Hledat

Ubytování

Teruel

V regionu Teruel (Španělsko) máme celkem 827 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Teruel

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Teruel

Apartamentos Turísticos "El Jardín"

9,8

Apartamentos Turísticos "El Jardín"

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turísticos "El Jardín". Located 7 minutes’ walk from Teruel city centre, Apartamentos Turísticos "El Jardín" offers an apartment with free WiFi and a free public parking nearby. Ubytování Apartamentos Turísticos "El Jardín" se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex Torico Amantes

9,8

Duplex Torico Amantes

Ubytování (Apartmán) Duplex Torico Amantes. Situated in Teruel in the Aragon region, Duplex Torico Amantes features a balcony and city views. Ubytování Duplex Torico Amantes se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural El Pitañar

9,8

Casa rural El Pitañar

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural El Pitañar. Situated 2 km from central Teruel, this holiday home features a large garden, terrace and barbecue. The unit is 4 km from Dinopolis. Ubytování Casa rural El Pitañar se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Torre del Salvador

9,7

Apartamento Torre del Salvador

Ubytování (Apartmán) Apartamento Torre del Salvador. Apartamento Torre del Salvador is set in Teruel, less than 1 km from Dinopolis, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartamento Torre del Salvador se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos One

9,7

Apartamentos One

Ubytování (Apartmány) Apartamentos One. Apartamentos One offers a hot tub, as well as air-conditioned accommodation in Teruel, 3.2 km from Dinopolis. Ubytování Apartamentos One se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tirwal Suite

9,7

Tirwal Suite

Ubytování (Apartmán) Tirwal Suite. Tirwal Suite is set in Teruel. Offering private parking, the apartment is less than 1 km from Dinopolis. Ubytování Tirwal Suite se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TERUEL CON AMOR

9,7

TERUEL CON AMOR

Ubytování (Apartmán) TERUEL CON AMOR. Located in Teruel, within 1.6 km of Dinopolis, TERUEL CON AMOR is an accommodation offering city views. Ubytování TERUEL CON AMOR se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sebas

9,7

Casa Sebas

Ubytování (Apartmán) Casa Sebas. Boasting city views, Casa Sebas features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.1 km from Dinopolis. Ubytování Casa Sebas se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Torreón de la Bombardera

9,6

Apartamento Torreón de la Bombardera

Ubytování (Apartmán) Apartamento Torreón de la Bombardera. Boasting city views, Apartamento Torreón de la Bombardera offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 600 metres from Dinopolis. Ubytování Apartamento Torreón de la Bombardera se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuente Torán Apartamentos

9,6

Fuente Torán Apartamentos

Ubytování (Apartmány) Fuente Torán Apartamentos. Located in Teruel, 1.4 km from Dinopolis, Fuente Torán Apartamentos provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Fuente Torán Apartamentos se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BUENAVISTA AMBELES

9,6

BUENAVISTA AMBELES

Ubytování (Apartmán) BUENAVISTA AMBELES. Set within the Old Town district in Teruel, BUENAVISTA AMBELES has air conditioning, a patio, and city views. Ubytování BUENAVISTA AMBELES se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Familiar junto Plaza Toros de Teruel

9,6

Vivienda Familiar junto Plaza Toros de Teruel

Ubytování (Apartmán) Vivienda Familiar junto Plaza Toros de Teruel. Vivienda Familiar junto Plaza Toros de Teruel is situated in Teruel, 1.2 km from Dinopolis, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Vivienda Familiar junto Plaza Toros de Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda El Marqués

9,6

Vivienda El Marqués

Ubytování (Apartmán) Vivienda El Marqués. Vivienda El Marqués is situated in Teruel, less than 1 km from Dinopolis, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Vivienda El Marqués se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almudena

9,5

Almudena

Ubytování (Apartmán) Almudena. In the Old Town district of Teruel, close to Dinopolis, Almudena features free WiFi and a washing machine. Ubytování Almudena se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Arquillo

9,5

Casa del Arquillo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Arquillo. Featuring garden views, Casa del Arquillo features accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.5 km from Dinopolis. Ubytování Casa del Arquillo se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence by G Casa El Mirador

9,5

Residence by G Casa El Mirador

Ubytování (Prázdninový dům) Residence by G Casa El Mirador. Situated in Teruel in the Aragon region, Casa El Mirador features a patio and garden views. Located 2. Ubytování Residence by G Casa El Mirador se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos El Canonigo de Teruel

9,4

Apartamentos El Canonigo de Teruel

Ubytování (Apartmány) Apartamentos El Canonigo de Teruel. Tato budova ze 17. století se nachází v historickém centru města Teruel a nabízí velkou terasu s výhledem dolů na městské hradby a ubytování v apartmánech... Ubytování Apartamentos El Canonigo de Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Turística Portal de Teruel

