Hledat

Ubytování

Ubytování město Agkidia

Ve městě Agkidia (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agkidia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agkidia

NK Luxury Villas

10

NK Luxury Villas

Ubytování (Vily) NK Luxury Villas. NK Luxury Villas features accommodation with free WiFi. Ubytování NK Luxury Villas se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Naxos Pantheon House Panoramic View

9,6

Naxos Pantheon House Panoramic View

Ubytování (Apartmán) Naxos Pantheon House Panoramic View. Naxos Pantheon House Panoramic View is located in Agkidia and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Naxos Pantheon House Panoramic View se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Flora's House

Flora's House

Ubytování (Prázdninový dům) Flora's House. Flora's House is located in Agkidia and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Flora's House se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Naxos Skyline Deluxe Villas

Naxos Skyline Deluxe Villas

Ubytování (Vily) Naxos Skyline Deluxe Villas. Located 2.1 km from Agios Georgios Beach, Naxos Skyline Deluxe Villas provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a shared... Ubytování Naxos Skyline Deluxe Villas se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa di Maria

Casa di Maria

Ubytování (Apartmán) Casa di Maria. Set in Agkidia in the Naxos region, Casa di Maria has a balcony. This property offers access to free WiFi. Ubytování Casa di Maria se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RED SUNSET VACATION HOME

RED SUNSET VACATION HOME

Ubytování (Apartmán) RED SUNSET VACATION HOME. Located in Agkidia in the Naxos region, RED SUNSET VACATION HOME has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování RED SUNSET VACATION HOME se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Sky View house

Sky View house

Ubytování (Apartmán) Sky View house. Set in Agkidia in the Naxos region, Sky View house features a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Sky View house se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Perivoli 3-Chora(5min away from the center by car)

Perivoli 3-Chora(5min away from the center by car)

Ubytování (Apartmán) Perivoli 3-Chora(5min away from the center by car). Situated in Agkidia in the Cyclades region, Perivoli 3-Chora(5min away from the center by car) features a terrace and garden views. Ubytování Perivoli 3-Chora(5min away from the center by car) se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car)

PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car)

Ubytování (Prázdninový dům) PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car). PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car) is set in Agkidia and offers a garden. Free WiFi is provided. The holiday home also offers 1 bathroom. Ubytování PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car) se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polykarpos Villa

Polykarpos Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Polykarpos Villa. Situated in Agkidia in the Naxos region, Polykarpos Villa has a balcony and garden views. Set 1. Ubytování Polykarpos Villa se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peratsi Country House

Peratsi Country House

Ubytování (Vila) Peratsi Country House. Peratsi Country House is situated in Agkidia and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Peratsi Country House se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Perivoli 2-Chora(5min away from the center by car)

Perivoli 2-Chora(5min away from the center by car)

Ubytování (Prázdninový dům) Perivoli 2-Chora(5min away from the center by car). Perivoli 2-Chora(5min away from the center by car) provides a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Agkidia. Ubytování Perivoli 2-Chora(5min away from the center by car) se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Pleiades Villas

Pleiades Villas

Ubytování (Vily) Pleiades Villas. Pleiades Villas in Agkidia provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Pleiades Villas se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Naxos Pantheon Luxury Apartments

Naxos Pantheon Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Naxos Pantheon Luxury Apartments. Naxos Pantheon Luxury Apartments features accommodation with a terrace and free WiFi, and is set in Agkidia. Ubytování Naxos Pantheon Luxury Apartments se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car)

PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car)

Ubytování (Apartmán) PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car). Set in Agkidia in the Naxos region, PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car) has a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car) se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peratsi Stone Mansion

Peratsi Stone Mansion

Ubytování (Vila) Peratsi Stone Mansion. Located just 1.8 km from Agios Georgios Beach, Peratsi Stone Mansion provides accommodation in Agkidia with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytování Peratsi Stone Mansion se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Agkidia Apartment

Agkidia Apartment

Ubytování (Apartmán) Agkidia Apartment. Boasting a bar, a garden, and a terrace, Αγκίδια Διαμέρισμα features accommodation in Agkidia with free WiFi and garden views. Ubytování Agkidia Apartment se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agkidia

Město Agkidia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Agkidia.