Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Dimitrios

Ve městě Agios Dimitrios (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Dimitrios

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Dimitrios

Wide sea Maisonette

9,9

Wide sea Maisonette

Ubytování (Vila) Wide sea Maisonette. Set in the south part of Kythnos in Petrousa, this villa is set on a hill above the beach. It features a terrace and a garden. Ubytování Wide sea Maisonette se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kythnos).

ANGΕL`S VILLA SUNSET

ANGΕL`S VILLA SUNSET

Ubytování (Vila) ANGΕL`S VILLA SUNSET. Set in Agios Dimitrios in the Kythnos region, ANGΕL`S VILLA SUNSET has a garden. Ubytování ANGΕL`S VILLA SUNSET se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kythnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive’s Coast

Olive’s Coast

Ubytování (Vila) Olive’s Coast. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Olive’s Coast is situated in Agios Dimitrios. Ubytování Olive’s Coast se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kythnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue view

Blue view

Ubytování (Prázdninový dům) Blue view. Situated in Agios Dimitrios in the Kythnos region, Blue view features a garden. This holiday home offers a terrace. Ubytování Blue view se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kythnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Agios Dimitrios

Město Agios Dimitrios se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Agios Dimitrios.