Hledat

Ubytování

Ubytování město Acharavi

Ve městě Acharavi (Řecko) máme celkem 124 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Acharavi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Acharavi

Villa Tina Country Beach Apartments

9,8

Villa Tina Country Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Tina Country Beach Apartments. Villa Tina Country Beach Apartments se nachází v Acharavi, 300 metrů od pláže Achravi a 1,5 km od pláže Roda. Ubytování Villa Tina Country Beach Apartments se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Katia's ATTIC

9,8

Katia's ATTIC

Ubytování (Penzion) Katia's ATTIC. Located in Acharavi, within 600 metres of Achravi Beach and 800 metres of Roda Beach, Katia's ATTIC provides accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Katia's ATTIC se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Hyacinthus-Cressida Seaside Apartments

9,8

Hyacinthus-Cressida Seaside Apartments

Ubytování (Apartmán) Hyacinthus-Cressida Seaside Apartments. Hyacinthus-Cressida Seaside Apartments offers pet-friendly accommodation in Acharavi. Guests benefit from balcony. Ubytování Hyacinthus-Cressida Seaside Apartments se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Babis Apartments & Studios Iremia

9,7

Babis Apartments & Studios Iremia

Ubytování (Apartmány) Babis Apartments & Studios Iremia. Babis Apartments & Studios Iremia se nachází v dobře udržované zahradě, jen 10 metrů od pláže Acharavi a 70 metrů od pláže. Ubytování Babis Apartments & Studios Iremia se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Acharavi Beach Villa

9,7

Acharavi Beach Villa

Ubytování (Vila) Acharavi Beach Villa. Acharavi Beach Villa is set in Acharavi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Acharavi Beach Villa se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Kyma Suites

9,6

Kyma Suites

Ubytování (Aparthotel) Kyma Suites. Kyma Suites se nachází v Acharavi. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Kyma Suites se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Olive Garden Apartments

9,3

Olive Garden Apartments

Ubytování (Penzion – hostinec) Olive Garden Apartments. Olive Garden Apartments is centrally situated in Acharavi and features a garden. This property also provides guests with a terrace. Ubytování Olive Garden Apartments se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Navigator Villas - Houses

9,3

Navigator Villas - Houses

Ubytování (Bed and breakfast) Navigator Villas - Houses. With Achravi Beach reachable in a few steps, Navigator Villas - Houses features accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a... Ubytování Navigator Villas - Houses se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Handmade house

9,2

Handmade house

Ubytování (Prázdninový dům) Handmade house. Boasting garden views, Handmade house offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.1 km from Almiros Beach. Ubytování Handmade house se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Filorian Hotel Apartments

9,1

Filorian Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Filorian Hotel Apartments. Hotel Filorian se nachází přímo na pláži v letovisku Acharavi a nabízí bazén se zařízenou terasou a barem. Ubytování Filorian Hotel Apartments se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Demy's Studio

9

Demy's Studio

Ubytování (Apartmán) Demy's Studio. Demy's Studio s terasou se nachází v Acharavi, 1,9 km od pláže Roda. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Demy's Studio se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Evie's beach studio

8,6

Evie's beach studio

Ubytování (Prázdninový dům) Evie's beach studio. Evie's beach studio se nachází v Acharavi, pouhých 300 metrů od pláže Achravi, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Evie's beach studio se nachází ve městě Acharavi (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Acharavi

Město Acharavi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 124 hotelů a ubytování ve městě Acharavi.