Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Konstantinos

Ve městě Agios Konstantinos (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Konstantinos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Konstantinos

Melina Apartments Pool View

9,6

Melina Apartments Pool View

Ubytování (Apartmán) Melina Apartments Pool View. Offering a garden and sun terrace, Melina Apartments is situated in Argostoli. The centre of Argostoli lies within 8 km of the proprty. Ubytování Melina Apartments Pool View se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Kefalonia).

Village House Peloponnese

9,4

Village House Peloponnese

Ubytování (Prázdninový dům) Village House Peloponnese. Located in Aigio, 3.9 km from Ydrokinisi Museum and 5 km from Aliki Beach, Village House Peloponnese provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Village House Peloponnese se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa K

9,2

Villa K

Ubytování (Prázdninový dům) Villa K. Offering free bikes and a spacious garden, Villa K is located in Sounio. It features a fully equipped unit with fireplace. Ubytování Villa K se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Attica). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasilikata

8,8

Vasilikata

Ubytování (Apartmány) Vasilikata. Situated in Agios Konstantinos, 25 km from Malia, Vasilikata features a bar and free WiFi. A fridge and kettle are also available. Ubytování Vasilikata se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zeus House

8,5

Zeus House

Ubytování (Vila) Zeus House. Surrounded by a 2000-m² lush garden, the stone-built Zeus House is a traditionally decorated villa at the Lasithi Plateau featuring a swimming pool. Ubytování Zeus House se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Daphne Hotel

Daphne Hotel

Ubytování (Hotel) Daphne Hotel. Beautifully situated on the hillside above Aghios Konstantinos on the island of Samos, thus enjoying a spectacular view of the valley and the blue Aegean... Ubytování Daphne Hotel se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Samos).

Village house ARETOUSA

Village house ARETOUSA

Ubytování (Prázdninový dům) Village house ARETOUSA. Situated in Agios Konstantinos in the Crete region, Village house ARETOUSA has a garden. Ubytování Village house ARETOUSA se nachází ve městě Agios Konstantinos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agios Konstantinos

Město Agios Konstantinos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Agios Konstantinos.