Hledat

Ubytování

Madonna di Campiglio

V regionu Madonna di Campiglio (Itálie) máme celkem 497 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Madonna di Campiglio

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Madonna di Campiglio

Villetta Campiglio

10

Villetta Campiglio

Ubytování (Apartmány) Villetta Campiglio. Villetta Campiglio se nachází v Madonně di Campiglio, 42 km od průsmyku Tonale, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villetta Campiglio se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Campiglio WOOD

10

Campiglio WOOD

UbytováníCampiglio WOOD. Campiglio WOOD se nachází v obci Madonna di Campiglio v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm... Ubytování Campiglio WOOD se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Perla di Campiglio

10

Perla di Campiglio

UbytováníPerla di Campiglio. Perla di Campiglio se nachází v Madonna di Campiglio, asi 44 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory. Ubytování Perla di Campiglio se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomiti di Brenta House 2

10

Dolomiti di Brenta House 2

Ubytování (Prázdninový dům) Dolomiti di Brenta House 2. Dolomiti di Brenta House 2 se nachází v Sant'Antonio di Mavignola, 5 km od Madonna di Campiglio, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Dolomiti di Brenta House 2 se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Monolocale Nardis 15

10

Monolocale Nardis 15

Ubytování (Apartmány) Monolocale Nardis 15. Monolocale Nardis 15 se nachází v Madonna di Campiglio, 500 metrů od lyžařského střediska Madonna di Campiglio, a nabízí terasu. Ubytování Monolocale Nardis 15 se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

PATASCOSS TERRAZZA sulle DOLOMITI

10

PATASCOSS TERRAZZA sulle DOLOMITI

Ubytování (Apartmán) PATASCOSS TERRAZZA sulle DOLOMITI. PATASCOSS TERRAZZA sulle DOLOMITI nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v Madonně di Campiglio, jen 1,3 km od lyžařského střediska Madonna... Ubytování PATASCOSS TERRAZZA sulle DOLOMITI se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Monolocale a 80mt dalle piste

10

Monolocale a 80mt dalle piste

Ubytování (Apartmány) Monolocale a 80mt dalle piste. Monolocale a 80mt dalle piste se nachází v Madonna di Campiglio a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Monolocale a 80mt dalle piste se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda la Baita

10

Mansarda la Baita

Ubytování (Apartmán) Mansarda la Baita. Mansarda la Baita se nachází v Madonna di Campiglio a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Mansarda la Baita se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

iFlat Apartment Madonna di Campiglio Casa di Betti

10

iFlat Apartment Madonna di Campiglio Casa di Betti

UbytováníiFlat Apartment Madonna di Campiglio Casa di Betti. IFlat Apartment Madonna di Campiglio Casa di Betti nabízí ubytování v Madonně di Campiglio, 43 km od průsmyku Tonale. Ubytování iFlat Apartment Madonna di Campiglio Casa di Betti se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomiti di Brenta House

9,8

Dolomiti di Brenta House

Ubytování (Apartmány) Dolomiti di Brenta House. Dolomiti di Brenta House nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování Dolomiti di Brenta House se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA VIDI

9,7

CASA VIDI

UbytováníCASA VIDI. CASA VIDI se nachází asi 48 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování CASA VIDI se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grostè Carlo magno B

9,7

Grostè Carlo magno B

Ubytování (Apartmány) Grostè Carlo magno B. Grostè Carlo magno B se nachází ve městě Madonna di Campiglio. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Grostè Carlo magno B se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pra de la Casa

9,7

Pra de la Casa

Ubytování (Bed and breakfast) Pra de la Casa. Pra de la Casa je bed and breakfast situovaný mezí loukami a borovicemi přírodního parku Adamello Brenta, 9 km od Pinzola a 10 minut jízdy od Madonny di... Ubytování Pra de la Casa se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

