Hledat

Ubytování

Bergamo

V regionu Bergamo (Itálie) máme celkem 1627 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bergamo

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bergamo

PURA VIDA Città Alta

10

PURA VIDA Città Alta

Ubytování (Apartmány) PURA VIDA Città Alta. PURA VIDA Città Alta se nachází ve čtvrti Bergamo Alta v blízkosti kostela Santa Maria Maggiore a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování PURA VIDA Città Alta se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

[Caravaggio's] a due passi dalla funicolare

10

[Caravaggio's] a due passi dalla funicolare

Ubytování[Caravaggio's] a due passi dalla funicolare. [Caravaggio's] a due passi dalla funicolare se nachází v Bergamu, 700 metrů od divadla Donizetti Bergamo a 1,3 km od Accademia Carrara, a nabízí... Ubytování [Caravaggio's] a due passi dalla funicolare se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Tree Apartment BG

10

Tree Apartment BG

UbytováníTree Apartment BG. Situated in Bergamo in the Lombardy region, Tree Apartment BG features a balcony. Ubytování Tree Apartment BG se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Affittimoderni Bergamo- Young

10

Affittimoderni Bergamo- Young

UbytováníAffittimoderni Bergamo- Young. Affittimoderni Bergamo-Young se nachází v Bergamu, 1,9 km od stadionu Gewiss, 3 km od Accademia Carrara a 3 km od kongresového centra Centro Congressi... Ubytování Affittimoderni Bergamo- Young se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Casa vacanza Civetta

10

Casa vacanza Civetta

Ubytování (Apartmány) Casa vacanza Civetta. Casa vacanza Civetta se nachází asi 1 km od kongresového centra Bergamo a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa vacanza Civetta se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Suite Moroni Apartment

10

Suite Moroni Apartment

UbytováníSuite Moroni Apartment. Suite Moroni Apartment is set in Bergamo, less than 1 km from Teatro Donizetti Bergamo, 3.2 km from Accademia Carrara, as well as 3. Ubytování Suite Moroni Apartment se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

La Piccola Gioia Bergamo

10

La Piccola Gioia Bergamo

UbytováníLa Piccola Gioia Bergamo. La Piccola Gioia Bergamo se nachází v Bergamu, jen 1,2 km od stadionu Gewiss a 1,3 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo. Ubytování La Piccola Gioia Bergamo se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Seventy

10

Seventy

UbytováníSeventy. Set 1.6 km from Centro Congressi Bergamo, 2 km from Teatro Donizetti Bergamo and 3. Ubytování Seventy se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Casa Bea - Art and Prestige

10

Casa Bea - Art and Prestige

UbytováníCasa Bea - Art and Prestige. Boasting a spa bath, Casa Bea - Art and Prestige is situated in Bergamo. Ubytování Casa Bea - Art and Prestige se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Suite La Fenice

10

Suite La Fenice

Ubytování (Apartmány) Suite La Fenice. Suite La Fenice se nachází v Bergamu, 2 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo a 2,5 km od Accademia Carrara. Ubytování Suite La Fenice se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

MIMA House

10

MIMA House

Ubytování (Prázdninové domy) MIMA House. MIMA House se nachází v Bergamu, 1 km od divadla Teatro Donizetti, 3 km od Accademia Carrara a 3,4 km od stadionu Gewiss. Ubytování MIMA House se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

[Parcheggio e WiFi] Bergamo_A due passi dalle mura

10

[Parcheggio e WiFi] Bergamo_A due passi dalle mura

Ubytování[Parcheggio e WiFi] Bergamo_A due passi dalle mura. [Parcheggio e WiFi] se nachází v Bergamu, jen 1,8 km od stadionu Gewiss. Ubytování [Parcheggio e WiFi] Bergamo_A due passi dalle mura se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Piccolo Rifugio

10

Piccolo Rifugio

UbytováníPiccolo Rifugio. Piccolo Rifugio se nachází v Bergamu, 1,6 km od divadla Donizetti Bergamo, 3,8 km od Accademia Carrara a 4,2 km od stadionu Gewiss. Ubytování Piccolo Rifugio se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Lilienblum CHIC

