Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Dimitrios

Ve městě Agios Dimitrios (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Dimitrios

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Dimitrios

Helidonia Villas

9,8

Helidonia Villas

Ubytování (Vila) Helidonia Villas. Surrounded by lovely gardens, Helidonia Villas offer self-catered accommodation with private pool in the village of Agios Dimitrios. Ubytování Helidonia Villas se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Apartment by the Sea

9,5

Maria Apartment by the Sea

Ubytování (Apartmány) Maria Apartment by the Sea. Situated 100 metres from Amoudara Beach, Maria Apartment by the Sea offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Maria Apartment by the Sea se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitorakis Apartment

9,4

Vitorakis Apartment

Ubytování (Apartmán) Vitorakis Apartment. Located in Amoudara Herakliou, 700 metres from Amoudara Beach, Vitorakis Apartment provides accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and... Ubytování Vitorakis Apartment se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

Villa Emilie

Villa Emilie

Ubytování (Vila) Villa Emilie. Situated in Agios Dimitrios, within 3 km from the nearest sandy beach, Villa Emilie is surrounded by olive groves and features a large swimming pool. Ubytování Villa Emilie se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

Villa Vasilios

Villa Vasilios

Ubytování (Vila) Villa Vasilios. Villa Vasilios is set in Loutra and offers free bikes, a fitness centre and a terrace. Ubytování Villa Vasilios se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

Pithari Villa

Pithari Villa

Ubytování (Vila) Pithari Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Pithari Villa is set in Agios Dimitrios. Ubytování Pithari Villa se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Agios Dimitrios

Město Agios Dimitrios se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Agios Dimitrios.