Hledat

Ubytování

Ubytování město Afiartis

Ve městě Afiartis (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Afiartis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Afiartis

Tinas House

9,5

Tinas House

Ubytování (Prázdninový dům) Tinas House. At a distance of 1 km from the nearest beach, the restored Tinas House is a holiday home with a balcony, located in Afiartis in the Karpathos Region. Ubytování Tinas House se nachází ve městě Afiartis (Řecko - Dodecanese).

Villa Ntora

9,2

Villa Ntora

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ntora. Set in Afiartis in the Karpathos Region, this holiday home is 9 km from Karpathos. The beach is 300 metres away. There is a seating area and a kitchen. Ubytování Villa Ntora se nachází ve městě Afiartis (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalimera Karpathos

8,8

Kalimera Karpathos

Ubytování (Aparthotel) Kalimera Karpathos. Kalimera Karpathos je aparthotel situovaný u zátoky v letovisku Afiartis, která je surfařským rájem ostrova Karpathos. Ubytování Kalimera Karpathos se nachází ve městě Afiartis (Řecko - Dodecanese).

Irini Hotel

8,6

Irini Hotel

Ubytování (Hotel) Irini Hotel. Hotel Irini stojí přímo na pláži na ostrově Karpathos a nabízí bazén s lehátky, slunečníky a částí vyhrazenou pro děti. Ubytování Irini Hotel se nachází ve městě Afiartis (Řecko - Dodecanese).

Sofi Τraditional home

8,6

Sofi Τraditional home

Ubytování (Prázdninový dům) Sofi Τraditional home. Offering a garden and garden view, Sofi Τraditional home is situated in Afiartis, 400 metres from Christou Pigadi Beach and 600 metres from Prasonnisi... Ubytování Sofi Τraditional home se nachází ve městě Afiartis (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afiartis House

Afiartis House

Ubytování (Prázdninový dům) Afiartis House. Boasting lake views, Afiartis House provides accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Vatha Beach. Ubytování Afiartis House se nachází ve městě Afiartis (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nostos

Nostos

Ubytování (Apartmán) Nostos. Nostos is situated in Marina di Arbus. The air-conditioned accommodation is 14 km from Karpathos Town. Ubytování Nostos se nachází ve městě Afiartis (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Villas

Petra Villas

Ubytování (Apartmány) Petra Villas. Set 200 metres from Prasonnisi Beach and 400 metres from Vatha Beach, Petra Villas in Afiartis offers air-conditioned accommodation with views of the sea... Ubytování Petra Villas se nachází ve městě Afiartis (Řecko - Dodecanese).

Ubytování ve městě Afiartis

Město Afiartis se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Afiartis.