10

Lilienblum CHIC

UbytováníLilienblum CHIC. Lilienblum CHIC se nachází v Bergamu, 400 metrů od stadionu Gewiss a 600 metrů od Accademia Carrara. Ubytování Lilienblum CHIC se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Luxury Apartment in Bergamo Center

10

Luxury Apartment in Bergamo Center

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment in Bergamo Center. Luxury Apartment in Bergamo Center se nachází v Bergamu a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Luxury Apartment in Bergamo Center se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

BERGAMO - VIA DASTE E SPALENGA 5

10

BERGAMO - VIA DASTE E SPALENGA 5

Ubytování (Apartmán) BERGAMO - VIA DASTE E SPALENGA 5. BERGAMO - VIA DASTE E SPALENGA 5 se nachází v Bergamu, 2,7 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo a 2,8 km od divadla Teatro Donizetti Bergamo,... Ubytování BERGAMO - VIA DASTE E SPALENGA 5 se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

CASA VACANZA IL BALCONCINO

10

CASA VACANZA IL BALCONCINO

Ubytování (Prázdninové domy) CASA VACANZA IL BALCONCINO. CASA VACANZA IL BALCONCINO se nachází v Bergamu, 1,7 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo, 2,2 km od muzea Accademia Carrara a 1,9 km od... Ubytování CASA VACANZA IL BALCONCINO se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Santa Caterina Roof

10

Santa Caterina Roof

Ubytování (Apartmány) Santa Caterina Roof. Santa Caterina Roof se nachází v Bergamu, 600 metrů od stadionu Gewiss a 700 metrů od Accademia Carrara. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Santa Caterina Roof se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Casa GiaGia

10

Casa GiaGia

UbytováníCasa GiaGia. Casa GiaGia is situated in Bergamo, 300 metres from Teatro Donizetti Bergamo, 1.6 km from Accademia Carrara, and 2.2 km from Gewiss Stadium. Ubytování Casa GiaGia se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

FEEL - Accademia Carrara Apartment

10

FEEL - Accademia Carrara Apartment

UbytováníFEEL - Accademia Carrara Apartment. FEEL - Accademia Carrara Apartment se nachází v Bergamu, 60 metrů od Accademia Carrara, 800 metrů od stadionu Gewiss a 1,8 km od kongresového centra Centro... Ubytování FEEL - Accademia Carrara Apartment se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Magic Place! Appartamento Relax nel cuore di Bergamo

9,9

Magic Place! Appartamento Relax nel cuore di Bergamo

Ubytování (Apartmány) Magic Place! Appartamento Relax nel cuore di Bergamo. Magic Place se nachází v Bergamu, necelý 1 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo a 8 minut chůze od divadla Donizetti Bergamo. Ubytování Magic Place! Appartamento Relax nel cuore di Bergamo se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Appartamento Magnolia - Immobili e Soluzioni Rent

9,9

Appartamento Magnolia - Immobili e Soluzioni Rent

UbytováníAppartamento Magnolia - Immobili e Soluzioni Rent. Appartamento Magnolia - Immobili e Soluzioni Rent se nachází v Bergamu, 2,9 km od výstaviště Fiera di Bergamo a 2,9 km od centra Orio. Nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento Magnolia - Immobili e Soluzioni Rent se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Borgo d'Oro

9,9

Borgo d'Oro

Ubytování (Apartmán) Borgo d'Oro. Borgo d'Oro se nachází v Bergamu, 700 metrů od stadionu Gewiss a necelý 1 km od Accademia Carrara. Ubytování Borgo d'Oro se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

AR Soho Apartment

9,9

AR Soho Apartment

UbytováníAR Soho Apartment. AR Soho Apartment se nachází asi 300 metrů od kongresového centra Bergamo a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování AR Soho Apartment se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Casa Viola

