Hledat

Ubytování

Ubytování město Aldino

Ve městě Aldino (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Aldino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Aldino

Ferienwohnung Berg Wieserhof

10

Ferienwohnung Berg Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Berg Wieserhof. Ferienwohnung BERG Wieserhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Bolzana. Ubytování Ferienwohnung Berg Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof im Thal Apt Linde

10

Hof im Thal Apt Linde

Ubytování (Apartmány) Hof im Thal Apt Linde. Hof i nabízí výhled do zahrady.m Thal Apt Linde nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 30 km od jezera Carezza. Ubytování Hof im Thal Apt Linde se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Wies Wieserhof

9,7

Ferienwohnung Wies Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wies Wieserhof. Ferienwohnung Wies Wieserhof se nachází asi 32 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Wies Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Schupf Wieserhof

9,7

Ferienwohnung Schupf Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schupf Wieserhof. Ferienwohnung SCHUPF Wieserhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Bolzana. Ubytování Ferienwohnung Schupf Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schornhof

9,7

Schornhof

Ubytování (Farma) Schornhof. Schornhof je biologická farma s krávami, kuřaty a prasaty, 4 km od Aldeinu a 15 minut jízdy od chráněné přírodní oblasti Trudner Horn. Ubytování Schornhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untersteinhaus

9,4

Untersteinhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Untersteinhaus. Untersteinhaus se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 26 km od Moeny. Ubytování Untersteinhaus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Finhäusl - Urlaub bei Oma

9,3

Finhäusl - Urlaub bei Oma

Ubytování (Horské chaty) Finhäusl - Urlaub bei Oma. Finhäusl - Urlaub bei Oma se nachází v Aldinu, 23 km od Moeny, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Finhäusl - Urlaub bei Oma se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

THOMASERHOF

9,1

THOMASERHOF

Ubytování (Farma) THOMASERHOF. THOMASERHOF se nachází 48 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování THOMASERHOF se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bernard

9

Bernard

Ubytování (Apartmány) Bernard. Bernard se nachází v obci Aldino, 30 km od Bolzana, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Bernard se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Wold Wieserhof

9

Ferienwohnung Wold Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wold Wieserhof. Ferienwohnung WOLD Wieserhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Bolzana. Ubytování Ferienwohnung Wold Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Scheidnerhof

9

Residence Scheidnerhof

Ubytování (Apartmány) Residence Scheidnerhof. Residence Scheidnerhof se nachází v Aldinu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Residence Scheidnerhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tielerhof

9

Tielerhof

Ubytování (Apartmány) Tielerhof. Tielerhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od jezera Carezza. Ubytování Tielerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Sea Wieserhof

9

Ferienwohnung Sea Wieserhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sea Wieserhof. Ferienwohnung SEA Wieserhof se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 15 km od Bolzana. Ubytování Ferienwohnung Sea Wieserhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ebner Appartements

9

Ebner Appartements

Ubytování (Apartmány) Ebner Appartements. Ebner Appartements se nachází v Aldinu, 32 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ebner Appartements se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schönblick OHG des Daum Tobias

8,5

Schönblick OHG des Daum Tobias

Ubytování (Penzion – hostinec) Schönblick OHG des Daum Tobias. Gasthof Schönblick se nachází v Aldinu a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Schönblick OHG des Daum Tobias se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rasterhof

8,4

Rasterhof

Ubytování (Apartmány) Rasterhof. Farma Rasterhof se nachází na místě s panoramatickým výhledem na hory v tyrolské vesnici Aldein a je stále v normálním provozu. Ubytování Rasterhof se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof im Thal Apt Lärche

Hof im Thal Apt Lärche

Ubytování (Apartmány) Hof im Thal Apt Lärche. Může se pochlubit výhledem do zahrady. Hof im Thal Apt Lärche nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 30 km od jezera Carezza. Ubytování Hof im Thal Apt Lärche se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ly's Nest

Chalet Ly's Nest

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Ly's Nest. Chalet Ly's Nest se nachází v Aldinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 25 km od Moeny. Ubytování Chalet Ly's Nest se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof im Thal Apt Zirbe

Hof im Thal Apt Zirbe

Ubytování (Apartmány) Hof im Thal Apt Zirbe. Může se pochlubit výhledem do zahrady. Hof im Thal Apt Zirbe nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 30 km od jezera Carezza. Ubytování Hof im Thal Apt Zirbe se nachází ve městě Aldino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Aldino

Město Aldino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Aldino.