Hledat

Ubytování

Ubytování město Alba di Canazei

Ve městě Alba di Canazei (Itálie) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alba di Canazei

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alba di Canazei

Cesa del Sass

10

Cesa del Sass

Ubytování (Apartmány) Cesa del Sass. Cesa del Sass se nachází v Alba di Canazei, 25 km od jezera Carezza a 28 km od Saslong. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cesa del Sass se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Marmolada Apartments

10

Marmolada Apartments

UbytováníMarmolada Apartments. Marmolada Apartments se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Marmolada Apartments se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa L'Aida

9,4

Villa L'Aida

Ubytování (Apartmány) Villa L'Aida. Villa L'Aida se nachází 3 minuty chůze od lyžařského vleku Alba-Ciampac a necelé 2 km od centra obce Canazei i od nejbližšího vleku vedoucího na lyžařský... Ubytování Villa L'Aida se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

[* * *Premium Loft* * *] vista Marmolada

9,2

[* * *Premium Loft* * *] vista Marmolada

Ubytování[* * *Premium Loft* * *] vista Marmolada. [* * Loft Premium* * *] vista Marmolada se nachází v Alba di Canazei, 13 km od průsmyku Sella, 25 km od jezera Carezza a 28 km od Saslong. Ubytování [* * *Premium Loft* * *] vista Marmolada se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sellaronda - Ciampac Experience

9,2

Sellaronda - Ciampac Experience

UbytováníSellaronda - Ciampac Experience. Sellaronda - Ciampac Experience se nachází 14 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Sellaronda - Ciampac Experience se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Condominio Giulia by Interhome

9

Apartment Condominio Giulia by Interhome

UbytováníApartment Condominio Giulia by Interhome. Apartment Condominio Giulia by Interhome se nachází asi 14 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Apartment Condominio Giulia by Interhome se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Giulia-1 by Interhome

9

Apartment Giulia-1 by Interhome

UbytováníApartment Giulia-1 by Interhome. Apartment Giulia-1 by Interhome se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 25 km od jezera Carezza. Ubytování Apartment Giulia-1 by Interhome se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cirelle Suite & Spa

8,9

Hotel Cirelle Suite & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Cirelle Suite & Spa. Tradiční tyrolský Hotel Cirelle Suite & Spa je situován v obci Alba di Canazei, pouhých 300 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Buffaure Ciampac. Ubytování Hotel Cirelle Suite & Spa se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Majon Miramonti

8,8

Hotel Majon Miramonti

Ubytování (Hotel) Hotel Majon Miramonti. Okouzlující Miramonti Hotel představuje typické alpské zařízení se saunou a útulnou restaurací. Ubytování Hotel Majon Miramonti se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pordoi H10

8,8

Pordoi H10

Ubytování (Apartmány) Pordoi H10. Pordoi H10 se nachází v Alba di Canazei, 13 km od průsmyku Sella, 25 km od jezera Carezza a 28 km od Saslong. Ubytování Pordoi H10 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Arnica

8,7

Appartamenti Arnica

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti Arnica. Appartamenti Arnica se nachází v Alba di Canazei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartamenti Arnica se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Doleda

8,7

Casa Doleda

Ubytování (Apartmán) Casa Doleda. Casa Doleda se nachází v Alba di Canazei. Wi-Fi je dostupné zdarma. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Casa Doleda se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

MANSARDA MARMOLADA sui campi da sci

8,6

MANSARDA MARMOLADA sui campi da sci

Ubytování (Apartmán) MANSARDA MARMOLADA sui campi da sci. MANSARDA MARMOLADA sui campi da sci se nachází v Alba di Canazei 33 km od Bolzana, a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování MANSARDA MARMOLADA sui campi da sci se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

[* * *Mansarda Deluxe* * *] Alba di Canazei

8,5

[* * *Mansarda Deluxe* * *] Alba di Canazei

Ubytování[* * *Mansarda Deluxe* * *] Alba di Canazei. Ubytování se nachází 13 km od průsmyku Sella, 25 km od jezera Carezza a 28 km od Saslong. Ubytování [* * *Mansarda Deluxe* * *] Alba di Canazei se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Marmolada-7

8,3

Locazione Turistica Marmolada-7

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Marmolada-7. Locazione Turistica Marmolada-7 se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Marmolada-7 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Enrosadira-7

