Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Konstantinos

Ve městě Agios Konstantinos (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Konstantinos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Konstantinos

Melina Apartments Pool View

9,6

Melina Apartments Pool View

Ubytování (Apartmán) Melina Apartments Pool View. Offering a garden and sun terrace, Melina Apartments is situated in Argostoli. The centre of Argostoli lies within 8 km of the proprty. Ubytování Melina Apartments Pool View se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Kefalonia).

Village House Peloponnese

9,4

Village House Peloponnese

Ubytování (Prázdninový dům) Village House Peloponnese. Located in Aigio, 3.9 km from Ydrokinisi Museum and 5 km from Aliki Beach, Village House Peloponnese provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Village House Peloponnese se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dimitra

9,3

Villa Dimitra

Ubytování (Apartmány) Villa Dimitra. Located in the seaside village of Agios Konstantinos, Villa Dimitra is set amidst a blossomed garden and offers self-catering accommodation. Ubytování Villa Dimitra se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa K

9,2

Villa K

Ubytování (Prázdninový dům) Villa K. Offering free bikes and a spacious garden, Villa K is located in Sounio. It features a fully equipped unit with fireplace. Ubytování Villa K se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Attica). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasilikata

8,8

Vasilikata

Ubytování (Apartmány) Vasilikata. Situated in Agios Konstantinos, 25 km from Malia, Vasilikata features a bar and free WiFi. A fridge and kettle are also available. Ubytování Vasilikata se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zafiria

8,7

Apartments Zafiria

Ubytování (Apartmány) Apartments Zafiria. Offering free WiFi and a garden, Apartments Zafiria is situated in the traditional Ágios Konstantínos. Samos Town is 20 km from the property. Ubytování Apartments Zafiria se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zeus House

8,5

Zeus House

Ubytování (Vila) Zeus House. Surrounded by a 2000-m² lush garden, the stone-built Zeus House is a traditionally decorated villa at the Lasithi Plateau featuring a swimming pool. Ubytování Zeus House se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big private rooms 300 meters from the beach

Big private rooms 300 meters from the beach

Ubytování (Privát) Big private rooms 300 meters from the beach. Situated in Skála Oropoú, Big private rooms 300 meters from the beach offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Big private rooms 300 meters from the beach se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Daphne Hotel

Daphne Hotel

Ubytování (Hotel) Daphne Hotel. Beautifully situated on the hillside above Aghios Konstantinos on the island of Samos, thus enjoying a spectacular view of the valley and the blue Aegean... Ubytování Daphne Hotel se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Samos).

Village house ARETOUSA

Village house ARETOUSA

Ubytování (Prázdninový dům) Village house ARETOUSA. Situated in Agios Konstantinos in the Crete region, Village house ARETOUSA has a garden. Ubytování Village house ARETOUSA se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agios Konstantinos

Město Agios Konstantinos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Agios Konstantinos.