Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Pavlos

Ve městě Agios Pavlos (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Pavlos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Pavlos

Sfendamos Wood Village

9,6

Sfendamos Wood Village

Ubytování (Hotel) Sfendamos Wood Village. Just 3 km from the 3-5 Pigadia Ski Centre, Sfendamos consists of chalets surrounded by maple trees at an altitude of 1300 metres. Ubytování Sfendamos Wood Village se nachází ve městě Agios Pavlos (Řecko - Macedonia).

Thessaloniki Apartment

9,5

Thessaloniki Apartment

Ubytování (Apartmán) Thessaloniki Apartment. Set in Thessaloníki, 2 km from Church of Agios Dimitrios and 2. Ubytování Thessaloniki Apartment se nachází ve městě Agios Pavlos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Countryhouse 4 you

9

Countryhouse 4 you

Ubytování (Venkovský dům) Countryhouse 4 you. Set just 2.1 km from Nea Kallikratia Beach, Countryhouse 4 you offers accommodation in Nea Kalikratia with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytování Countryhouse 4 you se nachází ve městě Agios Pavlos (Řecko - Macedonia).

St Paul House

7,8

St Paul House

Ubytování (Apartmány) St Paul House. Located in Thessaloniki, 1.3 km from Rotunda and Arch of Galerius and 1. Ubytování St Paul House se nachází ve městě Agios Pavlos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jordan’s House

Jordan’s House

Ubytování (Apartmán) Jordan’s House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Jordan’s house is situated in Thessaloníki. Ubytování Jordan’s House se nachází ve městě Agios Pavlos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aphrodite's house close to the city centre

Aphrodite's house close to the city centre

Ubytování (Apartmán) Aphrodite's house close to the city centre. Aphrodite's house close to the city centre in Thessaloníki offers accommodation with free WiFi, 700 metres from Rotunda and Arch of Galerius, less than 1... Ubytování Aphrodite's house close to the city centre se nachází ve městě Agios Pavlos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Dreaming Vintage Home

A Dreaming Vintage Home

Ubytování (Apartmán) A Dreaming Vintage Home. Featuring garden views, A Dreaming Vintage Home offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.4 km from Rotunda and Arch of Galerius. Ubytování A Dreaming Vintage Home se nachází ve městě Agios Pavlos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agios Pavlos

Město Agios Pavlos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Agios Pavlos.