Hledat

Ubytování

Ubytování město Achlia

Ve městě Achlia (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Achlia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Achlia

Sun Day Villa

10

Sun Day Villa

Ubytování (Vila) Sun Day Villa. Sun Day Villa se nachází na pláži v letovisku Achlia. Tato vila poskytuje bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Sun Day Villa se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Euphoria - South Crete Villas

9,9

Euphoria - South Crete Villas

Ubytování (Vily) Euphoria - South Crete Villas. With sea views, Euphoria - South Crete Villas has accommodation with a kitchen located in Achlia. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Euphoria - South Crete Villas se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Achlia Beach Villa 2

9,8

Achlia Beach Villa 2

Ubytování (Vila) Achlia Beach Villa 2. Achlia Beach Villa 2 se nachází v obci Achlia, 1,6 km od pláže Agia Fotia a 2,8 km od pláže Maheridi. Ubytování Achlia Beach Villa 2 se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Creta Sky

8,8

Creta Sky

Ubytování (Apartmány) Creta Sky. Situated in a garden 500 metres from Achlia Beach, Creta Sky features a swimming pool and sun terrace. Ubytování Creta Sky se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Galini Apartments

7,5

Galini Apartments

Ubytování (Aparthotel) Galini Apartments. Galini Apartments se nachází v obci Achlia, 1,3 km od pláže Agia Fotia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou nebo balkonem a přístupem do zahrady... Ubytování Galini Apartments se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Villa Rania

6,4

Villa Rania

Ubytování (Vila) Villa Rania. Situated in Achlia, 400 metres from Agia Fotia Beach and 2. Ubytování Villa Rania se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Villa Achlia

Villa Achlia

Ubytování (Vila) Villa Achlia. Villa Achlia se nachází v obci Achlia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Villa Achlia se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Achlia Evgia

Achlia Evgia

Ubytování (Prázdninový dům) Achlia Evgia. Located in Achlia, 2.7 km from Ferma Beach, Evgia provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Achlia Evgia se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Ocean Island Villa

Ocean Island Villa

Ubytování (Vila) Ocean Island Villa. Ocean Island Villa se nachází v obci Achlia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Ocean Island Villa se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Summer Vibes

Summer Vibes

Ubytování (Apartmány) Summer Vibes. Summer Vibes is situated in Achlia. Free WiFi is available. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Summer Vibes se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Purple Moon Achlia Creta

Purple Moon Achlia Creta

Ubytování (Vila) Purple Moon Achlia Creta. Purple Moon Achlia Creta is located in Achlia and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Purple Moon Achlia Creta se nachází ve městě Achlia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Achlia

Město Achlia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Achlia.