Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Nikitas

Ve městě Agios Nikitas (Řecko) máme celkem 75 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Nikitas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Nikitas

Villa Christianna Studios

9,9

Villa Christianna Studios

Ubytování (Apartmány) Villa Christianna Studios. Featuring free WiFi throughout the property, Villa Christianna Studios is situated in Áyios Nikítas, 1.9 km from Kathisma Beach. Pefkoulia Beach is 2. Ubytování Villa Christianna Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Drimonari Villas

9,9

Drimonari Villas

Ubytování (Vily) Drimonari Villas. Drimonari Villas se nachází v Agios Nikitas. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Drimonari Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Milos Paradise Luxury Villas

9,8

Milos Paradise Luxury Villas

Ubytování (Vily) Milos Paradise Luxury Villas. Milos Paradise Luxury Villas se nachází v letovisku Ayios Nikitas, 200 metrů od pláže Mylos a 600 metrů od pláže Agios Nikitas. Ubytování Milos Paradise Luxury Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas Supreme

9,8

Agios Nikitas Supreme

Ubytování (Vila) Agios Nikitas Supreme. Located in Ayios Nikitas in the Ionian Islands region, Agios Nikitas Supreme offers views of the Ionian Sea and the village. Ubytování Agios Nikitas Supreme se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Aletro Villa

9,8

Aletro Villa

Ubytování (Vily) Aletro Villa. Aletro Villa se nachází v Agios Nikitas, pouhých 5 minut chůze od centra a písečné pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Aletro Villa se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Deep Blue

9,7

Deep Blue

Ubytování (Vila) Deep Blue. Deep Blue leží ve vesnici Agios Nikitas a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, venkovní bazén a výhled na Jónské moře a hory. Ubytování Deep Blue se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Lagadi Luxury Sea Side

9,7

Lagadi Luxury Sea Side

Ubytování (Apartmán) Lagadi Luxury Sea Side. Situated in Ayios Nikitas, a few steps from Agios Nikitas Beach, Lagadi Luxury Sea Side features accommodation with a terrace, free WiFi and room service. Ubytování Lagadi Luxury Sea Side se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agios Nikitas View

9,7

Agios Nikitas View

Ubytování (Vila) Agios Nikitas View. Agios Nikitas View se nachází ve vesnici Agios Nikitas, 300 metrů od pláže a 2 km od pláže Kathisma, a nabízí soukromý bazén, ubytování s možností... Ubytování Agios Nikitas View se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Kampaki Stone Houses

9,7

Kampaki Stone Houses

Ubytování (Vily) Kampaki Stone Houses. Kampaki Stone Houses se nachází asi 4 km od letoviska Agios Nikitas a nabízí venkovní bazén u každé vily. Ubytování Kampaki Stone Houses se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evridiki's Villas

9,6

Evridiki's Villas

Ubytování (Prázdninové domy) Evridiki's Villas. Offering an outdoor pool and hot tub, Evridiki's Villas is situated in Áyios Nikítas, within 350 metres from the beach. Kathisma Beach is 1. Ubytování Evridiki's Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Liogerma Villas

9,6

Liogerma Villas

Ubytování (Apartmány) Liogerma Villas. Liogerma Villas se nachází 2,5 km od pláže Kathisma. Nabízí zázemí pro grilování, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Liogerma Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Rania Apartments

9,5

Rania Apartments

Ubytování (Apartmán) Rania Apartments. Rania Apartments se nachází v letovisku Agios Nikitas, necelý 1 km od pláže Mylos, 11 minut chůze od pláže Gaidaros a 800 metrů od pláže Kathisma, a nabízí... Ubytování Rania Apartments se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Green View Apartments

9,5

Green View Apartments

Ubytování (Apartmány) Green View Apartments. Klimatizované Green View Apartments se nachází v Áyios Nikítas, pouhých 3,3 km od pláže Kathisma. Ubytování má satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Green View Apartments se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas View 2

