Hledat

Ubytování

Ubytování město Adelianos Kampos

Ve městě Adelianos Kampos (Řecko) máme celkem 68 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Adelianos Kampos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Adelianos Kampos

Villa Periklis

10

Villa Periklis

Ubytování (Vila) Villa Periklis. Located in Adelianos Kampos, Villa Periklis offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. The closest beach is 1. Ubytování Villa Periklis se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Villa Evelina

10

Villa Evelina

Ubytování (Vila) Villa Evelina. Set in Adelianos Kampos, 1.2 km from Beach Adelianos Kampos and 1. Ubytování Villa Evelina se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Villa Emily

9,9

Villa Emily

Ubytování (Vila) Villa Emily. Featuring an outdoor pool and garden views, Villa Emily is located in Adelianos Kampos. Ubytování Villa Emily se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Gramvella Villa

9,9

Gramvella Villa

Ubytování (Vila) Gramvella Villa. Situated just 700 metres from Beach Adelianos Kampos, Gramvella Villa features accommodation in Adelianos Kampos with access to a seasonal outdoor swimming... Ubytování Gramvella Villa se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aphrodite

9,8

Aphrodite

Ubytování (Vila) Aphrodite. Located in Adelianos Kampos, 2.1 km from Beach Adelianos Kampos and 2. Ubytování Aphrodite se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Villa Kalli Crete

9,8

Villa Kalli Crete

Ubytování (Vila) Villa Kalli Crete. Villa Kalli Crete is a villa located in Adelianos Kampos, 6km from Rethymno town and 22 km from Bali. Ubytování Villa Kalli Crete se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Villa Harmony-Crete Residences

9,7

Villa Harmony-Crete Residences

Ubytování (Vila) Villa Harmony-Crete Residences. Featuring a private swimming pool and a sun terrace, Villa Harmony-Crete Residences is located 2.5 km from Adelianos Kampos Beach. Ubytování Villa Harmony-Crete Residences se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Rose Garden Apartments

9,7

Rose Garden Apartments

Ubytování (Apartmány) Rose Garden Apartments. Situated in Rethymno Town, Rose Garden Apartments features a garden and barbecue. Archaeological Museum of Rethymno is 9 km from the property. Ubytování Rose Garden Apartments se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antonis Family Apartment

9,6

Antonis Family Apartment

Ubytování (Apartmán) Antonis Family Apartment. Antonis Family Apartment se nachází v letovisku Adelianos Kampos a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Antonis Family Apartment se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Thetis

9,6

Villa Thetis

Ubytování (Vila) Villa Thetis. Villa Thetis is a villa in Adelianos Kampos offering barbecue facilities, a garden and a terrace. The property boasts sea views and is 22 km from Balíon. Ubytování Villa Thetis se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Villas Lefkothea

9,5

Villas Lefkothea

Ubytování (Vily) Villas Lefkothea. Lefkothea Villas se nachází ve vesnici Adele v soukromém olivovém háji o rozloze 5 hektarů a nabízí úchvatný výhled na obrovský olivový háj ostrova Kréta a... Ubytování Villas Lefkothea se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sia

9,4

Villa Sia

Ubytování (Vila) Villa Sia. Located in Adelianos Kampos, Villa Sia offers an outdoor pool with sunbeds. Ubytování Villa Sia se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Adea Luxury Villa

9,4

Adea Luxury Villa

Ubytování (Vila) Adea Luxury Villa. Adea Luxury Villa se nachází v Adelianos Kampos. Nabízí terasu s výhledem na bazén a do zahrady, venkovní bazén, vířivku, saunu, soukromý bazén, zahradu,... Ubytování Adea Luxury Villa se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Caramel Grecotel Boutique Resort

9,3

Caramel Grecotel Boutique Resort

Ubytování (Rezort) Caramel Grecotel Boutique Resort. Caramel Grecotel Boutique Resort s venkovním bazénem se nachází v letovisku Adelianos Kampos poblíž Rethymna. Ubytování Caramel Grecotel Boutique Resort se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Yiannis Apartments

9,3

Yiannis Apartments

Ubytování (Apartmány) Yiannis Apartments. Yiannis s možností vlastního stravování se nachází pouhých 10 metrů od písečné pláže v obci Adelianos Kampos a je obklopen dobře udržovanou zahradou. Ubytování Yiannis Apartments se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

The Syntopia Hotel

9,3

The Syntopia Hotel

Ubytování (Hotel) The Syntopia Hotel. This 4 star hotel, ideally situated opposite a golden sandy beach, only 6 km east of Rethymnon, offers guests original Cretan hospitality blended with... Ubytování The Syntopia Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Eva Bay Hotel On The Beach (Adults Only)

9,2

Eva Bay Hotel On The Beach (Adults Only)

