Hledat

Ubytování

Ubytování město Afantou

Ve městě Afantou (Řecko) máme celkem 102 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Afantou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Afantou

Hidden Garden Rhodes Apartments

9,9

Hidden Garden Rhodes Apartments

Ubytování (Apartmány) Hidden Garden Rhodes Apartments. Situated in Afantou, Hidden Garden Rhodes Apartments features a garden and offers self-catering units with free WiFi access. Rhodes Town is 17 km away. Ubytování Hidden Garden Rhodes Apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Spirit

9,9

Sea Spirit

Ubytování (Apartmán) Sea Spirit. Set in Afantou, within 400 metres of Afandou Beach, Sea Spirit offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Sea Spirit se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paradise

9,9

Villa Paradise

Ubytování (Vila) Villa Paradise. Located in Afantou, Villa Paradise provides accommodation with barbecue facilities, free WiFi, free shuttle service, and a 24-hour front desk. Ubytování Villa Paradise se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Villa Rose on the beach

9,9

Villa Rose on the beach

Ubytování (Vila) Villa Rose on the beach. Featuring sea views, Villa Rose on the beach is located 5 km from Kolimbia and 9 km from Tsambika Beach. Ubytování Villa Rose on the beach se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Belvedere Beachfront Villa

9,8

Belvedere Beachfront Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Belvedere Beachfront Villa. Boasting pool views, Belvedere Beachfront Villa provides accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden, around 500 metres from... Ubytování Belvedere Beachfront Villa se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seascape Villa

9,8

Seascape Villa

Ubytování (Vila) Seascape Villa. Seascape Villa s prostornou zahradou a výhledem na Egejské moře, hory a do zahrady se nachází v obci Afantou, 200 metrů od nejbližší pláže a nabízí... Ubytování Seascape Villa se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sofia

9,8

Villa Sofia

Ubytování (Vila) Villa Sofia. Situated in Afantou, Villa Sofia provides accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytování Villa Sofia se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

White Passion

9,8

White Passion

Ubytování (Vila) White Passion. Ubytování White Passion se nachází v obci Afantou a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování White Passion se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Villa Elle

9,7

Villa Elle

Ubytování (Venkovský dům) Villa Elle. Villa Elle is located in Afantou Village, within a 3-minute drive from the village centre. It offers self-catering accommodation and free WiFi throughout. Ubytování Villa Elle se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Scala Hotel Apartments

9,7

Scala Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Scala Hotel Apartments. Toto rodinné zařízení nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na vesnici, a to přibližně 50 metrů od Afantou. Ubytování Scala Hotel Apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

villa irini&villa vasilliki

9,7

villa irini&villa vasilliki

Ubytování (Vila) villa irini&villa vasilliki. Located in Afantou, villa irini&villa vasilliki provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování villa irini&villa vasilliki se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maroula

9,7

Villa Maroula

Ubytování (Apartmány) Villa Maroula. Located in Afantou, Villa Maroula provides accommodation with air conditioning and access to a garden. Complimentary WiFi is available. Ubytování Villa Maroula se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Francis & Gregorys Luxury Villas

9,6

Francis & Gregorys Luxury Villas

Ubytování (Vily) Francis & Gregorys Luxury Villas. Francis & Gregorys Luxury Villas se nachází v Afantou, 16 km od města Rhodos, a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Francis & Gregorys Luxury Villas se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Lindos Destiny Luxury Villa Trapezia

9,6

Lindos Destiny Luxury Villa Trapezia

Ubytování (Vila) Lindos Destiny Luxury Villa Trapezia. Lindos Destiny Luxury Villa Trapezia is a detached villa located in Afantou in the Rhodes Region and is 21 km from Rhodes Town. Ubytování Lindos Destiny Luxury Villa Trapezia se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Μuses of art Villas

9,6

Μuses of art Villas

Ubytování (Vily) Μuses of art Villas. Set in Afantou, 2.4 km from Afandou Beach, Μuses of art Villas offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor... Ubytování Μuses of art Villas se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afandou Villa-3 Sea And Golf

9,4

Afandou Villa-3 Sea And Golf

Ubytování (Vila) Afandou Villa-3 Sea And Golf. Villas Sea And Golf se nachází v Afantou, 18 km od města Rhodos, a nabízí zahradu a venkovní bazén. Do města Faliraki je to 5 km. Ubytování Afandou Villa-3 Sea And Golf se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Johannes Apartments

9,4

Johannes Apartments

Ubytování (Apartmány) Johannes Apartments. Apartmány Johannes jsou vzdálené jen 1,5 km z centra města Afandou a 18 km od města Rhodos. Ubytování Johannes Apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Kiriakos Apartment

