Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Ioannis

Ve městě Agios Ioannis (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Ioannis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Ioannis

Portela Apartments Kampoula

9,2

Portela Apartments Kampoula

Ubytování (Apartmány) Portela Apartments Kampoula. Portela Apartments Kampoula se nachází v Keratokamposu. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s posezením a kuchyní. Ubytování Portela Apartments Kampoula se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thalori

9,1

Thalori

Ubytování (Aparthotel) Thalori. Thalori je komplex tradičně postavených domů v malebné obci Kapetaniana v horách Asterousia. Ubytování Thalori se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IRINI - ASSIMINA

8,3

IRINI - ASSIMINA

Ubytování (Apartmány) IRINI - ASSIMINA. Offering free WiFi and a garden, IRINI - ASSIMINA is set in Phaistos, 44 km from Heraklio Town. Matala is 10 km from the property. Ubytování IRINI - ASSIMINA se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mitato Private Villa

Mitato Private Villa

Ubytování (Vila) Mitato Private Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Mitato Private Villa is located in Áyios Ioánnis. The property has garden and mountain views. Ubytování Mitato Private Villa se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dream Residence

Dream Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Dream Residence. Dream Residence is situated in Áyios Ioánnis and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dream Residence se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing Home Chrysanthi

Amazing Home Chrysanthi

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing Home Chrysanthi. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Amazing Home Chrysanthi is situated in Heraklio Town. Ubytování Amazing Home Chrysanthi se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Agios Ioannis

Město Agios Ioannis se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Agios Ioannis.