizované pokoje s... Ubytování Alghero centro storico via Ferret, vista mare se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

La camera dell’aviatore

10

La camera dell’aviatore

Ubytování (Bed and breakfast) La camera dell’aviatore. La camera se nachází v Algheru, 500 metrů od Spiaggia di Las Tronas a 1,6 km od pláže Lido di Alghero. dell'aviatore nabízí bar a klimatizaci. Ubytování La camera dell’aviatore se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

MAGNOLIA - SEA LOFT 4

10

MAGNOLIA - SEA LOFT 4

Ubytování (Apartmán) MAGNOLIA - SEA LOFT 4. MAGNOLIA - SEA LOFT 4 se nachází v Algheru, 400 metrů od pláže Maria Pia a méně než 1 km od pláže Fertilia. Ubytování MAGNOLIA - SEA LOFT 4 se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Meraki House

10

Meraki House

Ubytování (Prázdninové domy) Meraki House. Meraki House se nachází přímo v centru Alghera, kousek od pláže Lido di Alghero a Spiaggia di Las Tronas. Ubytování Meraki House se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Villa Stazzu Sa Murta

10

Villa Stazzu Sa Murta

Ubytování (Vila) Villa Stazzu Sa Murta. Villa Stazzu Sa Murta se nachází v Cugnaně a nabízí zahradu a gril. Ubytování Villa Stazzu Sa Murta se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Sofia

10

Casa Sofia

UbytováníCasa Sofia. Casa Sofia se nachází v Algheru, 1,1 km od Spiaggia di Las Tronas a 1,2 km od pláže Lido di Alghero. Ubytování Casa Sofia se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Luxury home near the Beach private parking space

10

Luxury home near the Beach private parking space

UbytováníLuxury home near the Beach private parking space. Luxury home near the Beach se nachází v Algheru, 500 metrů od pláže Maria Pia a 600 metrů od pláže Lido di Alghero, a nabízí klimatizované soukromé... Ubytování Luxury home near the Beach private parking space se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Magnolia - Casa Mimì

10

Magnolia - Casa Mimì

UbytováníMagnolia - Casa Mimì. Magnolia - Casa Mimì se nachází 1,5 km od pláže Lido di Alghero a 1,9 km od Spiaggia di Las Tronas. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Magnolia - Casa Mimì se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

La terrazza di Alberto

10

La terrazza di Alberto

UbytováníLa terrazza di Alberto. La terrazza di Alberto se nachází na atraktivním místě v centru Alghera a má terasu. Ubytování La terrazza di Alberto se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

La Terrazza sul Mare

10

La Terrazza sul Mare

UbytováníLa Terrazza sul Mare. La Terrazza sul Mare se nachází asi 400 metrů od pláže Lido di Alghero a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování La Terrazza sul Mare se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Le tue vacanze??Solo ad Alghero...

10

Le tue vacanze??Solo ad Alghero...

UbytováníLe tue vacanze??Solo ad Alghero.... Le tue vacanze??Solo ad Alghero... Ubytování s balkonem se nachází v Algheru, necelý 1 km od Spiaggia di Las Tronas a 16 minut chůze od pláže Lido di... Ubytování Le tue vacanze??Solo ad Alghero... se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

View 121 attico vista mare

10

View 121 attico vista mare

UbytováníView 121 attico vista mare. View 121 attico vista mare se nachází v centru Alghera, kousek od Spiaggia di Las Tronas a pláže Lido di Alghero. Ubytování View 121 attico vista mare se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Villa Dormi'RE Sul Golfo

10

Villa Dormi'RE Sul Golfo

UbytováníVilla Dormi'RE Sul Golfo. Villa Dormi'RE Sul Golfo se nachází v Su Forti a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Villa Dormi'RE Sul Golfo se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

IL PICCOLO REMO

10

IL PICCOLO REMO

UbytováníIL PICCOLO REMO. IL PICCOLO REMO se nachází asi 200 metrů od pláže Lido di Alghero a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování IL PICCOLO REMO se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

L'ea di lu sfossatu apartment

10

L'ea di lu sfossatu apartment

UbytováníL'ea di lu sfossatu apartment. Apartmán L'ea di lu sfossatu se nachází v obci Luogosanto, 29 km od ostrova Isola dei Gabbiani, 49 km od archeologického muzea Olbia a 50 km od kostela San... Ubytování L'ea di lu sfossatu apartment se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Attico Mir el Mar Alghero con spettacolare terrazza panoramica vista mare

10

Attico Mir el Mar Alghero con spettacolare terrazza panoramica vista mare

Ubytování (Apartmán) Attico Mir el Mar Alghero con spettacolare terrazza panoramica vista mare. Attico Mir el Mar Alghero con spettacolare terrazza panoramica vista mare se nachází asi 200 metrů od Spiaggia di Las Tronas a nabízí ubytování s balkonem,... Ubytování Attico Mir el Mar Alghero con spettacolare terrazza panoramica vista mare se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Appartamento centrale - ampie camere matrimoniali