8,2

Locazione Turistica Enrosadira-7

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Enrosadira-7. Locazione Turistica Enrosadira-7 se nachází v Alba di Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Enrosadira-7 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Valfassa

8,1

Residence Valfassa

Ubytování (Apartmány) Residence Valfassa. Residence Valfassa stojí pouhých 30 metrů od zastávky skibusu, který vás zaveze ke sjezdovkám Sella Ronda. Ubytování Residence Valfassa se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Enrosadira-5

8

Locazione Turistica Enrosadira-5

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Enrosadira-5. Locazione Turistica Enrosadira-5 se nachází v Alba di Canazei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Enrosadira-5 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Enrosadira-6

8

Locazione Turistica Enrosadira-6

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Enrosadira-6. Locazione Turistica Enrosadira-6 se nachází 13 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Enrosadira-6 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

NEGRITELLA

7,9

NEGRITELLA

Ubytování (Apartmány) NEGRITELLA. NEGRITELLA se nachází v Alba di Canazei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování NEGRITELLA se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Marmolada-4

7,9

Locazione Turistica Marmolada-4

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Marmolada-4. Locazione Turistica Marmolada-4 se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 26 km od jezera Carezza. Ubytování Locazione Turistica Marmolada-4 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Casa Canazei

7,8

Residence Casa Canazei

Ubytování (Aparthotel) Residence Casa Canazei. Residence Casa Canazei se nachází v lyžařském areálu Alba di Canazei, 900 metrů od lanovky Alba - Col dei Rossi, která zajišťuje spojení na lyžařský okruh... Ubytování Residence Casa Canazei se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Marmolada-3

7,6

Locazione Turistica Marmolada-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Marmolada-3. Ubytování se nachází 14 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 26 km od jezera Carezza. Locazione Turistica Marmolada-3 nabízí ubytování v Alba di... Ubytování Locazione Turistica Marmolada-3 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento MARMOLADA - CANAZEI

7,5

Appartamento MARMOLADA - CANAZEI

Ubytování (Apartmán) Appartamento MARMOLADA - CANAZEI. Appartamento MARMOLADA - CANAZEI se nachází v Canazei a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento MARMOLADA - CANAZEI se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Giulia-3 by Interhome

7,5

Apartment Giulia-3 by Interhome

UbytováníApartment Giulia-3 by Interhome. Apartment Giulia-3 by Interhome nabízí ubytování s výhledem na hory v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Ubytování Apartment Giulia-3 by Interhome se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cesa Fraines-2

7,5

Locazione Turistica Cesa Fraines-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cesa Fraines-2. Locazione Turistica Cesa Fraines-2 se nachází v Alba di Canazei. 45 km od Dobbiaca. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Cesa Fraines-2 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cesa Fraines-3

7,4

Locazione Turistica Cesa Fraines-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cesa Fraines-3. Locazione Turistica Cesa Fraines-3 se nachází v Alba di Canazei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 14 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Locazione Turistica Cesa Fraines-3 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Fontanelle

7,4

Locazione Turistica Fontanelle

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Fontanelle. Locazione Turistica Fontanelle se nachází v Alba di Canazei. 45 km od Dobbiaca. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Fontanelle se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Cesa Minach-3 by Interhome

7,3

Apartment Cesa Minach-3 by Interhome

UbytováníApartment Cesa Minach-3 by Interhome. Locazione Turistica Cesa Minach-3 by Interhome se nachází v Alba di Canazei, 12 km od průsmyku Pordoi a 13 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování Apartment Cesa Minach-3 by Interhome se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Cesa Minach-1 by Interhome

7,3

Apartment Cesa Minach-1 by Interhome

UbytováníApartment Cesa Minach-1 by Interhome. Apartment Cesa Minach-1 by Interhome se nachází v Alba di Canazei, 12 km od průsmyku Pordoi a 13 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování Apartment Cesa Minach-1 by Interhome se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Marmolada-2

7,2

Locazione Turistica Marmolada-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Marmolada-2. Locazione Turistica Marmolada-2 se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Sella a 26 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Marmolada-2 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Cesa Minach-2 by Interhome

