Hledat

Ubytování

Ubytování město Ala

Ve městě Ala (Itálie) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ala

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ala

DIMORE ANTICHE

10

DIMORE ANTICHE

Ubytování (Apartmány) DIMORE ANTICHE. DIMORE ANTICHE se nachází v Ala a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování DIMORE ANTICHE se nachází ve městě Ala (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Malga Riondera

9,8

Agriturismo Malga Riondera

Ubytování (Farma) Agriturismo Malga Riondera. Agriturismo Malga Riondera se nachází v Ala a nabízí výhled na hory, restauraci, zahradu a gril. K dispozici je plně vybavená koupelna se sprchou a fénem. Ubytování Agriturismo Malga Riondera se nachází ve městě Ala (Itálie - Trentino Alto Adige).

Relais diVINO

9,4

Relais diVINO

Ubytování (Penzion) Relais diVINO. Relais diVINO se nachází v Ala, 11 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, neplacené soukromé... Ubytování Relais diVINO se nachází ve městě Ala (Itálie - Trentino Alto Adige).

GIULIO Mountain B&B

9,4

GIULIO Mountain B&B

Ubytování (Bed and breakfast) GIULIO Mountain B&B. GIULIO Mountain B&B se nachází v Ala, 42 km od Desenzana del Garda, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování GIULIO Mountain B&B se nachází ve městě Ala (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locanda Alpina

9,1

Locanda Alpina

Ubytování (Penzion – hostinec) Locanda Alpina. Locanda Alpina se nachází v Ala, 15 km od hradu Castello di Avio a 41 km od Sant'Anastasia. Nabízí restauraci, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Locanda Alpina se nachází ve městě Ala (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Maso Rocca

8,9

Agriturismo Maso Rocca

Ubytování (Apartmán) Agriturismo Maso Rocca. Agriturismo Maso Rocca se nachází v Ala, 20 km od Rovereta a Gardského jezera. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Apartmány jsou vybavené TV. Ubytování Agriturismo Maso Rocca se nachází ve městě Ala (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ai Vellutai

8,9

Ai Vellutai

Ubytování (Bed and breakfast) Ai Vellutai. Ai Vellutai se nachází v Ala na břehu řeky Adige, 15 minut jízdy od Rovereta, a nabízí pokoje s parketovou podlahou a vlastní koupelnou. Ubytování Ai Vellutai se nachází ve městě Ala (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B El Pojo

8,8

B&B El Pojo

Ubytování (Aparthotel) B&B El Pojo. B&B El Pojo nabízí pokoje a apartmány v Ronchi di Ala nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a službu praní prádla zdarma. Ubytování B&B El Pojo se nachází ve městě Ala (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ala

Město Ala se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Ala.