10

Appartamento centrale - ampie camere matrimoniali

Ubytování (Apartmány) Appartamento centrale - ampie camere matrimoniali. Ubytování se nachází v Algheru, necelý 1 km od Spiaggia di Las Tronas a 11 minut chůze od pláže Lido di Alghero. Ubytování Appartamento centrale - ampie camere matrimoniali se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Alghero Guest House

10

Alghero Guest House

Ubytování (Apartmán) Alghero Guest House. Alghero Guest House nabízí klimatizované ubytování se zařízeným venkovním posezením a bezplatným Wi-Fi na venkově v Algheru. Ubytování Alghero Guest House se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Alghero Villa Barranch con piscina vista mare per 6 persone

10

Alghero Villa Barranch con piscina vista mare per 6 persone

Ubytování (Vila) Alghero Villa Barranch con piscina vista mare per 6 persone. Alghero Villa Barranch con piscina vista mare per 6 persone se nachází v Algheru, pouhých 550 metrů od Spiaggia di Las Tronas, a nabízí ubytování u pláže s... Ubytování Alghero Villa Barranch con piscina vista mare per 6 persone se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Comodo appartamento a 1 minuto a piedi dal mare

10

Comodo appartamento a 1 minuto a piedi dal mare

Ubytování (Apartmány) Comodo appartamento a 1 minuto a piedi dal mare. Comodo appartamento a 1 minuto a piedi dal mare se nachází v centru města Alghero, 350 metrů od Spiaggia di Las Tronas, 1,3 km od pláže Lido di Alghero a... Ubytování Comodo appartamento a 1 minuto a piedi dal mare se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Maison Rossini

10

Maison Rossini

Ubytování (Prázdninový dům) Maison Rossini. Maison Rossini se nachází v Algheru, necelý 1 km od Spiaggia di Las Tronas, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maison Rossini se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Iolanda Apartment Alghero

10

Iolanda Apartment Alghero

Ubytování (Apartmán) Iolanda Apartment Alghero. Iolanda Apartment Alghero se nachází přímo v centru Alghera, kousek od Spiaggia di Las Tronas a pláže Lido di Alghero. Ubytování Iolanda Apartment Alghero se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

VILLA DOLORES , with a spectacular swimming pool with hydromassage and a big garden for the children

10

VILLA DOLORES , with a spectacular swimming pool with hydromassage and a big garden for the children

Ubytování (Vila) VILLA DOLORES , with a spectacular swimming pool with hydromassage and a big garden for the children. VILLA DOLORES se nachází v Algheru, 4,4 km od přístavu a 11 km od města Nuraghe di Palmavera. Ubytování VILLA DOLORES , with a spectacular swimming pool with hydromassage and a big garden for the children se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa con piscina "Su Conte"

10

Villa con piscina "Su Conte"

Ubytování (Prázdninový dům) Villa con piscina "Su Conte". Villa con piscina "Su Conte" se nachází v Algheru, 5,5 km od přístavu a 13 km od Nuraghe di Palmavera. Ubytování Villa con piscina "Su Conte" se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa San Lussorio

10

Villa San Lussorio

Ubytování (Vily) Villa San Lussorio. Villa San Lussorio se nachází v Algheru a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Villa San Lussorio se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Topaz attic in Old Town by sea

10

Topaz attic in Old Town by sea

Ubytování (Apartmán) Topaz attic in Old Town by sea. Topaz Attic in Old Town by sea se nachází přímo v centru Alghera, kousek od pláže Lido di Alghero a Spiaggia di Las Tronas. Ubytování Topaz attic in Old Town by sea se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Welcomely - Il Borghetto 3

10

Welcomely - Il Borghetto 3

UbytováníWelcomely - Il Borghetto 3. Welcome - Il Borghetto 3 se nachází v Cala Liberotto, 1,3 km od pláže Porto Corallo, 1,3 km od Spiaggia di Cala Liberotto a 1,6 km od pláže Mattanosa. Ubytování Welcomely - Il Borghetto 3 se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Tap Apartments

10

Tap Apartments

UbytováníTap Apartments. Tap Apartments se nachází v Algheru, 1,5 km od Spiaggia di Las Tronas a 1,6 km od pláže Lido di Alghero. Ubytování Tap Apartments se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Villa Brandinu

10

Villa Brandinu

UbytováníVilla Brandinu. Villa Brandinu se nachází v Sassari, pouhých 39 km od přístavu Alghero, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Brandinu se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Villa Artemis

10

Villa Artemis

UbytováníVilla Artemis. Villa Artemis se nachází ve městě Terra Mala na Sardinii a má balkon. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Artemis se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

La Mansarda Pizzolella

10

La Mansarda Pizzolella

UbytováníLa Mansarda Pizzolella. La Mansarda Pizzolella se nachází v Algheru, 2,2 km od pláže Lido di Alghero a přístavu Alghero, a nabízí klimatizaci. Ubytování La Mansarda Pizzolella se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Le terrazze sul lido

