Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Georgios

Ve městě Agios Georgios (Řecko) máme celkem 71 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Georgios

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Georgios

Aquarius House

9,9

Aquarius House

Ubytování (Prázdninový dům) Aquarius House. Aquarius House is a detached holiday home with a garden, situated in Agios Georgios in the Corfu Region. Ubytování Aquarius House se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Daffodil

9,9

Daffodil

Ubytování (Prázdninový dům) Daffodil. Located just 600 metres from Lakkiess Beach, Daffodil provides accommodation in Agios Georgios with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden,... Ubytování Daffodil se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Dip in the blue - 2

9,7

Dip in the blue - 2

Ubytování (Prázdninový dům) Dip in the blue - 2. Dip In The Blue 2 je prázdninový dům se zahradou s panoramatickým výhledem na moře, který se nachází v letovisku Agios Georgios Argyradon. Ubytování Dip in the blue - 2 se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Alcyon days

9,7

Alcyon days

Ubytování (Apartmány) Alcyon days. Alcyon days se nachází v letovisku Agios Georgios, 500 metrů od pláže Lakkiess a necelý 1 km od pláže St. Ubytování Alcyon days se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Cosmos Beach House

9,7

Cosmos Beach House

Ubytování (Vila) Cosmos Beach House. Featuring a terrace with garden views, and a garden and barbecue facilities, Cosmos Beach House can be found in Afionas, close to Agios Georgios Beach and... Ubytování Cosmos Beach House se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Barbayiannis Rooms

9,5

Barbayiannis Rooms

Ubytování (Hotel) Barbayiannis Rooms. Rodinné ubytování Barbayiannis Rooms se nachází v klidné oblasti naproti písečné pláži v jižní části vesnice Agios Georgios a nabízí dětské hřiště,... Ubytování Barbayiannis Rooms se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Mirsini Apartments

9,4

Mirsini Apartments

Ubytování (Apartmány) Mirsini Apartments. Set amidst a blossomed garden, the family-run Mirsini Apartments is located in Agios Georgios of Corfu, within 150 metres from the beach. Ubytování Mirsini Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Sand Dune

9,4

Villa Sand Dune

Ubytování (Vila) Villa Sand Dune. Located 500 metres from the beach and next to the Korission Lagoon, Villa Sand Dune is a self-catering property in Agios Georgios Village. Ubytování Villa Sand Dune se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Nikodimos Garden Studios

9,4

Nikodimos Garden Studios

Ubytování (Apartmán) Nikodimos Garden Studios. Nikodimos Garden Studios se nachází v letovisku Agios Georgios, 200 metrů od pláže a 250 metrů od obchodů a restaurací, a nabízí bujnou zahradu plnou... Ubytování Nikodimos Garden Studios se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Dip In The Blue - 1

9,4

Dip In The Blue - 1

Ubytování (Prázdninový dům) Dip In The Blue - 1. Boasting a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Dip In The Blue - 1 can be found in Agios Georgios, close to Lakkiess Beach and... Ubytování Dip In The Blue - 1 se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Angelina

9,4

Villa Angelina

Ubytování (Vila) Villa Angelina. Villa Angelina is located just 150 metres from Agios Georgios Beach in Corfu Island. Ubytování Villa Angelina se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sofia

9,3

Villa Sofia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sofia. Villa Sofia is situated in Agios Georgios and offers barbecue facilities, a garden and a terrace. Ubytování Villa Sofia se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

IONIAN SUITES by Bruskos

9,3

IONIAN SUITES by Bruskos

Ubytování (Hotel) IONIAN SUITES by Bruskos. Set in Agios Georgios, 400 metres from Lakkiess Beach, IONIAN SUITES by Bruskos offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování IONIAN SUITES by Bruskos se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Angelique Apartments

9,3

Angelique Apartments

Ubytování (Apartmány) Angelique Apartments. Just 30 metres from the sandy beach of Agios Georgios in Corfu, Angelique Apartments feature a blossomed garden with a children’s playground and BBQ... Ubytování Angelique Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Apartment Victoria

9,3

Apartment Victoria

Ubytování (Apartmány) Apartment Victoria. Located in Agios Georgios, Apartment Victoria offers an outdoor pool and a restaurant. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Apartment Victoria se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Lemon Garden

9,3

Lemon Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Lemon Garden. Situated in Agios Georgios, less than 1 km from Issos Beach and an 11-minute walk from Lakkiess Beach, Lemon Garden features accommodation with free WiFi,... Ubytování Lemon Garden se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Seaview

