Hledat

Ubytování

Ubytování město Agia Fotia

Ve městě Agia Fotia (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Agia Fotia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Agia Fotia

Eva's Garden Iviskos

9,8

Eva's Garden Iviskos

Ubytování (Apartmán) Eva's Garden Iviskos. Eva's Garden Iviskos se nachází 1,5 km od pláže Ferma a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory. Ubytování Eva's Garden Iviskos se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Villa Emma

9,5

Villa Emma

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Emma. Set 2.5 km from Plakes Beach, Villa Emma offers accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Villa Emma se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

L' Odyssee

9,2

L' Odyssee

Ubytování (Apartmány) L' Odyssee. Boasting an outdoor pool, L’ Odysee is located amidst a lush garden in Agia Fotia village. Ubytování L' Odyssee se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

MARKOS STUDIOS

MARKOS STUDIOS

Ubytování (Aparthotel) MARKOS STUDIOS. MARKOS STUDIOS se nachází v Agia Fotia, jen pár kroků od pláže Agia Fotia, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MARKOS STUDIOS se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Apartment Ignis

Apartment Ignis

Ubytování (Apartmán) Apartment Ignis. Featuring sea views, Apartment Ignis provides accommodation with a garden and a terrace, around 2.6 km from Karabopetra Beach. Ubytování Apartment Ignis se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Evas Garden Iasmos

Evas Garden Iasmos

Ubytování (Apartmán) Evas Garden Iasmos. Set in Agia Fotia, within 800 metres of Agia Fotia Beach and 1. Ubytování Evas Garden Iasmos se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Hotel Eden Rock

Hotel Eden Rock

Ubytování (Hotel) Hotel Eden Rock. Můžete zde obdivovat úchvatné výhledy na hory nebo moře na jihovýchodě Kréty, zatímco budete relaxovat na svém balkoně nebo plavat ve venkovním bazénu. Ubytování Hotel Eden Rock se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Lassion Golden Bay

Lassion Golden Bay

Ubytování (Apartmány) Lassion Golden Bay. Set in Sitia, Lassion Golden Bay offers accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Lassion Golden Bay se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Kazamia Villas

Kazamia Villas

Ubytování (Apartmány) Kazamia Villas. Kazamia Villas nabízí bazén se sluneční terasou a zahradou a ubytování s výhledem do zahrady, na bazén a Krétské moře. Ubytování Kazamia Villas se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Villa Daidalos

Villa Daidalos

Ubytování (Vila) Villa Daidalos. Located in Agia Fotia, just 1.3 km from Plakes Beach, Villa Daidalos provides beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and... Ubytování Villa Daidalos se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Villa Fuego Sagrado 2

Villa Fuego Sagrado 2

Ubytování (Apartmán) Villa Fuego Sagrado 2. Villa Fuego Sagrado 2 is situated in Agia Fotia and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Fuego Sagrado 2 se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Villa Isidora

Villa Isidora

Ubytování (Vila) Villa Isidora. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, and a bar, Villa Isidora provides accommodation in Agia Fotia with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Isidora se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Artist Stone House

Artist Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Artist Stone House. Boasting accommodation with a terrace, Stone house of artist is situated in Agia Fotia. This holiday home also features free WiFi. Ubytování Artist Stone House se nachází ve městě Agia Fotia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Agia Fotia

Město Agia Fotia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Agia Fotia.