9,4

Vivienda Turística Portal de Teruel

Ubytování (Apartmán) Vivienda Turística Portal de Teruel. Set in Teruel, 1.6 km from Dinopolis, Vivienda Turística Portal de Teruel offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Vivienda Turística Portal de Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Plaza del Torico Teruel

9,4

Apartamentos Plaza del Torico Teruel

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Plaza del Torico Teruel. Located in Teruel, near Dinopolis, Apartamentos Plaza del Torico Teruel features free WiFi, and guests can enjoy a terrace. Ubytování Apartamentos Plaza del Torico Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Centro Historico Teruel

9,4

Apartamento Centro Historico Teruel

Ubytování (Apartmán) Apartamento Centro Historico Teruel. Boasting city views, Apartamento Centro Historico Teruel features accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Dinopolis. Ubytování Apartamento Centro Historico Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie).

TeruelHOME III

9,4

TeruelHOME III

Ubytování (Apartmán) TeruelHOME III. Set in Teruel, 800 metres from Dinopolis, TeruelHOME III offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování TeruelHOME III se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie).

La Marquesa

9,3

La Marquesa

Ubytování (Apartmán) La Marquesa. Featuring city views, La Marquesa provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1 km from Dinopolis. Ubytování La Marquesa se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Mudayyan

9,2

El Mudayyan

Ubytování (Hotel) El Mudayyan. Built above a 14th-century arch from a Medieval church, this charming hotel offers an Arabic-style tearoom and free WiFi. Ubytování El Mudayyan se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Turísticos Teruel

9,2

Apartamentos Turísticos Teruel

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turísticos Teruel. Apartamentos Turísticos Teruel offers accommodation in the Teruel city centre. Dinopolis Museum is 5 minutes' drive from the property. Ubytování Apartamentos Turísticos Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Leo

9,2

Casa Leo

Ubytování (Apartmán) Casa Leo. In the Old Town district of Teruel, close to Dinopolis, Casa Leo features a terrace and a washing machine. Ubytování Casa Leo se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Mudejar

9,2

Apartamento Mudejar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Mudejar. Boasting city views, Apartamento Mudejar is located in Teruel, around 300 metres from Dinopolis. Ubytování Apartamento Mudejar se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Escapada Rústica Teruel

9,1

Casa Rural Escapada Rústica Teruel

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Escapada Rústica Teruel. Situated 7 km from Dinopolis, Casa Rural Escapada Rústica Teruel offers accommodation with a balcony, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Casa Rural Escapada Rústica Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Muralla de Teruel

9,1

Apartamento La Muralla de Teruel

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Muralla de Teruel. Set in Teruel in the Aragon region, Apartamento La Muralla de Teruel has a balcony. Ubytování Apartamento La Muralla de Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA MANDUCA

9

LA MANDUCA

Ubytování (Apartmány) LA MANDUCA. LA MANDUCA features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Teruel, 46 km from Dinopolis. Ubytování LA MANDUCA se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa naranja

9

Casa naranja

Ubytování (Prázdninový dům) Casa naranja. Featuring garden views, Casa naranja offers accommodation with a garden and a patio, around 3.3 km from Dinopolis. Ubytování Casa naranja se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adosado en plena naturaleza

9

Adosado en plena naturaleza

Ubytování (Chata) Adosado en plena naturaleza. Situated in La Virgen de la Vega in the Aragon region, Adosado en plena naturaleza features a patio and garden views. Ubytování Adosado en plena naturaleza se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gran Hotel Botánicos

9

Gran Hotel Botánicos

Ubytování (Hotel) Gran Hotel Botánicos. Gran Hotel Botánicos is situated in central Teruel, across the street from the train station and near Torre del Salvador and Escalinata del Óvalo. Ubytování Gran Hotel Botánicos se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TeruelHOME I

9

TeruelHOME I

Ubytování (Apartmán) TeruelHOME I. Set within the Old Town district in Teruel, TeruelHOME I has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování TeruelHOME I se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie).

