Hledat

Ubytování

Ubytování město Achlia

Ve městě Achlia (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Achlia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Achlia

Sun Day Villa

10

Sun Day Villa

Ubytování (Vila) Sun Day Villa. Sun Day Villa se nachází na pláži v letovisku Achlia. Tato vila poskytuje bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Sun Day Villa se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Euphoria - South Crete Villas

9,9

Euphoria - South Crete Villas

Ubytování (Vily) Euphoria - South Crete Villas. With sea views, Euphoria - South Crete Villas has accommodation with a kitchen located in Achlia. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Euphoria - South Crete Villas se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Proistakis

9,5

Villa Proistakis

Ubytování (Apartmány) Villa Proistakis. Villa Proistakis se nachází v obci Achlia na Krétě, 1,8 km od pláže Agia Fotia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným... Ubytování Villa Proistakis se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Villa Aphrodite

9,5

Villa Aphrodite

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aphrodite. Featuring a terrace, Villa Aphrodite is a holiday home, situated in Achlia. This holiday home provides a seasonal outdoor pool and free WiFi. Ubytování Villa Aphrodite se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Achlia Apartments and Villas

9,1

Achlia Apartments and Villas

Ubytování (Aparthotel) Achlia Apartments and Villas. Achlia Apartments and Villas nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na Libyjské moře. Ubytování Achlia Apartments and Villas se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Creta Sky

8,8

Creta Sky

Ubytování (Apartmány) Creta Sky. Situated in a garden 500 metres from Achlia Beach, Creta Sky features a swimming pool and sun terrace. Ubytování Creta Sky se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Calm House

8,5

Calm House

Ubytování (Apartmán) Calm House. Featuring garden views, Calm House provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.6 km from Beach Maheridi. Ubytování Calm House se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Villa Rania

6,4

Villa Rania

Ubytování (Vila) Villa Rania. Situated in Achlia, 400 metres from Agia Fotia Beach and 2. Ubytování Villa Rania se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elimia

Villa Elimia

Ubytování (Vila) Villa Elimia. Located just 1.1 km from Beach Maheridi, Villa Elimia provides accommodation in Achlia with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Villa Elimia se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Achlia Evgia

Achlia Evgia

Ubytování (Prázdninový dům) Achlia Evgia. Located in Achlia, 2.7 km from Ferma Beach, Evgia provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Achlia Evgia se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Artemis

Villa Artemis

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Artemis. Situated in Achlia, this detached holiday home features a private swimming pool with a terrace and a garden. Guests benefit from balcony. Ubytování Villa Artemis se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Purple Moon Achlia Creta

Purple Moon Achlia Creta

Ubytování (Vila) Purple Moon Achlia Creta. Purple Moon Achlia Creta is located in Achlia and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Purple Moon Achlia Creta se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Achlia Beach Villa

Achlia Beach Villa

Ubytování (Vila) Achlia Beach Villa. Located in Achlia, Achlia Beach Villa provides accommodation with a private pool. Ubytování Achlia Beach Villa se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Summer Vibes

Summer Vibes

Ubytování (Apartmány) Summer Vibes. Summer Vibes is situated in Achlia. Free WiFi is available. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Summer Vibes se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

South Crete.

South Crete.

Ubytování (Vila) South Crete.. Set in Achlia, this air-conditioned apartment is 25 km from Ágios Nikólaos. Guests benefit from balcony and an outdoor pool. Ubytování South Crete. se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Achlia

Město Achlia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Achlia.