Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Thomas

Ve městě Agios Thomas (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Thomas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Thomas

Villa Axenti

9,4

Villa Axenti

Ubytování (Venkovský dům) Villa Axenti. Boasting a fitness centre, a garden, and a terrace, Villa Axenti features accommodation in Agios Thomas with free WiFi and river views. Ubytování Villa Axenti se nachází ve městě Agios Thomas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Panona

9,1

Villa Panona

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Panona. Villa Pannona is a luxury 3-bedroom villa with loft, built in a traditional way, located in the picturesque village of St. Ubytování Villa Panona se nachází ve městě Agios Thomas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroikies Drigianakis Estate

8,3

Agroikies Drigianakis Estate

Ubytování (Apartmány) Agroikies Drigianakis Estate. Surrounded by vineyards and olive groves, this traditional guesthouse is situated in Agios Thomas. Ubytování Agroikies Drigianakis Estate se nachází ve městě Agios Thomas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agios Thomas

Město Agios Thomas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Agios Thomas.