7,1

Apartment Cesa Minach-2 by Interhome

UbytováníApartment Cesa Minach-2 by Interhome. Nabízí výhled na hory, Locazione Turistica Cesa Minach-2 Interhome se nachází v Alba di Canazei, 12 km od průsmyku Pordoi a 13 km od průsmyku Sella. Ubytování Apartment Cesa Minach-2 by Interhome se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cesa Fraines-1

7

Locazione Turistica Cesa Fraines-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cesa Fraines-1. Locazione Turistica Cesa Fraines-1 se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Cesa Fraines-1 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Val di Fassa

7

Locazione Turistica Val di Fassa

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Val di Fassa. Locazione Turistica Val di Fassa se nachází v Alba di Canazei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Val di Fassa se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Ciampac

6,8

Locazione Turistica Ciampac

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Ciampac. Locazione Turistica Ciampac in Alba di Canazei nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 14 km od průsmyku Sella, 26 km od jezera Carezza a 30 km od Saslong. Ubytování Locazione Turistica Ciampac se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cesa Palua

6,5

Locazione Turistica Cesa Palua

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cesa Palua. Locazione Turistica Cesa Palua se nachází asi 14 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Locazione Turistica Cesa Palua se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Marmolada-5

6

Locazione Turistica Marmolada-5

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Marmolada-5. Locazione Turistica Marmolada-5 se nachází asi 14 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Marmolada-5 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Enrosadira-3

6

Locazione Turistica Enrosadira-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Enrosadira-3. Locazione Turistica Enrosadira-3 se nachází v Alba di Canazei. 45 km od Dobbiaca. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Enrosadira-3 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Enrosadira-4

5,4

Locazione Turistica Enrosadira-4

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Enrosadira-4. Locazione Turistica Enrosadira-4 se nachází v Alba di Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 25 km od jezera Carezza. Ubytování Locazione Turistica Enrosadira-4 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Roacia-2

5,3

Locazione Turistica Roacia-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Roacia-2. Locazione Turistica Roacia-2 se nachází v Alba di Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi, 14 km od průsmyku Sella a 25 km od jezera Carezza. Ubytování Locazione Turistica Roacia-2 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Marmolada-1

4,6

Locazione Turistica Marmolada-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Marmolada-1. Locazione Turistica Marmolada-1 se nachází v Alba di Canazei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Locazione Turistica Marmolada-1 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lucilla

4,5

Casa Lucilla

UbytováníCasa Lucilla. Casa Lucilla se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Casa Lucilla se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Roacia

Residence Roacia

Ubytování (Apartmány) Residence Roacia. Residence Roacia se nachází v Alba di Canazei, pouhých 14 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Residence Roacia se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Canazei

Casa Canazei

Ubytování (Apartmán) Casa Canazei. Casa Canazei se nachází v Alba di Canazei a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. 45 km od Dobbiaca. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Canazei se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Claudia's Apartment Rosso

Claudia's Apartment Rosso

UbytováníClaudia's Apartment Rosso. Claudia's Apartment nabízí ubytování s výhledem na hory v Alba di Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Ubytování Claudia's Apartment Rosso se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa de Poldo Monolocale

Cesa de Poldo Monolocale

UbytováníCesa de Poldo Monolocale. Cesa de Poldo Monolocale se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Cesa de Poldo Monolocale se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Intero appartamento in Val di Fassa - Casa Canazei

Intero appartamento in Val di Fassa - Casa Canazei

UbytováníIntero appartamento in Val di Fassa - Casa Canazei. Located in Alba di Canazei and only 13 km from Pordoi Pass, Intero appartamento in Val di Fassa - Casa Canazei provides accommodation with mountain views,... Ubytování Intero appartamento in Val di Fassa - Casa Canazei se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Loretta

Casa Loretta

Ubytování (Apartmány) Casa Loretta. Casa Loretta nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Ubytování Casa Loretta se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Ciampac 5

Cesa Ciampac 5

UbytováníCesa Ciampac 5. Cesa Ciampac 5 se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Sella, 26 km od jezera Carezza a 30 km od Saslong. Ubytování Cesa Ciampac 5 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Ciampac 8

Cesa Ciampac 8

UbytováníCesa Ciampac 8. Cesa Ciampac 8 se nachází v Alba di Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 26 km od jezera Carezza. Ubytování Cesa Ciampac 8 se nachází ve městě Alba di Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Alba di Canazei

Město Alba di Canazei se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Alba di Canazei.