9,4

Kiriakos Apartment

Ubytování (Apartmány) Kiriakos Apartment. Kiriakos Apartment se nachází v letovisku Afantou, 8 km od města Kallithea. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kiriakos Apartment se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodia Apartments

9,4

Rodia Apartments

Ubytování (Apartmány) Rodia Apartments. Rodia Apartments has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Afantou, 700 metres from Afandou Beach. Ubytování Rodia Apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Afandou Golf Rhodes Villa

9,4

Afandou Golf Rhodes Villa

Ubytování (Vila) Afandou Golf Rhodes Villa. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, and a shared lounge, Afandou Golf Rhodes Villa offers accommodation in Afantou with free WiFi... Ubytování Afandou Golf Rhodes Villa se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Summer Breeze Villa

9,4

Summer Breeze Villa

Ubytování (Vila) Summer Breeze Villa. Featuring pool views, Summer Breeze Villa provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 500 metres from Afandou Beach. Ubytování Summer Breeze Villa se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Kastelli Hotel

9,3

Kastelli Hotel

Ubytování (Hotel) Kastelli Hotel. Kastelli Hotel se nachází pouhých 5 minut chůze od centra rhodoské obce Afandou a nabízí bazén, snack bar a denně připravovanou snídani. Ubytování Kastelli Hotel se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Sky-Line Apartments

9,3

Sky-Line Apartments

Ubytování (Apartmány) Sky-Line Apartments. Sky-Line Apartments se nachází v Afantou, 7 km od města Kallithea na Rhodosu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sky-Line Apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mangano

9,3

Villa Mangano

Ubytování (Vila) Villa Mangano. Villa Mangano se nachází na ostrově Rhodos ve městě Afandou, 19 km od Apollonova chrámu, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Villa Mangano se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamariko Traditional House

9,3

Kamariko Traditional House

Ubytování (Apartmán) Kamariko Traditional House. Kamariko Traditional House is set in Afantou and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Kamariko Traditional House se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

G&G Apartmens

9,3

G&G Apartmens

Ubytování (Apartmán) G&G Apartmens. G&G Apartmens is a property set in Afantou near Afandou Beach. Ubytování G&G Apartmens se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Al Mare Apartments

9,3

Al Mare Apartments

Ubytování (Aparthotel) Al Mare Apartments. Al Mare Apartments jsou obklopené dobře udržovanými zahradami s barevnými květinami a palmami o rozloze 5000 m² a nabízí café bar a klimatizovaná studia s... Ubytování Al Mare Apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Sokrates Studios

9,2

Sokrates Studios

Ubytování (Aparthotel) Sokrates Studios. Aparthotel Sokrates Studios se nachází 300 metrů od 7 km dlouhé pláže Afandou. Má bílé stěny a je obklopen dobře udržovanou zahradou s olivovníky. Ubytování Sokrates Studios se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Savviou Rooms

9,2

Savviou Rooms

Ubytování (Apartmán) Savviou Rooms. Savviou Rooms se nachází v Afantou. Nabízí ubytování se zahradou, Wi-Fi zdarma, pokojovou službu, parkování zajišťované obsluhou, výhled na moře a do... Ubytování Savviou Rooms se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Iliana Apartment

9,1

Iliana Apartment

Ubytování (Apartmány) Iliana Apartment. Located 1.8 km from Afandou Beach, Iliana Apartment offers a garden, a casino and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Iliana Apartment se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Savvas Apartment

9,1

Savvas Apartment

Ubytování (Apartmány) Savvas Apartment. Set 1.8 km from Afandou Beach, Savvas Apartment offers a garden, a casino and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Savvas Apartment se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Levante Beach Resort

9,1

Levante Beach Resort

Ubytování (Hotel) Levante Beach Resort. Situated in Afantou, 1.7 km from Afandou Beach, Levante Beach Resort features accommodation with a restaurant, free private parking, free bikes and a... Ubytování Levante Beach Resort se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Eleni's apartments

9

Eleni's apartments

Ubytování (Aparthotel) Eleni's apartments. Apartmány Eleni's stojí 800 metrů od písečné pláže Afandou na Rhodosu. Nabízí bazén s dětskou částí, sluneční terasu, zastíněná místa a snack bar u bazénu. Ubytování Eleni's apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Village View Afandou

9

Village View Afandou

Ubytování (Vila) Village View Afandou. Just a 2-minute drive from the centre of Afantou Village, Village View Afandou is a 4-bedroom villa featuring a garden with a seasonal outdoor pool and... Ubytování Village View Afandou se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yannis Apartments

9

Yannis Apartments

Ubytování (Apartmán) Yannis Apartments. Yannis Apartments se nachází v Afántou, 1 km od pláže. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Yannis Apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kyriakos Studios