9,9

Casa Viola

UbytováníCasa Viola. Nachází se v Bergamu v Lombardii, s Accademia Carrara a Centro Congressi Bergamo Casa Viola nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Casa Viola se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

La Cortevecchia 2.0

9,8

La Cortevecchia 2.0

Ubytování (Apartmán) La Cortevecchia 2.0. La Cortevecchia 2.0 se nachází v budově z 18. století v Bergamu. K dispozici je klimatizace, bezplatné Wi-Fi a balkon. Ubytování La Cortevecchia 2.0 se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Borgovivo Il tuo Loft in centro città

9,8

Borgovivo Il tuo Loft in centro città

Ubytování (Apartmány) Borgovivo Il tuo Loft in centro città. Borgovivo Il tuo Loft in centro città se nachází v Bergamu, 1,1 km od kongresového centra. Ubytování Borgovivo Il tuo Loft in centro città se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Angels Home Città Alta

9,8

Angels Home Città Alta

UbytováníAngels Home Città Alta. Angels Home Città Alta se nachází ve čtvrti Bergamo Alta, 400 metrů od kostela Santa Maria Maggiore, 300 metrů od katedrály a kaple Cappella Colleoni. Ubytování Angels Home Città Alta se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

FORESTERIA di PALAZZO RADICI

9,8

FORESTERIA di PALAZZO RADICI

UbytováníFORESTERIA di PALAZZO RADICI. FORESTERIA di PALAZZO RADICI se nachází ve čtvrti Bergamo Alta, méně než 1 km od Accademia Carrara a 4 minuty chůze od katedrály v Bergamu, a nabízí výhled... Ubytování FORESTERIA di PALAZZO RADICI se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

AR TriBeCa Loft

9,8

AR TriBeCa Loft

UbytováníAR TriBeCa Loft. AR TriBeCa Loft se nachází v Bergamu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování AR TriBeCa Loft se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta

9,8

Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta. Ubytování se nachází v Bergamu, 300 metrů od kostela Santa Maria Maggiore a 200 metrů od místní katedrály. Ubytování Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Vivi il Triangolo - Centro Bergamo self check-in

9,8

Vivi il Triangolo - Centro Bergamo self check-in

UbytováníVivi il Triangolo - Centro Bergamo self check-in. Vivi il Triangolo - Centro Bergamo self-check-in se nachází v Bergamu, 1,1 km od divadla Donizetti Bergamo, 3,1 km od Accademia Carrara a 3,4 km od... Ubytování Vivi il Triangolo - Centro Bergamo self check-in se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Number 99 - Number House

9,8

Number 99 - Number House

UbytováníNumber 99 - Number House. Number 99 - Number House se nachází v klidné ulici, asi 400 metrů od Accademia Carrara, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Number 99 - Number House se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Bergamo SottoSopra Gold

9,8

Bergamo SottoSopra Gold

UbytováníBergamo SottoSopra Gold. Bergamo SottoSopra Gold se nachází v Bergamu, 600 metrů od kongresového centra Centro Congressi Bergamo a 500 metrů od divadla Donizetti Bergamo. Ubytování Bergamo SottoSopra Gold se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

La Chiesina

9,8

La Chiesina

Ubytování (Prázdninový dům) La Chiesina. La Chiesina se nachází v Bergamu, 2,8 km od Accademia Carrara, 2,9 km od kostela Santa Maria Maggiore a stadionu Gewiss. Ubytování La Chiesina se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Domus Solarii Holiday Home

9,8

Domus Solarii Holiday Home

Ubytování (Penzion) Domus Solarii Holiday Home. Domus Solarii Holiday Home se nachází v Bergamu, 1,1 km od Accademia Carrara a 200 metrů od katedrály. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Domus Solarii Holiday Home se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

My Home For You - Città Alta

9,7

My Home For You - Città Alta

Ubytování (Prázdninové domy) My Home For You - Città Alta. My Home For You - Città Alta se nachází v Bergamu, 1,6 km od kostela Santa Maria Maggiore a katedrály Bergamo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování My Home For You - Città Alta se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Borgo San Leonardo

