Hledat

Ubytování

Ubytování město Aldino

Ve městě Aldino (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Aldino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Aldino

Michlhaus nature and suites

10

Michlhaus nature and suites

UbytováníMichlhaus nature and suites. Michlhaus nature and suites se nachází v Aldinu, 32 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Michlhaus nature and suites se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stimpflhof

10

Stimpflhof

UbytováníStimpflhof. Stimpflhof se nachází v Aldinu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stimpflhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Berg Wieserhof

10

Ferienwohnung Berg Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Berg Wieserhof. Ferienwohnung BERG Wieserhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Bolzana. Ubytování Ferienwohnung Berg Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof im Thal Apt Linde

10

Hof im Thal Apt Linde

Ubytování (Apartmány) Hof im Thal Apt Linde. Hof i nabízí výhled do zahrady.m Thal Apt Linde nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 30 km od jezera Carezza. Ubytování Hof im Thal Apt Linde se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Wies Wieserhof

9,7

Ferienwohnung Wies Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wies Wieserhof. Ferienwohnung Wies Wieserhof se nachází asi 32 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Wies Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Schupf Wieserhof

9,7

Ferienwohnung Schupf Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schupf Wieserhof. Ferienwohnung SCHUPF Wieserhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Bolzana. Ubytování Ferienwohnung Schupf Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schornhof

9,7

Schornhof

Ubytování (Farma) Schornhof. Schornhof je biologická farma s krávami, kuřaty a prasaty, 4 km od Aldeinu a 15 minut jízdy od chráněné přírodní oblasti Trudner Horn. Ubytování Schornhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Koflhof Urlaub auf dem Bauernhof

9,5

Koflhof Urlaub auf dem Bauernhof

UbytováníKoflhof Urlaub auf dem Bauernhof. Koflhof Urlaub auf dem Bauernhof se nachází v Aldinu a nabízí výhled na hory, zahradu, sdílený lounge, terasu a bar. Ubytování Koflhof Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pitschlhof Apt Zirbe

9,5

Pitschlhof Apt Zirbe

UbytováníPitschlhof Apt Zirbe. Pitschlhof Apt Zirbe se nachází v Aldinu, 46 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Pitschlhof Apt Zirbe se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untersteinhaus

9,4

Untersteinhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Untersteinhaus. Untersteinhaus se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 26 km od Moeny. Ubytování Untersteinhaus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Finhäusl - Urlaub bei Oma

9,3

Finhäusl - Urlaub bei Oma

Ubytování (Horské chaty) Finhäusl - Urlaub bei Oma. Finhäusl - Urlaub bei Oma se nachází v Aldinu, 23 km od Moeny, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Finhäusl - Urlaub bei Oma se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Pension Stern

9,2

Ferienwohnung Pension Stern

UbytováníFerienwohnung Pension Stern. Ferienwohnung Pension Stern se nachází v Aldinu a nabízí ubytování s terasou. 50 km od Merana. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Pension Stern se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

THOMASERHOF

9,1

THOMASERHOF

Ubytování (Farma) THOMASERHOF. THOMASERHOF se nachází 48 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování THOMASERHOF se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bernard

9

Bernard

Ubytování (Apartmány) Bernard. Bernard se nachází v obci Aldino, 30 km od Bolzana, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Bernard se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Schmiederalm

9

Gasthof Schmiederalm

UbytováníGasthof Schmiederalm. Gasthof Schmiederalm se nachází v Aldinu a nabízí terasu a bar. Hosté mohou využít hotelové restaurace. Ubytování Gasthof Schmiederalm se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Wold Wieserhof

9

Ferienwohnung Wold Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wold Wieserhof. Ferienwohnung WOLD Wieserhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Bolzana. Ubytování Ferienwohnung Wold Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Scheidnerhof

9

Residence Scheidnerhof

Ubytování (Apartmány) Residence Scheidnerhof. Residence Scheidnerhof se nachází v Aldinu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Residence Scheidnerhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tielerhof

9

Tielerhof

Ubytování (Apartmány) Tielerhof. Tielerhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od jezera Carezza. Ubytování Tielerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Sea Wieserhof

9

Ferienwohnung Sea Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sea Wieserhof. Ferienwohnung SEA Wieserhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Bolzana. Ubytování Ferienwohnung Sea Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ebner Appartements

9

Ebner Appartements

Ubytování (Apartmány) Ebner Appartements. Ebner Appartements se nachází v Aldinu, 32 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ebner Appartements se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Stern

8,8

Pension Stern

UbytováníPension Stern. Pension Stern se nachází na klidném místě v Aldinu, vysoko nad údolím Adige, 1200 metrů od Bolzana a 30 km od Bolzana. Ubytování Pension Stern se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schönblick OHG des Daum Tobias

8,5

Schönblick OHG des Daum Tobias

Ubytování (Penzion – hostinec) Schönblick OHG des Daum Tobias. Gasthof Schönblick se nachází v Aldinu a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Schönblick OHG des Daum Tobias se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rasterhof

8,4

Rasterhof

Ubytování (Apartmány) Rasterhof. Farma Rasterhof se nachází na místě s panoramatickým výhledem na hory v tyrolské vesnici Aldein a je stále v normálním provozu. Ubytování Rasterhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Ebner Pfiffikus

8,1

Gasthof Ebner Pfiffikus

UbytováníGasthof Ebner Pfiffikus. Gasthof Ebner Pfiffikus nabízí ubytování v centru města Aldino. Na místě je bar, restaurace a terasa. Pokoje jsou vybavené TV. Ubytování Gasthof Ebner Pfiffikus se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pitschlhof Apt Lärche

7,8

Pitschlhof Apt Lärche

UbytováníPitschlhof Apt Lärche. Pitschlhof Apt Lärche se nachází 46 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Pitschlhof Apt Lärche se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof im Thal Apt Lärche

Hof im Thal Apt Lärche

Ubytování (Apartmány) Hof im Thal Apt Lärche. Může se pochlubit výhledem do zahrady. Hof im Thal Apt Lärche nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 30 km od jezera Carezza. Ubytování Hof im Thal Apt Lärche se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ly's Nest

Chalet Ly's Nest

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Ly's Nest. Chalet Ly's Nest se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 25 km od Moeny. Ubytování Chalet Ly's Nest se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof im Thal Apt Zirbe

Hof im Thal Apt Zirbe

Ubytování (Apartmány) Hof im Thal Apt Zirbe. Může se pochlubit výhledem do zahrady. Hof im Thal Apt Zirbe nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 30 km od jezera Carezza. Ubytování Hof im Thal Apt Zirbe se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Aldino

Město Aldino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Aldino.