ALPINE DAYS Mountain Home

9,7

ALPINE DAYS Mountain Home

Ubytování (Bed and breakfast) ALPINE DAYS Mountain Home. ALPINE DAYS Mountain Home se nachází 41 km od průsmyku Tonale a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování ALPINE DAYS Mountain Home se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Grazia

9,6

Residenza Grazia

Ubytování (Apartmány) Residenza Grazia. Residenza Grazia se nachází 50 metrů od lyžařských vleků Miramonti a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Madonna di Campiglio. Ubytování Residenza Grazia se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Campiglio 2

9,6

Appartamento Campiglio 2

Ubytování (Apartmán) Appartamento Campiglio 2. Appartamento Campiglio 2 se nachází asi 43 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Campiglio 2 se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutique Hotel Diana

9,5

Boutique Hotel Diana

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Diana. Hotel Diana stojí v obci Madonna di Campiglio, přímo naproti slalomářské trati 3-Tre světového poháru. Ubytování Boutique Hotel Diana se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Golf Campiglio / LuxApt / fronte piste-impianti-golf

9,5

Chalet Golf Campiglio / LuxApt / fronte piste-impianti-golf

Ubytování (Apartmán) Chalet Golf Campiglio / LuxApt / fronte piste-impianti-golf. Chalet Golf Campiglio se nachází pouhých 40 km od průsmyku Tonale. Ubytování Chalet Golf Campiglio / LuxApt / fronte piste-impianti-golf se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Des Alpes C Flat 11

9,5

Des Alpes C Flat 11

UbytováníDes Alpes C Flat 11. Des Alpes C Flat 11 se nachází v Madonna di Campiglio, pouhých 42 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Des Alpes C Flat 11 se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA BRENZ

9,5

CASA BRENZ

Ubytování (Apartmán) CASA BRENZ. CASA BRENZ se nachází v Madonna di Campiglio, pouhých 49 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování CASA BRENZ se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì Sant'Antonio

9,4

Hotel Garnì Sant'Antonio

Ubytování (Hotel) Hotel Garnì Sant'Antonio. Hotel Garnì Sant'Antonio se nachází v Sant'Antonio di Mavignola, 6 km od Pinzola a Madonna di Campiglio. Ubytování Hotel Garnì Sant'Antonio se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Campiglio

9,4

Appartamento Campiglio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Campiglio. Appartamento Campiglio se nachází v Madonna di Campiglio. 700 metrů od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Appartamento Campiglio se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento con Vista! Vacanze Estive in Montagna

9,4

Appartamento con Vista! Vacanze Estive in Montagna

UbytováníAppartamento con Vista! Vacanze Estive in Montagna. Ubytování se nachází v obci Madonna di Campiglio, pouhých 39 km od průsmyku Tonale, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento con Vista! Vacanze Estive in Montagna se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet dei Pini

9,4

Chalet dei Pini

Ubytování (Aparthotel) Chalet dei Pini. Chalet dei Pini se nachází v Madonna di Campiglio, 42 km od průsmyku Tonale, a nabízí terasu. Ubytování Chalet dei Pini se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Laura Lodge Hotel

9,4

Chalet Laura Lodge Hotel

Ubytování (Hotel) Chalet Laura Lodge Hotel. Chalet Laura Lodge Hotel se nachází v Dolomitech Brenta v Madonna di Campiglio a nabízí přímý přístup k lyžařskému vleku Belvedere, krytý bazén a bezplatné... Ubytování Chalet Laura Lodge Hotel se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì La Soldanella

9,4

Hotel Garnì La Soldanella

Ubytování (Hotel) Hotel Garnì La Soldanella. Hotel La Soldanella je intimní hotel s relaxační sluneční terasou situovaný 4 km od sjezdovek v Madonně di Campiglio. Ubytování Hotel Garnì La Soldanella se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Campiglio Trilocale Dolomiti