Ubytování (Hotel) Eva Bay Hotel On The Beach (Adults Only). Eva Bay Hotel (Adults Only) se nachází na soukromé části pláže v letovisku Adelianos Kampos. Ubytování Eva Bay Hotel On The Beach (Adults Only) se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Blue Sky Apartments

9,1

Blue Sky Apartments

Ubytování (Apartmán) Blue Sky Apartments. Blue Sky Apartments se nachází v Adelianos Kampos na Krétě, 21 km od Balíonu. Nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře a hory. Ubytování Blue Sky Apartments se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matthias Hotel Apartments

9,1

Matthias Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Matthias Hotel Apartments. Matthias Hotel Apartments se nachází pouhých 100 metrů od pláže a asi 5 km východně od města Rethymnon. Nabízí bazén, dětský bazén, bar a jídelnu. Ubytování Matthias Hotel Apartments se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Carme Villas

9,1

Carme Villas

Ubytování (Hotel) Carme Villas. Carme Villas se nachází v obklopení olivových hájů a ovocných stromů, v blízkosti tradiční historické vesnice Adele, jen 9 km východně od města Rethymnon. Ubytování Carme Villas se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Villa Oliva

9

Villa Oliva

Ubytování (Hotel) Villa Oliva. Featuring free WiFi throughout the property, Villa Oliva offers accommodation in Adelianos Kampos, 22 km from Balíon. Ubytování Villa Oliva se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Yanni's Villas

8,9

Yanni's Villas

Ubytování (Vily) Yanni's Villas. Located in Adelianos Kampos, 600 metres from Beach Adelianos Kampos and 1. Ubytování Yanni's Villas se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Keti Apartments

8,8

Keti Apartments

Ubytování (Apartmány) Keti Apartments. Apartmány Keti se nacházejí 50 metrů od letoviska Pigianos Kampos. Ubytování Keti Apartments se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Hotel Kathrin Beach

8,7

Hotel Kathrin Beach

Ubytování (Hotel) Hotel Kathrin Beach. Hotel Kathrin Beach se nachází přímo na písečné pláži v letovisku Adelianos Kampos a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením a vlastním balkonem. Ubytování Hotel Kathrin Beach se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Rethymno Residence

8,7

Rethymno Residence

Ubytování (Hotel) Rethymno Residence. Rethymno Residence se nachází v letovisku Adelianos Kampos a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Rethymno Residence se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Dioni Hotel

8,6

Dioni Hotel

Ubytování (Hotel) Dioni Hotel. Dioni Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos na Krétě a nabízí venkovní bazén, terasu a zahradu. Ubytování Dioni Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grecotel LUX.ME White Palace​

8,5

Grecotel LUX.ME White Palace​

Ubytování (Rezort) Grecotel LUX.ME White Palace​. Grecotel White Palace se nachází přímo u písečné pláže a nabízí služby Luxe All-In Living, jedinečný koncept dovolené, který kombinuje skvělý design,... Ubytování Grecotel LUX.ME White Palace​ se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Aquila Rithymna Beach

8,5

Aquila Rithymna Beach

Ubytování (Rezort) Aquila Rithymna Beach. Tento 5hvězdičkový hotel obklopený upravenými zahradami o rozloze 80 000 m² nabízí bohaté zázemí pro děti, 4 bazény a 4 restaurace na 500 metrů dlouhé... Ubytování Aquila Rithymna Beach se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Palladion

8,4

Palladion

Ubytování (Hotel) Palladion. Palladion nabízí restauraci a bazén v upravených zahradách s vysokými palmami v oblasti Adelianos Kampos. Pokoje se otevírají na soukromý balkon. Ubytování Palladion se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Adele Beach Hotel

8,3

Adele Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Adele Beach Hotel. Adele Beach Hotel se nachází přímo na pláži Adelianos Kampos a nabízí pokoje s vlastním balkonem nebo terasou a zahrnuje bazén s barem u bazénu a... Ubytování Adele Beach Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Rethymno Palace

7,9

Rethymno Palace

Ubytování (Hotel) Rethymno Palace. Rethymno Palace nabízí venkovní bazén a sluneční terasu s lehátky přímo na písečné pláži v letovisku Adelianos Kampos. Ubytování Rethymno Palace se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Maravel Star Art Hotel

7,9

Maravel Star Art Hotel

Ubytování (Hotel) Maravel Star Art Hotel. Maravel Star Art Hotel se nachází v Adelianos Kamposu, 70 metrů od pláže a 7 km východně od Rethymna. Ubytování Maravel Star Art Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Stella-Katrin

7,9

Stella-Katrin

Ubytování (Hotel) Stella-Katrin. Stella-Katrin se nachází jen 70 metrů od pláže v Adelianos Kamposu. Ubytování Stella-Katrin se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solimar Dias Hotel

