Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Nikitas

Ve městě Agios Nikitas (Řecko) máme celkem 75 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Nikitas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Nikitas

Agios Nikitas Resort Villas

10

Agios Nikitas Resort Villas

Ubytování (Vily) Agios Nikitas Resort Villas. Resort Agios Nikitas nabízí plně vybavené vily s vlastním bazénem, ​​situované na zalesněném kopci vesnice Agios Nikitas. Ubytování Agios Nikitas Resort Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Christianna Studios

9,9

Villa Christianna Studios

Ubytování (Apartmány) Villa Christianna Studios. Featuring free WiFi throughout the property, Villa Christianna Studios is situated in Áyios Nikítas, 1.9 km from Kathisma Beach. Pefkoulia Beach is 2. Ubytování Villa Christianna Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Drimonari Villas

9,9

Drimonari Villas

Ubytování (Vily) Drimonari Villas. Drimonari Villas se nachází v Agios Nikitas. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Drimonari Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Milos Paradise Luxury Villas

9,8

Milos Paradise Luxury Villas

Ubytování (Vily) Milos Paradise Luxury Villas. Milos Paradise Luxury Villas se nachází v letovisku Ayios Nikitas, 200 metrů od pláže Mylos a 600 metrů od pláže Agios Nikitas. Ubytování Milos Paradise Luxury Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas Supreme

9,8

Agios Nikitas Supreme

Ubytování (Vila) Agios Nikitas Supreme. Located in Ayios Nikitas in the Ionian Islands region, Agios Nikitas Supreme offers views of the Ionian Sea and the village. Ubytování Agios Nikitas Supreme se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Aletro Villa

9,8

Aletro Villa

Ubytování (Vily) Aletro Villa. Aletro Villa se nachází v Agios Nikitas, pouhých 5 minut chůze od centra a písečné pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Aletro Villa se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Deep Blue

9,7

Deep Blue

Ubytování (Vila) Deep Blue. Deep Blue leží ve vesnici Agios Nikitas a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, venkovní bazén a výhled na Jónské moře a hory. Ubytování Deep Blue se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Lagadi Luxury Sea Side

9,7

Lagadi Luxury Sea Side

Ubytování (Apartmán) Lagadi Luxury Sea Side. Situated in Ayios Nikitas, a few steps from Agios Nikitas Beach, Lagadi Luxury Sea Side features accommodation with a terrace, free WiFi and room service. Ubytování Lagadi Luxury Sea Side se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agios Nikitas View

9,7

Agios Nikitas View

Ubytování (Vila) Agios Nikitas View. Agios Nikitas View se nachází ve vesnici Agios Nikitas, 300 metrů od pláže a 2 km od pláže Kathisma, a nabízí soukromý bazén, ubytování s možností... Ubytování Agios Nikitas View se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Kampaki Stone Houses

9,7

Kampaki Stone Houses

Ubytování (Vily) Kampaki Stone Houses. Kampaki Stone Houses se nachází asi 4 km od letoviska Agios Nikitas a nabízí venkovní bazén u každé vily. Ubytování Kampaki Stone Houses se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evridiki's Villas

9,6

Evridiki's Villas

Ubytování (Prázdninové domy) Evridiki's Villas. Offering an outdoor pool and hot tub, Evridiki's Villas is situated in Áyios Nikítas, within 350 metres from the beach. Kathisma Beach is 1. Ubytování Evridiki's Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Liogerma Villas

9,6

Liogerma Villas

Ubytování (Apartmány) Liogerma Villas. Liogerma Villas se nachází 2,5 km od pláže Kathisma. Nabízí zázemí pro grilování, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Liogerma Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Rania Apartments

9,5

Rania Apartments

Ubytování (Apartmán) Rania Apartments. Rania Apartments se nachází v letovisku Agios Nikitas, necelý 1 km od pláže Mylos, 11 minut chůze od pláže Gaidaros a 800 metrů od pláže Kathisma, a nabízí... Ubytování Rania Apartments se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Green View Apartments

9,5

Green View Apartments

Ubytování (Apartmány) Green View Apartments. Klimatizované Green View Apartments se nachází v Áyios Nikítas, pouhých 3,3 km od pláže Kathisma. Ubytování má satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Green View Apartments se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas View 2

9,5

Agios Nikitas View 2

Ubytování (Vila) Agios Nikitas View 2. Situated 350 metres from Áyios Nikítas beach and 2 km from Kathisma Beach, this holiday home features a terrace with sea views. Ubytování Agios Nikitas View 2 se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Nature Villas

9,4

Nature Villas

Ubytování (Vily) Nature Villas. Located in Komílion, 500 metres from Agios Nikitas Beach and less than 1 km from Mylos Beach, Nature Villas provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Nature Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas Villas

9,4

Agios Nikitas Villas

Ubytování (Vily) Agios Nikitas Villas. Agios Nikitas Villas se nachází na vrcholu kopce, přibližně 800 metrů od pláže Agios Nikitas a přilehlé obce s tavernami, bary a mini markety. Ubytování Agios Nikitas Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Evridiki's Studios

