Hledat

Ubytování

Melilla

V regionu Melilla (Španělsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Melilla

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Melilla

Casa Saphia de Melilla

9,3

Casa Saphia de Melilla

Ubytování (Apartmán) Casa Saphia de Melilla. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Saphia de Melilla is situated in Melilla. Ubytování Casa Saphia de Melilla se nachází ve městě Melilla (Španělsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Turisticos Arquimedes

9

Apartamentos Turisticos Arquimedes

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turisticos Arquimedes. Situated in Melilla, Apartamentos Turisticos Arquimedes features accommodation within 1.2 km of Playa de San Lorenzo. Private parking is available on site. Ubytování Apartamentos Turisticos Arquimedes se nachází ve městě Melilla (Španělsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El rinconcito de Melilla

8,5

El rinconcito de Melilla

Ubytování (Apartmán) El rinconcito de Melilla. Situated in Melilla, within 800 metres of Playa de San Lorenzo, El rinconcito de Melilla offers accommodation with air conditioning. Ubytování El rinconcito de Melilla se nachází ve městě Melilla (Španělsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Melilla

8,3

Parador de Melilla

Ubytování (Hotel) Parador de Melilla. The Parador de Melilla sits on high ground with views over the city and nearby beaches. Ubytování Parador de Melilla se nachází ve městě Melilla (Španělsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Anfora

7,9

Hotel Anfora

Ubytování (Hotel) Hotel Anfora. Hotel Anfora se nachází v centru města Melilla. Ve všech prostorách je k dispozici Wi-Fi a těšit se můžete na krásný výhled. Ubytování Hotel Anfora se nachází ve městě Melilla (Španělsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rusadir

7,7

Hotel Rusadir

Ubytování (Hotel) Hotel Rusadir. Hotel Rusadir se nachází v blízkosti přístavu a 800 metrů od pláže, v centru Melilly. Ubytování Hotel Rusadir se nachází ve městě Melilla (Španělsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tryp Melilla Puerto Hotel

7,6

Tryp Melilla Puerto Hotel

Ubytování (Hotel) Tryp Melilla Puerto Hotel. Hotel Melilla Puerto is set by Melilla’s marina and has lovely views of the Mediterranean Sea. Ubytování Tryp Melilla Puerto Hotel se nachází ve městě Melilla (Španělsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Vita é Bella en Melilla

7,4

La Vita é Bella en Melilla

Ubytování (Apartmán) La Vita é Bella en Melilla. Situated in Melilla, La Vita é Bella en Melilla features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování La Vita é Bella en Melilla se nachází ve městě Melilla (Španělsko).

Castilla 45

Castilla 45

Ubytování (Apartmán) Castilla 45. Featuring accommodation with a balcony, Castilla 45 is located in Melilla. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Castilla 45 se nachází ve městě Melilla (Španělsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Melilla

Ubytování v městech regionu Melilla

Ubytování v regionu Melilla - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Melilla.

Region Melilla může být skvělým místem pro strávení dovolené.