Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Ioannis

Ve městě Agios Ioannis (Řecko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Ioannis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Ioannis

Rodia modern apartment

10

Rodia modern apartment

Ubytování (Apartmán) Rodia modern apartment. Rodia modern apartment se nachází ve městě Lefkada, v blízkosti města Alikes a 2 km od pláže Kaminia. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a... Ubytování Rodia modern apartment se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Iónské ostrovy).

Dimitris House

10

Dimitris House

Ubytování (Apartmán) Dimitris House. Dimitris House is situated in Agios Ioannis and offers a terrace. Set 3.6 km from Aqualand, the property offers a garden and free private parking. Ubytování Dimitris House se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

House in the Olive Garden

9,8

House in the Olive Garden

Ubytování (Apartmán) House in the Olive Garden. Set in Agios Ioannis in the Corfu region, House in the Olive Garden has a garden. Free WiFi is available in the holiday home, situated 2 km from Aqualand. Ubytování House in the Olive Garden se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Melitta Villa

9,6

Melitta Villa

Ubytování (Vila) Melitta Villa. Featuring pool views, Melitta Villa features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge, around 6 km from... Ubytování Melitta Villa se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Evaggelia Studios

9,5

Evaggelia Studios

Ubytování (Apartmány) Evaggelia Studios. Evaggelia Studios je rodinné ubytování, které se nachází v rozkvetlé zahradě plné barevných květin a citrusových stromů, pouhých 100 metrů od pláže Agios... Ubytování Evaggelia Studios se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Iónské ostrovy).

Archontiko Petrettini Boutique Hotel

9,4

Archontiko Petrettini Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Archontiko Petrettini Boutique Hotel. Archontiko Petrettini Boutique Hotel se nachází v Agios Ioannis, necelý 1 km od aquaparku Aqualand, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým... Ubytování Archontiko Petrettini Boutique Hotel se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Kastro Maistro

8,2

Kastro Maistro

Ubytování (Hotel) Kastro Maistro. Nedávno postavená rezidence Kastro Maistro stojí mezi olivovníky uprostřed pěkně udržované zahrady s grilem. Ubytování Kastro Maistro se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Iónské ostrovy).

Pension Maria

7,7

Pension Maria

Ubytování (Apartmány) Pension Maria. Pension Maria se nachází jen 800 metrů od pláže v obci Agios Ioannis. Ubytování Pension Maria se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Vicky Corfu

Villa Vicky Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Vicky Corfu. Villa Vicky Corfu se nachází asi 700 metrů od aquaparku Aqualand a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Villa Vicky Corfu se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Marikas Country House

Marikas Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Marikas Country House. Marikas Country House se nachází v Agios Ioannis a nabízí restauraci, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Marikas Country House se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Villa Rose Garden

Villa Rose Garden

Ubytování (Vila) Villa Rose Garden. Villa Rose Garden je vila situovaná v Agiosu Ioannis, 1,8 km od aquaparku. Nabízí vlastní bazén. Ubytování Villa Rose Garden se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Villa Theo Corfu

Villa Theo Corfu

Ubytování (Vila) Villa Theo Corfu. Villa Theo Corfu se nachází v Agios Ioannis na ostrově Korfu a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Theo Corfu se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Zen House Corfu

Zen House Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Zen House Corfu. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Zen House Corfu is set in Agios Ioannis. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Zen House Corfu se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

The Little House on Spingeli

The Little House on Spingeli

Ubytování (Prázdninový dům) The Little House on Spingeli. The Little House on Spingeli se nachází v Agios Ioannis na ostrově Korfu a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování The Little House on Spingeli se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Leda

Leda

Ubytování (Vila) Leda. Leda se nachází ve městě Lefkada, pouhých 500 metrů od pláže Alikes a 1,2 km od archeologického muzea Lefkas, a nabízí terasu. Ubytování Leda se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Iónské ostrovy).

Alexios Villa

Alexios Villa

Ubytování (Vila) Alexios Villa. Alexios Villa se nachází asi 2,5 km od aquaparku Aqualand a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem. Ubytování Alexios Villa se nachází ve městě Agios Ioannis (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Agios Ioannis

Město Agios Ioannis se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Agios Ioannis.