Hledat

Ubytování

Ubytování město Agioi Apostoli

Ve městě Agioi Apostoli (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agioi Apostoli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agioi Apostoli

Zinovia

9,7

Zinovia

Ubytování (Apartmány) Zinovia. Zinovia se nachází jen 80 metrů od pláže Agioi Apostoloi a 4,5 km od Chanie s malebným benátským přístavem. Ubytování Zinovia se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Villa Ammos

9,6

Villa Ammos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ammos. In the Agioi Apostoloi district of Kato Daratso, close to Yannis Beach, Villa Ammos has a terrace and a washing machine. Ubytování Villa Ammos se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Angela Apartments

9,2

Angela Apartments

Ubytování (Apartmány) Angela Apartments. Apartmány Angela se nachází v letovisku Kato Daratso, pouhých 300 metrů od pláže Agioi Apostoli a 10 minut jízdy od města Chania s malebným benátským... Ubytování Angela Apartments se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Malou Apartments

9

Malou Apartments

Ubytování (Aparthotel) Malou Apartments. Located 100 metres from the beach of Agioi Apostoloi, Malou Apartments offers self-catering accommodation with a spacious balcony. Ubytování Malou Apartments se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Elea

8,6

Elea

Ubytování (Aparthotel) Elea. Aparthotel Elea nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a zahradu. Ubytování Elea se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

House in organic farm 2

House in organic farm 2

Ubytování (Farma) House in organic farm 2. House in organic farm 2 is situated in Apóstoloi. The air-conditioned accommodation is 28 km from Malia. Ubytování House in organic farm 2 se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Agioi Apostoli

Město Agioi Apostoli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Agioi Apostoli.