9,5

Agios Nikitas View 2

Ubytování (Vila) Agios Nikitas View 2. Situated 350 metres from Áyios Nikítas beach and 2 km from Kathisma Beach, this holiday home features a terrace with sea views. Ubytování Agios Nikitas View 2 se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Nature Villas

9,4

Nature Villas

Ubytování (Vily) Nature Villas. Located in Komílion, 500 metres from Agios Nikitas Beach and less than 1 km from Mylos Beach, Nature Villas provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Nature Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas Villas

9,4

Agios Nikitas Villas

Ubytování (Vily) Agios Nikitas Villas. Agios Nikitas Villas se nachází na vrcholu kopce, přibližně 800 metrů od pláže Agios Nikitas a přilehlé obce s tavernami, bary a mini markety. Ubytování Agios Nikitas Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Evridiki's Studios

9,4

Evridiki's Studios

Ubytování (Apartmány) Evridiki's Studios. Situated in Ayios Nikitas, 60 metres from Agios Nikitas Beach and 300 metres from Mylos Beach, Evridiki's Studios features city views and free WiFi. Ubytování Evridiki's Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Konstantina Studios

9,3

Konstantina Studios

Ubytování (Apartmán) Konstantina Studios. Konstantina Studios se nachází pouhých 50 metrů od pláže v městečku Agios Nikitas a nabízí klimatizovaná studia se zařízeným balkonem. Ubytování Konstantina Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Nikolas and Sofia Studios

9,3

Nikolas and Sofia Studios

Ubytování (Aparthotel) Nikolas and Sofia Studios. Nikolas a Sofia Studios se nachází 800 metrů od pláže Kathisma a 1 km od Ayios Nikitas. Obě pláže jsou přístupné autem nebo motorkou. Ubytování Nikolas and Sofia Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas House

9,2

Agios Nikitas House

Ubytování (Prázdninový dům) Agios Nikitas House. Set 60 metres from Agios Nikitas Beach, 400 metres from Mylos Beach and 1. Ubytování Agios Nikitas House se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agnantio

9,2

Agnantio

Ubytování (Apartmány) Agnantio. Agnantio se nachází 2 km od pláže v malebné vesničce Agios Nikitas na ostrově Lefkada a svým hostům nabízí studia s balkonem. Ubytování Agnantio se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Dimarion Villas

9

Dimarion Villas

Ubytování (Vily) Dimarion Villas. Dimarion Villas se nachází v obci Agios Nikitas, 1 km od pláží Kathisma a Pefkoulia. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dimarion Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece

9

Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece

Ubytování (Apartmán) Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece. Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece se nachází v obci Ayios Nikitas a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, a ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Angello Villas

9

Angello Villas

Ubytování (Vila) Angello Villas. Set in Ayios Nikitas, 400 metres from Kathisma Beach and 700 metres from Gaidaros Beach, Angello Villas offers a garden and air conditioning. Ubytování Angello Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Fetsis Apartments

8,9

Fetsis Apartments

Ubytování (Apartmán) Fetsis Apartments. Fetsis Apartments se nachází přímo na pláži v Agios Nikitas Village a nabízí stinnou terasu a ubytování se zařízeným balkonem s výhledem na Jónské moře. Ubytování Fetsis Apartments se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Afroditi Pansion

8,8

Afroditi Pansion

Ubytování (Apartmány) Afroditi Pansion. Afroditi Pansion se nachází 300 metrů od pláže Agios Nikitas a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a plně... Ubytování Afroditi Pansion se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Maria Filippa Rooms

8,8

Maria Filippa Rooms

Ubytování (Apartmány) Maria Filippa Rooms. Maria Filippa Rooms se nacházejí ve vesnici Agios Nikitas, 3 km od pláže Kathisma a 1 km od pláže Pefkoulia. Ubytování Maria Filippa Rooms se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Santa Marina Hotel

8,3

Santa Marina Hotel

Ubytování (Hotel) Santa Marina Hotel. Santa Marina se nachází uprostřed zelených kopců v letovisku Agios Nikitas a nabízí klimatizované pokoje se soukromým balkonem, bazén i bar/restauraci s... Ubytování Santa Marina Hotel se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Nerina Studios