9,2

Seaview

Ubytování (Apartmány) Seaview. Apartmány Seaview se nachází jen 10 metrů od písečné pláže v Agios Georgios Argyradonu. Ubytování Seaview se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Andriana

9,2

Andriana

Ubytování (Aparthotel) Andriana. Aparthotel Andriana se nachází uprostřed svěží zeleně, 100 metrů od pláže Agios Georgios. Ubytování Andriana se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Spyridoula

9,2

Villa Spyridoula

Ubytování (Vila) Villa Spyridoula. Villa Spyridoula offers accommodation in Agios Georgios, 21 km from Corfu Town. It provides free private parking. Ubytování Villa Spyridoula se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Iron House

9,2

Iron House

Ubytování (Apartmány) Iron House. Rodinný Iron House se nachází v rozkvetlé zahradě, 400 metrů od pláže Agios Georgios Argyradon na ostrově Korfu. Ubytování Iron House se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Anna Studios

9,1

Anna Studios

Ubytování (Aparthotel) Anna Studios. Set in Agios Georgios, 400 metres from Lakkiess Beach and 750 metres from St. Ubytování Anna Studios se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradises's Nest

9,1

Paradises's Nest

Ubytování (Apartmány) Paradises's Nest. Situated 300 metres from Lakkiess Beach, Paradises's Nest offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování Paradises's Nest se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Elena

9

Ferienhaus Elena

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Elena. Ubytování Ferienhaus Elena se nachází ve vesnici Agios Georgios, 22 km od města Korfu. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Ferienhaus Elena se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Saloumis by the sea

9

Villa Saloumis by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Saloumis by the sea. Located in Agios Georgios, within 700 metres of Lakkiess Beach and 1.1 km of St. Ubytování Villa Saloumis by the sea se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kairaba Sandy Villas

9

Kairaba Sandy Villas

Ubytování (Rezort) Kairaba Sandy Villas. Kairaba Sandy Villas se nachází v letovisku Agios Georgios. Nabízí zelené zahrady, několik restaurací, swim-up pokoje a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Kairaba Sandy Villas se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Zenap

8,9

Villa Zenap

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Zenap. Villa Zenap is a holiday home with free WiFi, set in Agios Georgios. It provides free private parking. Other facilities at Villa Zenap include a barbecue. Ubytování Villa Zenap se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerekos Studios and Apartments

8,9

Gerekos Studios and Apartments

Ubytování (Apartmány) Gerekos Studios and Apartments. Gerakos Studios and Apartments se nachází v obci Agios Georgios, 150 metrů od písečné pláže, restaurací, barů a supermarketů a 21 km jižně od města Korfu. Ubytování Gerekos Studios and Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Pantelis Apartments

8,9

Pantelis Apartments

Ubytování (Apartmány) Pantelis Apartments. Located in Agios Georgios, Pantelis apartments is just 30 metres from the nearest beach. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Pantelis Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Leta apartments

8,8

Leta apartments

Ubytování (Apartmány) Leta apartments. Located a few steps from Lakkiess Beach, Leta apartments offers a garden, a terrace and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Leta apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Stars Hotel

8,8

Stars Hotel

Ubytování (Hotel) Stars Hotel. Stars Hotel se nachází v Agios Georgios. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu a pokoje s terasou a výhledem na hory. Ubytování Stars Hotel se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Olga Apartments

8,8

Olga Apartments

Ubytování (Apartmány) Olga Apartments. Rodinné ubytování Olga Apartments se nachází uprostřed dobře udržovaných zahrad v Agios Georgios na Korfu, 200 metrů od pláže, a nabízí ubytování s... Ubytování Olga Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Foivos Apartments

8,7

Foivos Apartments

Ubytování (Apartmány) Foivos Apartments. Apartmány Foivos Apartments se nacházejí v letovisku Agios Georgios, pouhých 30 metrů od pláže a 22 km od města Korfu, a nabízejí sluneční terasu s... Ubytování Foivos Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Tony's Apartments

8,7

Tony's Apartments

Ubytování (Apartmány) Tony's Apartments. Tony's Apartments se nacházejí v letovisku Agios Georgios, pouhých 50 metrů od pláže a 20 metrů od taveren, 100 metrů od supermarketu se vším potřebným a... Ubytování Tony's Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Nefeli