9,4

Campiglio Trilocale Dolomiti

Ubytování (Apartmán) Campiglio Trilocale Dolomiti. Campiglio Trilocale Dolomiti se nachází v Madonna di Campiglio. Nabízí bezplatné parkování a je vzdálen 44 km od průsmyku Tonale. Ubytování Campiglio Trilocale Dolomiti se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Crozzon

9,3

Hotel Crozzon

Ubytování (Hotel) Hotel Crozzon. Čtyřhvězdičkový Hotel Crozzon se nachází pouhých 300 metrů od centra města Madonna di Campiglio a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu k lanovkám Spinale a... Ubytování Hotel Crozzon se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Lago Nambino

9,3

Rifugio Lago Nambino

Ubytování (Bed and breakfast) Rifugio Lago Nambino. Penzion Rifugio Lago Nambino se nachází na břehu jezera Lago Nambino, pouhých 3,5 km od centra obce Madonna di Campiglio, je obklopený Dolomity a nabízí... Ubytování Rifugio Lago Nambino se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fogajard Lovely Chalet

9,3

Fogajard Lovely Chalet

Ubytování (Farma) Fogajard Lovely Chalet. Agriturismo Chalet Fogajard se nachází v přírodním parku Adamello Brenta a nabízí výhled na Brentské Dolomity, bio restauraci a wellness centrum. Ubytování Fogajard Lovely Chalet se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adamello Brenta Sunshine

9,3

Adamello Brenta Sunshine

Ubytování (Apartmán) Adamello Brenta Sunshine. Adamello Brenta Sunshine se nachází 5 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Adamello Brenta Sunshine se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lorenzetti

9,3

Hotel Lorenzetti

Ubytování (Hotel) Hotel Lorenzetti. Featuring a free spa, Hotel Lorenzetti is 200 metres from the Colarin cable car, and offers a sun terrace with sun loungers. Ubytování Hotel Lorenzetti se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni dello Sportivo

9,3

Hotel Garni dello Sportivo

Ubytování (Hotel) Hotel Garni dello Sportivo. Hotel Garni dello Sportivo se nachází v obci Madonna di Campiglio, 50 metrů od vleku Express Pradalago. Ubytování Hotel Garni dello Sportivo se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grazioso Monolocale a Campiglio!

9,3

Grazioso Monolocale a Campiglio!

UbytováníGrazioso Monolocale a Campiglio!. Grazioso Monolocale a Campiglio se může pochlubit výhledem na hory. se nachází v Madonna di Campiglio, 43 km od průsmyku Tonale. Ubytování Grazioso Monolocale a Campiglio! se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Erika

9,2

Villa Erika

Ubytování (Apartmány) Villa Erika. Villa Erika se nachází v Madonně di Campiglio, 41 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Erika se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Brenta Dolomites

9,2

Chalet Brenta Dolomites

UbytováníChalet Brenta Dolomites. Chalet Brenta Dolomites se nachází 4 km od centra střediska Madonna di Campiglio, v srdci přírodního parku Adamello Brenta. Ubytování Chalet Brenta Dolomites se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Pin

9,2

Maso Pin

Ubytování (Bed and breakfast) Maso Pin. Maso Pin se nachází 10 minut autem od střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Maso Pin se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gianna

9,2

Hotel Gianna

Ubytování (Hotel) Hotel Gianna. Hotel Gianna se nachází v klidné části města Madonna di Campiglio, 500 metrů od lyžařských vleků, a nabízí vynikající restauraci i wellness centrum. Ubytování Hotel Gianna se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

2 Abeti Garden Apartment

9,2

2 Abeti Garden Apartment

Ubytování (Apartmán) 2 Abeti Garden Apartment. 2 Abeti Garden Apartment se nachází asi 42 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování 2 Abeti Garden Apartment se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Margherita

9,2

Casa Margherita

Ubytování (Apartmán) Casa Margherita. Casa Margherita se nachází v obci Madonna di Campiglio v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Casa Margherita se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