Apartamentos Puerta Muralla

8,9

Apartamentos Puerta Muralla

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Puerta Muralla. Puerta Muralla is set in the historic centre of Teruel, 270 metres from Teruel Cathedral. Ubytování Apartamentos Puerta Muralla se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Torre Boutique Apartamentos II

8,9

La Torre Boutique Apartamentos II

Ubytování (Apartmány) La Torre Boutique Apartamentos II. Situated in Teruel, La Torre Boutique Apartamentos II features free WiFi and city views, 800 metres from Dinopolis. Ubytování La Torre Boutique Apartamentos II se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Aragón

8,9

Hostal Aragón

Ubytování (Penzion) Hostal Aragón. Set in the charming, historic town of Teruel, Hostal Aragón is a 1-minute walk from the cathedral and Plaza del Torico. Ubytování Hostal Aragón se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal El Bugar

8,9

Hostal El Bugar

Ubytování (Hostel) Hostal El Bugar. Located in Teruel's Arrabal neighbourhood, this guest house is just 7 minutes’ walk from the city's historic centre. Ubytování Hostal El Bugar se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Turísticos Vicotel

8,9

Apartamentos Turísticos Vicotel

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turísticos Vicotel. Apartamentos Turísticos Vicotel is set in a modern area of Teruel. Featuring a sun terrace and free parking, the modern apartments have free Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Turísticos Vicotel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie).

Estudio-apartamento Cancún

8,8

Estudio-apartamento Cancún

Ubytování (Apartmán) Estudio-apartamento Cancún. Situated in Teruel, 1 km from Dinopolis, Estudio-apartamento Cancún features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour... Ubytování Estudio-apartamento Cancún se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Civera

8,8

Hotel Civera

Ubytování (Hotel) Hotel Civera. Hotel Civera is located in the modern area of Teruel, just 10 minutes' walk from the downtown and from the famous Dinópolis theme park. Ubytování Hotel Civera se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Abadia Teruel

8,8

Apartamento Abadia Teruel

Ubytování (Apartmán) Apartamento Abadia Teruel. Featuring city views, Apartamento Abadia Teruel provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.1 km from Dinopolis. Ubytování Apartamento Abadia Teruel se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie).

Estudios los Arcos

8,8

Estudios los Arcos

Ubytování (Aparthotel) Estudios los Arcos. Situated in Teruel, Estudios los Arcos features free WiFi and city views, 1 km from Dinopolis. Ubytování Estudios los Arcos se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sercotel Torico Plaza

8,7

Sercotel Torico Plaza

Ubytování (Hotel) Sercotel Torico Plaza. Tento hotel nachází přímo v srdci města Teruel a nabízí fantastický výhled na věž Mudejar v El Salvadoru a na fontánu na náměstí Torico Plaza. Ubytování Sercotel Torico Plaza se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de San Cristóbal

8,7

Casa de San Cristóbal

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de San Cristóbal. Set in Teruel in the Aragon region, Casa de San Cristóbal features a patio and garden views. Situated 3. Ubytování Casa de San Cristóbal se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reina Cristina

8,7

Reina Cristina

Ubytování (Hotel) Reina Cristina. The Reina Cristina has a great location in the beautiful historic quarter of Teruel, where there are many examples of Mudéjar architecture, a UNESCO World... Ubytování Reina Cristina se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft El Carmen

8,7

Loft El Carmen

Ubytování (Apartmán) Loft El Carmen. Featuring garden views, Loft El Carmen provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.8 km from Dinopolis. Ubytování Loft El Carmen se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EL ALJEZAR

8,6

EL ALJEZAR

Ubytování (Prázdninový dům) EL ALJEZAR. A shared lounge and barbecue facilities are featured on-site at EL ALJEZAR, which is set in Teruel, just less than 1 km away from Dinopolis. Ubytování EL ALJEZAR se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de la abuela pequeña

8,5

Casa de la abuela pequeña

Ubytování (Apartmán) Casa de la abuela pequeña. Featuring city views, Casa de la abuela pequeña provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 700 metres from Dinopolis. Ubytování Casa de la abuela pequeña se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie).

Abuelo Duplex

8,5

Abuelo Duplex

Ubytování (Apartmán) Abuelo Duplex. Situated in Mora de Rubielos in the Aragon region, Abuelo Duplex has a terrace. The accommodation is 13 km from Rubielos de Mora. Ubytování Abuelo Duplex se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento calle Mayor

8,5

Apartamento calle Mayor

Ubytování (Apartmán) Apartamento calle Mayor. Apartamento calle Mayor offers accommodation in Teruel, 600 metres from Dinopolis. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytování Apartamento calle Mayor se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ancla

8,4

Hotel Ancla

Ubytování (Hotel) Hotel Ancla. Tento komfortní hotel se nachází na pobřeží Costa del Azahar, 150 metrů od pláže La Concha ve městě Oropesa del Mar. Ubytování Hotel Ancla se nachází ve městě Teruel (Španělsko - Valencijské společenství).

Ubytování v městech regionu Teruel

Ubytování v městech regionu Teruel

Ubytování v regionu Teruel - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 827 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Teruel.

Region Teruel může být skvělým místem pro strávení dovolené.