Hledat

Ubytování

Ubytování město Agioi Apostoli

Ve městě Agioi Apostoli (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agioi Apostoli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agioi Apostoli

Zinovia

9,7

Zinovia

Ubytování (Apartmány) Zinovia. Zinovia se nachází jen 80 metrů od pláže Agioi Apostoloi a 4,5 km od Chanie s malebným benátským přístavem. Ubytování Zinovia se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ammos

9,6

Villa Ammos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ammos. In the Agioi Apostoloi district of Kato Daratso, close to Yannis Beach, Villa Ammos has a terrace and a washing machine. Ubytování Villa Ammos se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agii Apostoli

9,5

Agii Apostoli

Ubytování (Apartmány) Agii Apostoli. Rodinný penzion Agii Apostoli se nachází 200 metrů od pláže v letovisku Agioi Apostoli, jen pár metrů od restaurací a obchodů, a nabízí voňavou zahradu. Ubytování Agii Apostoli se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Flamingos Hotel Apartments

9,5

Flamingos Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Flamingos Hotel Apartments. With Glaros Beach reachable in 200 metres, Flamingos Hotel Apartments provides accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a... Ubytování Flamingos Hotel Apartments se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Sorta Apartments

9,5

Sorta Apartments

Ubytování (Apartmány) Sorta Apartments. Surrounded by olive groves and lemon trees, Sorta Apartments is a modern building with an outdoor pool and sun terrace. Ubytování Sorta Apartments se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Akti Suites

9,4

Akti Suites

Ubytování (Aparthotel) Akti Suites. Within 100 metres from Agii Apostoli Beach, Akti Suites features a bar-restaurant, a mini market and a well-tended garden with a children's playground. Ubytování Akti Suites se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Kosmos A.G.K Studios-Apts

9,4

Kosmos A.G.K Studios-Apts

Ubytování (Apartmány) Kosmos A.G.K Studios-Apts. Kosmos A.G.K Studios-Apts se nachází jen 100 metrů od pláže v letovisku Agioi Apostoloi, jen pár kroků od parku, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Kosmos A.G.K Studios-Apts se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Sun Nicolas

9,2

Sun Nicolas

Ubytování (Aparthotel) Sun Nicolas. Just 300 metres from Agioi Apostoloi Beach, Sun Nicolas offers an outdoor pool, paddling pool and playground for kids. Ubytování Sun Nicolas se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Angela Apartments

9,2

Angela Apartments

Ubytování (Apartmány) Angela Apartments. Apartmány Angela se nachází v letovisku Kato Daratso, pouhých 300 metrů od pláže Agioi Apostoli a 10 minut jízdy od města Chania s malebným benátským... Ubytování Angela Apartments se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anais Suites

9,1

Anais Suites

Ubytování (Aparthotel) Anais Suites. Only 150 metres from Chrysi Akti Beach in Chania, Anais Suites features an outdoor pool with a sun terrace and poolside snack bar. Ubytování Anais Suites se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Marathakis Apartments

9,1

Marathakis Apartments

Ubytování (Apartmány) Marathakis Apartments. Marathakis Apartments se nachází v obci Agioi Apostoloi, 25 metrů od pláže a 3 km od malebného města Chania, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Marathakis Apartments se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Creta Sun Studios

9,1

Creta Sun Studios

Ubytování (Apartmány) Creta Sun Studios. Creta Sun Studios is located in the area of Agioi Apostoloi within 3 km from the town centre of Chania. Ubytování Creta Sun Studios se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Malou Apartments

9

Malou Apartments

Ubytování (Aparthotel) Malou Apartments. Located 100 metres from the beach of Agioi Apostoloi, Malou Apartments offers self-catering accommodation with a spacious balcony. Ubytování Malou Apartments se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helios Apartments

9

Helios Apartments

Ubytování (Aparthotel) Helios Apartments. Helios Apartments se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Chanie, v obci Aghii Apostoloi, a nabízí venkovní bazén s dětskou částí, zařízenou sluneční... Ubytování Helios Apartments se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Athina Beach Hotel

8,9

Athina Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Athina Beach Hotel. Athina Beach je moderní hotel situovaný v přímořském letovisku Agii Apostoli. Nabízí bazén s přilehlým barem a sluneční terasou s lehátky. Ubytování Athina Beach Hotel se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Elea

8,6

Elea

Ubytování (Aparthotel) Elea. Aparthotel Elea nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a zahradu. Ubytování Elea se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inea Hotel & Suites

8,5

Inea Hotel & Suites

Ubytování (Aparthotel) Inea Hotel & Suites. Conveniently located on the seaside village of Agioi Apostoloi in Chania, 130 metres from the beach, Inea Hotel & Suites offers comfortable accommodation... Ubytování Inea Hotel & Suites se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Camping Chania

7,8

Camping Chania

Ubytování (Kemp) Camping Chania. Camping Chania leží v letovisku Aghii Apostoli a zahrnuje venkovní bazén a restauraci. Ubytování Camping Chania se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

House in organic farm 2

House in organic farm 2

Ubytování (Farma) House in organic farm 2. House in organic farm 2 is situated in Apóstoloi. The air-conditioned accommodation is 28 km from Malia. Ubytování House in organic farm 2 se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green House 2

Green House 2

Ubytování (Vila) Green House 2. Set in Aghii Apostoli, 700 metres from Chryssi Akti and 700 metres from Yannis Beach, Green House 2 offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Green House 2 se nachází ve městě Agioi Apostoli (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Agioi Apostoli

Město Agioi Apostoli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Agioi Apostoli.