Hledat

Ubytování

Ubytování město Agios Dimitrios

Ve městě Agios Dimitrios (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agios Dimitrios

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agios Dimitrios

Helidonia Villas

9,8

Helidonia Villas

Ubytování (Vila) Helidonia Villas. Surrounded by lovely gardens, Helidonia Villas offer self-catered accommodation with private pool in the village of Agios Dimitrios. Ubytování Helidonia Villas se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

Maria Apartment by the Sea

9,5

Maria Apartment by the Sea

Ubytování (Apartmány) Maria Apartment by the Sea. Situated 100 metres from Amoudara Beach, Maria Apartment by the Sea offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Maria Apartment by the Sea se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

cozy apartment - 3

9,2

cozy apartment - 3

Ubytování (Apartmán) cozy apartment - 3. Útulný apartmán - 3 se nachází v letovisku Ayía Marína, 650 metrů od pláže Amoudara, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování cozy apartment - 3 se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

cozy apartment-4

cozy apartment-4

Ubytování (Apartmán) cozy apartment-4. Útulný apartmán-4 se nachází v letovisku Ayía Marína, pouhých 650 metrů od pláže Amoudara, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování cozy apartment-4 se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

Mandana Villa - With Private Pool & Jacuzzi

Mandana Villa - With Private Pool & Jacuzzi

Ubytování (Vila) Mandana Villa - With Private Pool & Jacuzzi. Mandana Villa - With Private Pool & Jacuzzi se nachází v Agios Dimitrios, 2,7 km od pláže Adelianos Kampos, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Mandana Villa - With Private Pool & Jacuzzi se nachází ve městě Agios Dimitrios (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Agios Dimitrios

Město Agios Dimitrios se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Agios Dimitrios.