8,7

Villa Nefeli

Ubytování (Penzion) Villa Nefeli. Villa Nefeli se nachází v malebné vesničce Argirades, 150 metrů od písečné pláže letoviska Agios Georgios a nabízí snack bar. Ubytování Villa Nefeli se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Hyacinth Villa

8,6

Hyacinth Villa

Ubytování (Vila) Hyacinth Villa. Hyacinth Villa is a detached villa is set in Agios Georgios and is 22 km from Corfu Town. Ubytování Hyacinth Villa se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Panorama

8,6

Panorama

Ubytování (Aparthotel) Panorama. Ubytování Panorama se nachází v pěší vzdálenosti od nejbližší pláže a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování a s výhledem do zahrady a... Ubytování Panorama se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Gongis Studios

8,4

Gongis Studios

Ubytování (Aparthotel) Gongis Studios. Gongis studios stojí uprostřed rozkvetlých zahrad, pouhých 120 metrů od písečné pláže Agios Georgios Argyrades, a nabízí vkusně zařízená studia s... Ubytování Gongis Studios se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Ccb Bruskos Hotel

8,1

Ccb Bruskos Hotel

Ubytování (Hotel) Ccb Bruskos Hotel. Located in Agios Georgios, 400 metres from Lakkiess Beach, Ccb Bruskos Hotel provides accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal... Ubytování Ccb Bruskos Hotel se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Armonia Studios

8,1

Armonia Studios

Ubytování (Apartmány) Armonia Studios. Studia Armonia nabízejí gril, zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Armonia Studios se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Labranda Sandy Beach

7,9

Labranda Sandy Beach

Ubytování (Rezort) Labranda Sandy Beach. Hotel Labranda Sandy Beach se nachází na písečné pláži sv. Ubytování Labranda Sandy Beach se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Studio Zenap

7,9

Studio Zenap

Ubytování (Apartmán) Studio Zenap. Set in Agios Georgios, this air-conditioned apartment features free WiFi. The property is 32 km from Corfu Town and free private parking is offered. Ubytování Studio Zenap se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kantas Apartments

7,8

Kantas Apartments

Ubytování (Penzion – hostinec) Kantas Apartments. Situated in Agios Georgios, within 100 metres of Issos Beach and 1. Ubytování Kantas Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Kapetanios Studios

7,7

Kapetanios Studios

Ubytování (Apartmán) Kapetanios Studios. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Kapetanios Studios can be found in Agios Georgios, close to Issos Beach and 1. Ubytování Kapetanios Studios se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Aqua Splash

7,6

Aqua Splash

Ubytování (Apartmány) Aqua Splash. Aqua Splash se nachází v Agios Georgios. Nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Aqua Splash se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriana Saina Apartments

7,2

Adriana Saina Apartments

Ubytování (Apartmány) Adriana Saina Apartments. Providing garden views, a terrace and free WiFi, Adriana Saina Apartments provides accommodation conveniently set in Agios Georgios, within a short... Ubytování Adriana Saina Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hector's Studios

7,2

Hector's Studios

Ubytování (Apartmány) Hector's Studios. Hector's Studios nabízí ubytování v centru letoviska Agios Georgios, pouhých 50 metrů od pláže. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hector's Studios se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Dimitris studios

6,8

Dimitris studios

Ubytování (Apartmány) Dimitris studios. Dimitris Studios nabízejí ubytování se zahradou v Agios Georgios, 22 km od města Korfu. Vybavení zahrnuje ledničku, varnou desku a rychlovarnou konvici. Ubytování Dimitris studios se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dora Studios and Apartments

Dora Studios and Apartments

Ubytování (Hotel) Dora Studios and Apartments. Dora Studios and Apartments offers air-conditioned accommodation in Agios Georgios. Ubytování Dora Studios and Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BlueWater 7

BlueWater 7

Ubytování (Apartmán) BlueWater 7. Set in Agios Georgios in the Corfu region, BlueWater 7 features a terrace. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování BlueWater 7 se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BlueWater 2

BlueWater 2

Ubytování (Apartmán) BlueWater 2. BlueWater 2 is located in Agios Georgios and offers a garden and a terrace. Ubytování BlueWater 2 se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapetanios boutique

Kapetanios boutique

Ubytování (Hotel) Kapetanios boutique. Located in Agios Georgios, Kapetanios boutique features a garden and a terrace. All rooms include a balcony. Ubytování Kapetanios boutique se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Agios Georgios

Město Agios Georgios se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 71 hotelů a ubytování ve městě Agios Georgios.