7,3

Solimar Dias Hotel

Ubytování (Rezort) Solimar Dias Hotel. Dias Solimar Hotel se nachází pouhých 50 metrů od oblázkové pláže Adelianos Kampos a7 km od města Rethymnon. Ubytování Solimar Dias Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Galeana Mare Hotel

7,2

Galeana Mare Hotel

Ubytování (Hotel) Galeana Mare Hotel. Built directly on the seafront, Galeana Mare Hotel offers an outdoor pool. The hotel is situated in the area of Adelianos Kampos only 5. Ubytování Galeana Mare Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Akoya Resort

7,2

Akoya Resort

Ubytování (Hotel) Akoya Resort. Akoya Resort se nachází 800 metrů od pláže Adelianos Kampos a nabízí ubytování s panoramatickým výhledem na Krétské moře a město Rethymno, venkovní bazén s... Ubytování Akoya Resort se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Seafront Beach hotel Apartments

7,2

Seafront Beach hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Seafront Beach hotel Apartments. Seafront Apartments se nachází u moře a nabízí komfortní ubytování s možností vlastního stravování a příjemné služby ve skvělé lokalitě na pláži v... Ubytování Seafront Beach hotel Apartments se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Apartment for 3 persons, with swimming pool, near the beach

Apartment for 3 persons, with swimming pool, near the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment for 3 persons, with swimming pool, near the beach. Boasting a balcony with pool views, a garden and a terrace, Apartment for 3 persons, with swimming pool, near the beach can be found in Rethymno Town,... Ubytování Apartment for 3 persons, with swimming pool, near the beach se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Banana Moon

Banana Moon

Ubytování (Aparthotel) Banana Moon. Just 100 metres from the beach, in the area of Pigianos Kabos, Banana Moon offers self-catering accommodation with a private balcony. Ubytování Banana Moon se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spyros Villa Apartments

Spyros Villa Apartments

Ubytování (Vily) Spyros Villa Apartments. Offering pool views, Spyros Villa Apartments in Adelianos Kampos provides accommodation and an outdoor swimming pool. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Spyros Villa Apartments se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Al Mare

Villa Al Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Al Mare. Right in front of the beach of Adelianos Kampos, Villa Al Mare is a detached house blending modern facilities with traditional elements. Ubytování Villa Al Mare se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orizontes Deluxe Residence

Orizontes Deluxe Residence

Ubytování (Vila) Orizontes Deluxe Residence. Featuring a balcony with pool views, and an outdoor swimming pool and a terrace, Orizontes Deluxe Residence can be found in Adelianos Kampos, close to... Ubytování Orizontes Deluxe Residence se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikos Apartment

Nikos Apartment

Ubytování (Apartmán) Nikos Apartment. Featuring garden views, Nikos Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Platanes Beach. Ubytování Nikos Apartment se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adhili 2 Residence

Adhili 2 Residence

Ubytování (Venkovský dům) Adhili 2 Residence. Situated in Adelianos Kampos, 2.1 km from Beach Adelianos Kampos and 2. Ubytování Adhili 2 Residence se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria's doll house

Maria's doll house

Ubytování (Apartmán) Maria's doll house. Maria's doll house is located in Adelianos Kampos. This property offers access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Maria's doll house se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christina Hotel

Christina Hotel

Ubytování (Hotel) Christina Hotel. Featuring a bar, CHRISTINA HOTEL is located in Adelianos Kampos. Certain units at the property have a terrace with pool view. Ubytování Christina Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adhili Residence

Adhili Residence

Ubytování (Apartmán) Adhili Residence. Located in Adelianos Kampos, 1.9 km from Beach Adelianos Kampos and 2. Ubytování Adhili Residence se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Jo An Beach Hotel

Jo An Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Jo An Beach Hotel. Jo An Beach Hotel stojí přímo na dlouhé písečné pláži v letovisku Adelianos Kambos a nabízí moderní a pohodlné ubytování zhruba 7 km východně od Rethymna. Ubytování Jo An Beach Hotel se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rea

Rea

Ubytování (Vila) Rea. Rea features a balcony and is located in Adelianos Kampos, within just 400 metres of Beach Adelianos Kampos and 500 metres of Platanes Beach. Ubytování Rea se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Villa Diamantis

Villa Diamantis

Ubytování (Vila) Villa Diamantis. Villa Diamantis is situated in Adelianos Kampos. This villa features a seasonal, private pool, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Villa Diamantis se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta).

Villa Mario

Villa Mario

Ubytování (Vila) Villa Mario. Set in Adelianos Kampos, 1 km from the beach, Villa Mario offers a private pool. Ubytování Villa Mario se nachází ve městě Adelianos Kampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Adelianos Kampos

Město Adelianos Kampos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 68 hotelů a ubytování ve městě Adelianos Kampos.