9

Kyriakos Studios

Ubytování (Apartmány) Kyriakos Studios. Surrounded by a garden with BBQ facilities, Kyriakos Studios offers self-catered accommodation with free Wi-Fi. Ubytování Kyriakos Studios se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Olive Grove

8,7

Villa Olive Grove

Ubytování (Apartmány) Villa Olive Grove. Moderní Apartmány Villa Olive Grove jsou obklopené olivovými háji a ovocnými sady a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a nádherným výhledem... Ubytování Villa Olive Grove se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afandou Bay Resort Suites

8,5

Afandou Bay Resort Suites

Ubytování (Hotel) Afandou Bay Resort Suites. Afandou Bay Resort Suites nabízí apartmá s Wi-Fi zdarma a nádherným výhledem na zátoku Afandou. Ubytování Afandou Bay Resort Suites se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Georgia Apartments

8,4

Georgia Apartments

Ubytování (Hotel) Georgia Apartments. Georgia Apartments se nachází jen 800 metrů od pláže Afandou. Ubytování Georgia Apartments se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Dessole Lippia Golf - All Inclusive

8,4

Dessole Lippia Golf - All Inclusive

Ubytování (Rezort) Dessole Lippia Golf - All Inclusive. Hotel Dessole Lippia Golf se nachází ve městě Afandou a nabízí sezónní venkovní bazén a tenisový kurt. Ubytování Dessole Lippia Golf - All Inclusive se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

lti Asterias Beach Resort

8,4

lti Asterias Beach Resort

Ubytování (Hotel) lti Asterias Beach Resort. Lti Asterias Beach Resort se nachází v Afandou na ostrově Rhodos, 21 km od města Rhodos. Ubytování lti Asterias Beach Resort se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Argiro Village

8,3

Argiro Village

Ubytování (Aparthotel) Argiro Village. Rodinné ubytování Argiro Village se nachází v obci Afandou na ostrově Rhodos a má 2 bazény, vířivku, dětské zařízení a Wi-Fi zdarma dostupné ve všech... Ubytování Argiro Village se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

AFANDOU BLU

8,2

AFANDOU BLU

Ubytování (Hotel) AFANDOU BLU. AFANDOU BLU se nachází v letovisku Afantou, 300 metrů od pláže, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s restaurací, neplacené soukromé parkoviště, sezónní... Ubytování AFANDOU BLU se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Rodos Star All Inclusive Hotel

8,1

Rodos Star All Inclusive Hotel

Ubytování (Hotel) Rodos Star All Inclusive Hotel. Rodos Star Hotel stojí 15 minut chůze od pláže Afandou a má venkovní bazén se sluneční terasou a zahradu. Ubytování Rodos Star All Inclusive Hotel se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Aletheia House

8

Aletheia House

Ubytování (Apartmán) Aletheia House. Located in Afantou, 1.6 km from Afandou Beach, Aletheia House provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Aletheia House se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Oasis Hotel Bungalows Rhodes

7,9

Oasis Hotel Bungalows Rhodes

Ubytování (Hotel) Oasis Hotel Bungalows Rhodes. Oasis Hotel-Bungalows stojí uprostřed velké krásné zahrady plné květin, banánovníků a palem, 800 metrů od krásné pláže u městečka Afandou na ostrově... Ubytování Oasis Hotel Bungalows Rhodes se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iris Hotel

7,9

Iris Hotel

Ubytování (Hotel) Iris Hotel. Moderní komplex Iris Hotel se nachází ve svahu, 800 metrů od centra letoviska Afandou Village. Ubytování Iris Hotel se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Golden days

6,9

Golden days

Ubytování (Hotel) Golden days. Set in Afantou, 1.3 km from Afandou Beach, Golden days offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking, a bar and a... Ubytování Golden days se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

Sivila Hotel

5,8

Sivila Hotel

Ubytování (Hotel) Sivila Hotel. Sivila Hotel je obklopen udržovanými zahradami a má vynikající polohu jen pár minut chůze od pláže Afandou označené modrou vlajkou. Ubytování Sivila Hotel se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos).

AMMOS VILLA

AMMOS VILLA

Ubytování (Vila) AMMOS VILLA. AMMOS VILLA is located in Afantou. Guests have access to free WiFi. The villa also includes 2 bathrooms. The villa offers a terrace. Ubytování AMMOS VILLA se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Helios with Private Pool

Luxury Villa Helios with Private Pool

Ubytování (Vila) Luxury Villa Helios with Private Pool. Boasting pool views, Luxury Villa Helios with Private Pool features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 1. Ubytování Luxury Villa Helios with Private Pool se nachází ve městě Afantou (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Afantou

Město Afantou se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 102 hotelů a ubytování ve městě Afantou.