Hledat

Ubytování

Ubytování město Agkidia

Ve městě Agkidia (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agkidia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agkidia

Black Velvet

10

Black Velvet

Ubytování (Vila) Black Velvet. Black Velvet se nachází v Agkidii. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže Agios Georgios a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Black Velvet se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Villa Bazeos

10

Villa Bazeos

Ubytování (Vila) Villa Bazeos. Villa Bazeos se nachází asi 1,9 km od pláže Agios Georgios a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a balkon. Ubytování Villa Bazeos se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Naxos Skyline Deluxe Villas

Naxos Skyline Deluxe Villas

Ubytování (Vily) Naxos Skyline Deluxe Villas. Located 2.1 km from Agios Georgios Beach, Naxos Skyline Deluxe Villas provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a shared... Ubytování Naxos Skyline Deluxe Villas se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Casa di Maria

Casa di Maria

Ubytování (Apartmán) Casa di Maria. Set in Agkidia in the Naxos region, Casa di Maria has a balcony. This property offers access to free WiFi. Ubytování Casa di Maria se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car)

PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car)

Ubytování (Prázdninový dům) PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car). PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car) is set in Agkidia and offers a garden. Free WiFi is provided. The holiday home also offers 1 bathroom. Ubytování PERIVOLI 1-CHORA(5min away from the center by car) se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Polykarpos Villa

Polykarpos Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Polykarpos Villa. Situated in Agkidia in the Naxos region, Polykarpos Villa has a balcony and garden views. Set 1. Ubytování Polykarpos Villa se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

7Days-Suite

7Days-Suite

Ubytování (Prázdninové domy) 7Days-Suite. 7Days-Suite se nachází v Agkidii, 2,2 km od pláže Agios Georgios, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování 7Days-Suite se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Naxos Pantheon Luxury Apartments

Naxos Pantheon Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Naxos Pantheon Luxury Apartments. Naxos Pantheon Luxury Apartments features accommodation with a terrace and free WiFi, and is set in Agkidia. Ubytování Naxos Pantheon Luxury Apartments se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car)

PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car)

Ubytování (Apartmán) PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car). Set in Agkidia in the Naxos region, PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car) has a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování PERIVOLI 4-CHORA(5min away from the center by car) se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Eυτοπία

Eυτοπία

Ubytování (Apartmán) Eυτοπία. Set in Agkidia in the Naxos region, Eυτοπία offers accommodation with free private parking. Ubytování Eυτοπία se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Agkidia Apartment

Agkidia Apartment

Ubytování (Apartmán) Agkidia Apartment. Boasting a bar, a garden, and a terrace, Αγκίδια Διαμέρισμα features accommodation in Agkidia with free WiFi and garden views. Ubytování Agkidia Apartment se nachází ve městě Agkidia (Řecko - Naxos).

Ubytování ve městě Agkidia

Město Agkidia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Agkidia.