Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Georgios

Ve městě Agios Georgios (Řecko) máme celkem 71 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Georgios

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Georgios

Sunset Sea View Villa 1

9,7

Sunset Sea View Villa 1

Ubytování (Vila) Sunset Sea View Villa 1. Sunset Sea View Villa 1 se nachází v Agios Georgios a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Sunset Sea View Villa 1 se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Angelina

9,4

Villa Angelina

Ubytování (Vila) Villa Angelina. Villa Angelina is located just 150 metres from Agios Georgios Beach in Corfu Island. Ubytování Villa Angelina se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Anna Studios

9,1

Anna Studios

Ubytování (Aparthotel) Anna Studios. Set in Agios Georgios, 400 metres from Lakkiess Beach and 750 metres from St. Ubytování Anna Studios se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Paradises's Nest

9,1

Paradises's Nest

Ubytování (Apartmány) Paradises's Nest. Situated 300 metres from Lakkiess Beach, Paradises's Nest offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování Paradises's Nest se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Kaloudis family

9

Kaloudis family

Ubytování (Apartmány) Kaloudis family. Kaloudis family se nachází v Agios Georgios, 450 metrů od pláže Lakkiess. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kaloudis family se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Saloumis by the sea

9

Villa Saloumis by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Saloumis by the sea. Located in Agios Georgios, within 700 metres of Lakkiess Beach and 1.1 km of St. Ubytování Villa Saloumis by the sea se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Villa Zenap

8,9

Villa Zenap

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Zenap. Villa Zenap is a holiday home with free WiFi, set in Agios Georgios. It provides free private parking. Other facilities at Villa Zenap include a barbecue. Ubytování Villa Zenap se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Lord Complex

8,5

Lord Complex

Ubytování (Aparthotel) Lord Complex. Lord Complex se nachází v Agios Georgios, 350 metrů od pláže Lakkiess a 600 metrů od pláže St. George Agrirades. Ubytování Lord Complex se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Eleni Apartments Sant George Beach

8,3

Eleni Apartments Sant George Beach

Ubytování (Aparthotel) Eleni Apartments Sant George Beach. Nachází se v Agios Georgios na Korfu, s pláží Lakkiess a St. Ubytování Eleni Apartments Sant George Beach se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Southgate Apartments

8,3

Southgate Apartments

Ubytování (Aparthotel) Southgate Apartments. Southgate Apartments se nachází v Agios Georgios na ostrově Korfu, 650 metrů od pláže Issos, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Southgate Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Studio Zenap

7,9

Studio Zenap

Ubytování (Apartmán) Studio Zenap. Set in Agios Georgios, this air-conditioned apartment features free WiFi. The property is 32 km from Corfu Town and free private parking is offered. Ubytování Studio Zenap se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Aqua Splash

7,6

Aqua Splash

Ubytování (Apartmány) Aqua Splash. Aqua Splash se nachází v Agios Georgios. Nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Aqua Splash se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Adriana Saina Apartments

7,2

Adriana Saina Apartments

Ubytování (Apartmány) Adriana Saina Apartments. Providing garden views, a terrace and free WiFi, Adriana Saina Apartments provides accommodation conveniently set in Agios Georgios, within a short... Ubytování Adriana Saina Apartments se nachází ve městě Agios Georgios (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Agios Georgios

Město Agios Georgios se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 71 hotelů a ubytování ve městě Agios Georgios.