8,2

Nerina Studios

Ubytování (Penzion – hostinec) Nerina Studios. Nerina Studios se nachází v městečku Áyios Nikítas, 3 km od pláže Kathisma, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Nerina Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Ostria

8,1

Ostria

Ubytování (Penzion) Ostria. Ostria se nachází v letovisku Ayios Nikitas, 70 metrů od pláže, 300 metrů od pláže Mylos a 3,4 km od pláže Kathisma. Ubytování Ostria se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Olive Tree Hotel

7,3

Olive Tree Hotel

Ubytování (Hotel) Olive Tree Hotel. Olive Tree Hotel se nachází v obci Ayiosu Nikitasu, 200 metrů od pláže Pefkoulia. Ubytování Olive Tree Hotel se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

La Casa Rossa

La Casa Rossa

Ubytování (Vila) La Casa Rossa. Set in Ayios Nikitas, 200 metres from Agios Nikitas Beach and 500 metres from Mylos Beach, La Casa Rossa offers a garden and air conditioning. Ubytování La Casa Rossa se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Luxury Villa Agios Nikitas

Luxury Villa Agios Nikitas

Ubytování (Vila) Luxury Villa Agios Nikitas. Set in Ayios Nikitas, 400 metres from Agios Nikitas Beach and 800 metres from Mylos Beach, Luxury Villa Agios Nikitas offers an outdoor swimming pool and... Ubytování Luxury Villa Agios Nikitas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Villas Vento

Villas Vento

Ubytování (Vila) Villas Vento. Set in Ayios Nikitas, 700 metres from Gaidaros Beach and 700 metres from Kathisma Beach, Villas Vento offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villas Vento se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

ORAMA: Sea to Sky Villas

ORAMA: Sea to Sky Villas

Ubytování (Vila) ORAMA: Sea to Sky Villas. Offering free WiFi and free private parking, ORAMA: Sea to Sky Villas is set in Ayios Nikitas, within just 300 metres of Agios Nikitas Beach. Ubytování ORAMA: Sea to Sky Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi

Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi. Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool and a terrace, is situated in Ayios Nikitas, 700 metres from... Ubytování Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

White Villas Lefkada

White Villas Lefkada

Ubytování (Vila) White Villas Lefkada. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, White Villas Lefkada is situated in Kalamitsi. Ubytování White Villas Lefkada se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Vila Deep Blue-apartment Selana sea view

Vila Deep Blue-apartment Selana sea view

Ubytování (Apartmán) Vila Deep Blue-apartment Selana sea view. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Vila Deep Blue-apartment Selana sea view is situated in Ayios Nikitas. Ubytování Vila Deep Blue-apartment Selana sea view se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Athina Agios Nikitas Lefkas

Athina Agios Nikitas Lefkas

Ubytování (Vila) Athina Agios Nikitas Lefkas. Athina Agios Nikitas Lefkas has a balcony and is situated in Ayios Nikitas, within just 200 metres of Mylos Beach and 600 metres of Agios Nikitas Beach. Ubytování Athina Agios Nikitas Lefkas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas Villa Sleeps 7 Pool WiFi

Agios Nikitas Villa Sleeps 7 Pool WiFi

Ubytování (Vila) Agios Nikitas Villa Sleeps 7 Pool WiFi. Boasting a private pool and pool views, Agios Nikitas Villa Sleeps 7 Pool WiFi is set in Ayios Nikitas. Ubytování Agios Nikitas Villa Sleeps 7 Pool WiFi se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Niriis

Villa Niriis

Ubytování (Vila) Villa Niriis. Located in Agios Nikitas, this air-conditioned villa features a garden with a seasonal outdoor pool and offers accommodation in Leukada island. Ubytování Villa Niriis se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Ubytování ve městě Agios Nikitas

Město Agios Nikitas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 75 hotelů a ubytování ve městě Agios Nikitas.