9,4

Evridiki's Studios

Ubytování (Apartmány) Evridiki's Studios. Situated in Ayios Nikitas, 60 metres from Agios Nikitas Beach and 300 metres from Mylos Beach, Evridiki's Studios features city views and free WiFi. Ubytování Evridiki's Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Konstantina Studios

9,3

Konstantina Studios

Ubytování (Apartmán) Konstantina Studios. Konstantina Studios se nachází pouhých 50 metrů od pláže v městečku Agios Nikitas a nabízí klimatizovaná studia se zařízeným balkonem. Ubytování Konstantina Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Nikolas and Sofia Studios

9,3

Nikolas and Sofia Studios

Ubytování (Aparthotel) Nikolas and Sofia Studios. Nikolas a Sofia Studios se nachází 800 metrů od pláže Kathisma a 1 km od Ayios Nikitas. Obě pláže jsou přístupné autem nebo motorkou. Ubytování Nikolas and Sofia Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas House

9,2

Agios Nikitas House

Ubytování (Prázdninový dům) Agios Nikitas House. Set 60 metres from Agios Nikitas Beach, 400 metres from Mylos Beach and 1. Ubytování Agios Nikitas House se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agnantio

9,2

Agnantio

Ubytování (Apartmány) Agnantio. Agnantio se nachází 2 km od pláže v malebné vesničce Agios Nikitas na ostrově Lefkada a svým hostům nabízí studia s balkonem. Ubytování Agnantio se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Dimarion Villas

9

Dimarion Villas

Ubytování (Vily) Dimarion Villas. Dimarion Villas se nachází v obci Agios Nikitas, 1 km od pláží Kathisma a Pefkoulia. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dimarion Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece

9

Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece

Ubytování (Apartmán) Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece. Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece se nachází v obci Ayios Nikitas a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, a ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Myrto Homes Lefkada Agios Nikitas Greece se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Angello Villas

9

Angello Villas

Ubytování (Vila) Angello Villas. Set in Ayios Nikitas, 400 metres from Kathisma Beach and 700 metres from Gaidaros Beach, Angello Villas offers a garden and air conditioning. Ubytování Angello Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Fetsis Apartments

8,9

Fetsis Apartments

Ubytování (Apartmán) Fetsis Apartments. Fetsis Apartments se nachází přímo na pláži v Agios Nikitas Village a nabízí stinnou terasu a ubytování se zařízeným balkonem s výhledem na Jónské moře. Ubytování Fetsis Apartments se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Afroditi Pansion

8,8

Afroditi Pansion

Ubytování (Apartmány) Afroditi Pansion. Afroditi Pansion se nachází 300 metrů od pláže Agios Nikitas a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a plně... Ubytování Afroditi Pansion se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Maria Filippa Rooms

8,8

Maria Filippa Rooms

Ubytování (Apartmány) Maria Filippa Rooms. Maria Filippa Rooms se nacházejí ve vesnici Agios Nikitas, 3 km od pláže Kathisma a 1 km od pláže Pefkoulia. Ubytování Maria Filippa Rooms se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Ionis Hotel

8,8

Ionis Hotel

Ubytování (Hotel) Ionis Hotel. Hotel Ionis, který leží jen 30 metrů od pláže ve vesnici Agios Nikitas, má rozkvetlou zahradu a snack bar s terasou, ze které je výhled na moře. Ubytování Ionis Hotel se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Theocharis Bros - Studios Apartments

8,5

Theocharis Bros - Studios Apartments

Ubytování (Apartmány) Theocharis Bros - Studios Apartments. Situated 300 metres from Kathisma Beach, Theocharis Bros - Studios Apartments offers a restaurant, and air-conditioned accommodation with a terrace and... Ubytování Theocharis Bros - Studios Apartments se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Santa Marina Hotel

8,3

Santa Marina Hotel

Ubytování (Hotel) Santa Marina Hotel. Santa Marina se nachází uprostřed zelených kopců v letovisku Agios Nikitas a nabízí klimatizované pokoje se soukromým balkonem, bazén i bar/restauraci s... Ubytování Santa Marina Hotel se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Nerina Studios

8,2

Nerina Studios

Ubytování (Penzion – hostinec) Nerina Studios. Nerina Studios se nachází v městečku Áyios Nikítas, 3 km od pláže Kathisma, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Nerina Studios se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Eolos Apartments

8,1

Eolos Apartments

Ubytování (Apartmány) Eolos Apartments. Eolos Apartments stojí jen 100 metrů od písečné pláže v Agios Nikitas. Nabízí prostorné apartmány s bezplatným Wi-Fi, neplacené parkoviště a výhled na... Ubytování Eolos Apartments se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostria

8,1

Ostria

Ubytování (Penzion) Ostria. Ostria se nachází v letovisku Ayios Nikitas, 70 metrů od pláže, 300 metrů od pláže Mylos a 3,4 km od pláže Kathisma. Ubytování Ostria se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Olive Tree Hotel