10

Le terrazze sul lido

UbytováníLe terrazze sul lido. Le terrazze sul lido se nachází u pláže v Algheru, jen pár kroků od pláže Lido di Alghero a necelý 1 km od pláže Maria Pia. Na místě je soukromé... Ubytování Le terrazze sul lido se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Alghero, old town

10

Alghero, old town

UbytováníAlghero, old town. Old town se nachází v centru Alghera, 1 km od pláže Lido di Alghero a 1,1 km od Spiaggia di Las Tronas, Alghero. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alghero, old town se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

A casa di Martina

10

A casa di Martina

UbytováníA casa di Martina. A casa di Martina se nachází v Algheru, 1,6 km od pláže Lido di Alghero, 1,4 km od přístavu Alghero a 11 km od Nuraghe di Palmavera. Ubytování A casa di Martina se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

B&B Shardana

10

B&B Shardana

UbytováníB&B Shardana. B&B Shardana se nachází v Algheru, 300 metrů od písečné pláže a 5 minut chůze od vlakového nádraží. Nabízí klimatizaci a Wi-Fi. Ubytování B&B Shardana se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Casa Aura con giardino e ingresso indipendente

10

Casa Aura con giardino e ingresso indipendente

UbytováníCasa Aura con giardino e ingresso indipendente. Casa Aura con giardino e ingresso indipendente se nachází v Algheru, 2,3 km od pláže Lido di Alghero, 2,3 km od přístavu Alghero a 10 km od Nuraghe di... Ubytování Casa Aura con giardino e ingresso indipendente se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Appartamento a 300 metri dal mare Spigola

10

Appartamento a 300 metri dal mare Spigola

UbytováníAppartamento a 300 metri dal mare Spigola. Appartamento a 300 metri dal mare Spigola se nachází v Algheru, necelý 1 km od pláže Lido di Alghero a 1,8 km od pláže Maria Pia, a nabízí balkon. Ubytování Appartamento a 300 metri dal mare Spigola se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Casa Corallo

10

Casa Corallo

UbytováníCasa Corallo. Casa Corallo se nachází v Algheru, pouhých 400 metrů od pláže Lido di Alghero a 1,2 km od pláže Maria Pia. Ubytování Casa Corallo se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

CASA ONELIA

10

CASA ONELIA

UbytováníCASA ONELIA. CASA ONELIA se nachází v Algheru, 1,2 km od Spiaggia di Las Tronas, 1,5 km od pláže Lido di Alghero a 1,6 km od přístavu Alghero. Ubytování CASA ONELIA se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Pà Blanc Apartments

10

Pà Blanc Apartments

UbytováníPà Blanc Apartments. Pà Blanc Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování na několika místech v centru Alghera. Ubytování Pà Blanc Apartments se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Magnolia - Blue view penthouse

10

Magnolia - Blue view penthouse

UbytováníMagnolia - Blue view penthouse. Magnolia - Blue view penthouse se nachází v Algheru, 700 metrů od Spiaggia di Las Tronas a 2,1 km od pláže Lido di Alghero, a nabízí klimatizaci. Ubytování Magnolia - Blue view penthouse se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Comfortable Apartment 10 minutes from the beach

10

Comfortable Apartment 10 minutes from the beach

Ubytování (Apartmány) Comfortable Apartment 10 minutes from the beach. Comfortable Apartment 10 minutes from the beach se nachází v Su Forti. 46 km od Chia. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Comfortable Apartment 10 minutes from the beach se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Casa Zara

10

Casa Zara

Ubytování (Apartmán) Casa Zara. Casa Zara se nachází ve Villasimiusu. Apartmán má 2 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Ubytování Casa Zara se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Appartamento nel cuore del centro storico

10

Appartamento nel cuore del centro storico

Ubytování (Apartmány) Appartamento nel cuore del centro storico. Appartamento nel cuore del centro storico se nachází v centru města Alghero, necelý 1 km od Spiaggia di Las Tronas, 12 minut chůze od pláže Lido di Alghero... Ubytování Appartamento nel cuore del centro storico se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Casa Matilde

10

Casa Matilde

Ubytování (Apartmány) Casa Matilde. Casa Matilde se nachází v Algheru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Matilde se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

La Casa di Valverde

10

La Casa di Valverde

Ubytování (Prázdninové domy) La Casa di Valverde. La Casa di Valverde se nachází v Algheru a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Casa di Valverde se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Eucalipti 1

10

Eucalipti 1

Ubytování (Prázdninové domy) Eucalipti 1. Eucalipti 1 se nachází v Capitaně, 15 km od Quartu Sant'Elena. Nabízí gril a výhled na moře. Do Cagliari je to 26 km. Ubytování Eucalipti 1 se nachází ve městě Alghero (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Alghero

Město Alghero se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1319 hotelů a ubytování ve městě Alghero.