DV Chalet Boutique Hotel & Spa

9,2

DV Chalet Boutique Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) DV Chalet Boutique Hotel & Spa. Tento designový hotel nabízí se nachází jen 400 metrů od centra města Madonna di Campiglio a 300 metrů od lanovky Spinale. Ubytování DV Chalet Boutique Hotel & Spa se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Del Sogno

9,2

Hotel Chalet Del Sogno

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Del Sogno. Chalet Del Sogno se nachází v obci Madonna di Campiglio a nabízí pokoje v alpském stylu s výhledem na hory, přímý přístup na sjezdovku a bezplatné wellness... Ubytování Hotel Chalet Del Sogno se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tanazen

9,2

Tanazen

Ubytování (Penzion) Tanazen. Tanazen se nachází ve městě Madonna di Campiglio a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. 44 km od průsmyku Tonale a nabízí lyžárnu. Ubytování Tanazen se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

CONDOMINIO RESIDENZA 2

9,2

CONDOMINIO RESIDENZA 2

Ubytování (Apartmán) CONDOMINIO RESIDENZA 2. CONDOMINIO RESIDENZA 2 se nachází v Madonna di Campiglio v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování CONDOMINIO RESIDENZA 2 se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dahu

9,2

Hotel Dahu

Ubytování (Hotel) Hotel Dahu. Hotel Dahu se nachází v centru obce Madonna di Campiglio, před lanovkou Pradalago. Hosté se na sjezdovku dostanou na lyžích přímo od hotelu. Ubytování Hotel Dahu se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Campiglio Monolocale Cima Tosa

9,2

Campiglio Monolocale Cima Tosa

Ubytování (Apartmán) Campiglio Monolocale Cima Tosa. Campiglio Monolocale Cima Tosa je ubytování s možností vlastního stravování v Madonna di Campiglio. Nachází se 5 minut chůze od lyžařských vleků Miramonti. Ubytování Campiglio Monolocale Cima Tosa se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vallesinella Hotel Restaurant Bar

9,2

Vallesinella Hotel Restaurant Bar

Ubytování (Hotel) Vallesinella Hotel Restaurant Bar. Hotel Vallesinella v Dolomitech nabízí ubytování v chráněné krajinné oblasti Adamello Brenta, 4 km od Madonna di Campiglio. Ubytování Vallesinella Hotel Restaurant Bar se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bilocale centro paese con posto auto

9,2

Bilocale centro paese con posto auto

Ubytování (Apartmány) Bilocale centro paese con posto auto. Bilocale centro paese con posto auto se nachází v Madonně di Campiglio, 44 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Bilocale centro paese con posto auto se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

BUCANEVE B&B Hotel

9,1

BUCANEVE B&B Hotel

Ubytování (Hotel) BUCANEVE B&B Hotel. Tento rodinný hotel se nachází ve vesnici Madonna di Campiglio a nabízí pokoje zařízené v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi. Ubytování BUCANEVE B&B Hotel se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nuovo Appartamento Super Vista a Campiglio Parking Privato

9,1

Nuovo Appartamento Super Vista a Campiglio Parking Privato

UbytováníNuovo Appartamento Super Vista a Campiglio Parking Privato. Nuovo Appartamento Super Vista a Campiglio Parking Privato se nachází v Madonna di Campiglio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nuovo Appartamento Super Vista a Campiglio Parking Privato se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpina

9,1

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Rodinný Hotel Alpina se nachází v klidné části Madonna di Campiglio, 50 metrů od sedačkové lanovky MIramonti. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě Madonna di Campiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování v městech regionu Madonna di Campiglio

Ubytování v městech regionu Madonna di Campiglio

Ubytování v regionu Madonna di Campiglio - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 497 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Madonna di Campiglio.

Region Madonna di Campiglio může být skvělým místem pro strávení dovolené.