7,3

Olive Tree Hotel

Ubytování (Hotel) Olive Tree Hotel. Olive Tree Hotel se nachází v obci Ayiosu Nikitasu, 200 metrů od pláže Pefkoulia. Ubytování Olive Tree Hotel se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Pansion Margarita

6,7

Pansion Margarita

Ubytování (Hotel) Pansion Margarita. Providing free WiFi, Pansion Margarita offers rooms in Ayios Nikitas, 2.7 km from Pefkoulia Beach. The property is set 18 km from Egremnoi Beach and 1. Ubytování Pansion Margarita se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Set in Ayios Nikitas, Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi offers accommodation with a private pool and pool views. Ubytování Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Rossa

La Casa Rossa

Ubytování (Vila) La Casa Rossa. Set in Ayios Nikitas, 200 metres from Agios Nikitas Beach and 500 metres from Mylos Beach, La Casa Rossa offers a garden and air conditioning. Ubytování La Casa Rossa se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Luxury Villa Agios Nikitas

Luxury Villa Agios Nikitas

Ubytování (Vila) Luxury Villa Agios Nikitas. Set in Ayios Nikitas, 400 metres from Agios Nikitas Beach and 800 metres from Mylos Beach, Luxury Villa Agios Nikitas offers an outdoor swimming pool and... Ubytování Luxury Villa Agios Nikitas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con

Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con

Ubytování (Vila) Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con. Boasting a private pool and pool views, Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con is located in Ayios Nikitas. Ubytování Agios Nikitas Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villas Vento

Villas Vento

Ubytování (Vila) Villas Vento. Set in Ayios Nikitas, 700 metres from Gaidaros Beach and 700 metres from Kathisma Beach, Villas Vento offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villas Vento se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

BLUE VILLA KATHISMA

BLUE VILLA KATHISMA

Ubytování (Vila) BLUE VILLA KATHISMA. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, BLUE VILLA KATHISMA is located in Ayios Nikitas. Ubytování BLUE VILLA KATHISMA se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEFELI HOTEL

NEFELI HOTEL

Ubytování (Hotel) NEFELI HOTEL. Boasting a garden, terrace and views of the garden and the sea, NEFELI HOTEL is set in the middle of the pedestrian street in Ayios Nikitas, 2. Ubytování NEFELI HOTEL se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IRIS STUDIOS

IRIS STUDIOS

Ubytování (Aparthotel) IRIS STUDIOS. Located 18 km from Egremnoi Beach, IRIS STUDIOS offers a bar, a garden and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování IRIS STUDIOS se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa in Kathisma Lefkada Greek Islands Greece- 5 min walk to Beach

Villa in Kathisma Lefkada Greek Islands Greece- 5 min walk to Beach

Ubytování (Vila) Villa in Kathisma Lefkada Greek Islands Greece- 5 min walk to Beach. Located in Ayios Nikitas, less than 1 km from Mylos Beach and 16 km from Egremnoi Beach, Villa in Kathisma Lefkada Greek Islands Greece- 5 min walk to... Ubytování Villa in Kathisma Lefkada Greek Islands Greece- 5 min walk to Beach se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

ORAMA: Sea to Sky Villas

ORAMA: Sea to Sky Villas

Ubytování (Vila) ORAMA: Sea to Sky Villas. Offering free WiFi and free private parking, ORAMA: Sea to Sky Villas is set in Ayios Nikitas, within just 300 metres of Agios Nikitas Beach. Ubytování ORAMA: Sea to Sky Villas se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi

Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi. Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool and a terrace, is situated in Ayios Nikitas, 700 metres from... Ubytování Agios Nikitas Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

White Villas Lefkada

White Villas Lefkada

Ubytování (Vila) White Villas Lefkada. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, White Villas Lefkada is situated in Kalamitsi. Ubytování White Villas Lefkada se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

AGIOS NIKITAS DOLPHINS

AGIOS NIKITAS DOLPHINS

Ubytování (Apartmány) AGIOS NIKITAS DOLPHINS. AGIOS NIKITAS DOLPHINS in Ayios Nikitas features accommodation with free WiFi, 3.3 km from Pefkoulia Beach, 17 km from Egremnoi Beach and 1. Ubytování AGIOS NIKITAS DOLPHINS se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Deep Blue-apartment Selana sea view

Vila Deep Blue-apartment Selana sea view

Ubytování (Apartmán) Vila Deep Blue-apartment Selana sea view. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Vila Deep Blue-apartment Selana sea view is situated in Ayios Nikitas. Ubytování Vila Deep Blue-apartment Selana sea view se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy).

Anthia's Country House

Anthia's Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Anthia's Country House. Anthia's Country House se nachází v letovisku Ayios Nikitas, 1,6 km od pláže Tsoukalades, 1,9 km od pláže Skala Gialou a 150 metrů od pláže Pefkoulia. Ubytování Anthia's Country House se nachází ve městě Agios Nikitas (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agios Nikitas

Město Agios Nikitas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 75 hotelů a ubytování ve městě Agios Nikitas.