9,7

Borgo San Leonardo

Ubytování (Apartmán) Borgo San Leonardo. Borgo San Leonardo nabízí ubytování v Bergamu, 600 metrů od divadla Teatro Donizetti Bergamo a 600 metrů od kongresového centra Centro Congressi Bergamo. Ubytování Borgo San Leonardo se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Bergamo Allegra

9,7

Bergamo Allegra

Ubytování (Apartmán) Bergamo Allegra. Bergamo Allegra se nachází asi 1,6 km od kaple Cappella Colleoni a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Bergamo Allegra se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

S H E N K I N Design Apartment by the Museum

9,7

S H E N K I N Design Apartment by the Museum

Ubytování (Apartmán) S H E N K I N Design Apartment by the Museum. S H E N K I N Design Apartment by the Museum se nachází v Bergamu, 400 metrů od Accademia Carrara a necelý 1 km od stadionu Gewiss. Ubytování S H E N K I N Design Apartment by the Museum se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

MagicPlace! Appartamento elegante nel cuore di Bergamo

9,7

MagicPlace! Appartamento elegante nel cuore di Bergamo

UbytováníMagicPlace! Appartamento elegante nel cuore di Bergamo. MagicPlace se nachází v Bergamu, necelý 1 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo a 8 minut chůze od divadla Donizetti Bergamo! Ubytování MagicPlace! Appartamento elegante nel cuore di Bergamo se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Nur Casa Vacanze Bergamo

9,7

Nur Casa Vacanze Bergamo

UbytováníNur Casa Vacanze Bergamo. Nur Casa Vacanze Bergamo se nachází v Bergamu, 1,1 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo a 1,2 km od divadla Donizetti Bergamo, a nabízí... Ubytování Nur Casa Vacanze Bergamo se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Il Borgo della Leti

9,7

Il Borgo della Leti

UbytováníIl Borgo della Leti. Il Borgo della Leti se nachází v Bergamu, 600 metrů od stadionu Gewiss, 700 metrů od Accademia Carrara a 2,3 km od kongresového centra Centro Congressi... Ubytování Il Borgo della Leti se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Il giardino di Luy Apartment

9,7

Il giardino di Luy Apartment

UbytováníIl giardino di Luy Apartment. Il giardino di Luy Apartment se nachází v Bergamu, necelý 1 km od divadla Donizetti Bergamo, 1,9 km od Accademia Carrara a 3,3 km od stadionu Gewiss. Ubytování Il giardino di Luy Apartment se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Residenza in palazzo storico nel cuore di Bergamo

9,7

Residenza in palazzo storico nel cuore di Bergamo

UbytováníResidenza in palazzo storico nel cuore di Bergamo. Residenza in palazzo storico nel cuore se nachází v Bergamu, necelý 1 km od Accademia Carrara a 9 minut chůze od kongresového centra Centro Congressi... Ubytování Residenza in palazzo storico nel cuore di Bergamo se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

CASA MATIN BERGAMO

9,7

CASA MATIN BERGAMO

UbytováníCASA MATIN BERGAMO. CASA MATIN BERGAMO se nachází ve čtvrti Bergamo Alta, 300 metrů od kostela Santa Maria Maggiore, 200 metrů od katedrály Bergamo a 100 metrů od kaple... Ubytování CASA MATIN BERGAMO se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

B&B Dimora Delle Donnole Bergamo Alta

9,7

B&B Dimora Delle Donnole Bergamo Alta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Dimora Delle Donnole Bergamo Alta. B&B Dimora Delle Donnole Bergamo Alta sídlí v budově ze 16. století, 2 km od Bergamo Alta. Nabízí zahradu s panoramatickým výhledem do okolí. Ubytování B&B Dimora Delle Donnole Bergamo Alta se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

FASHION HOUSE ELVIRA 1

9,7

FASHION HOUSE ELVIRA 1

Ubytování (Apartmán) FASHION HOUSE ELVIRA 1. FASHION HOUSE se nachází v Bergamu, necelý 1 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo a 9 minut chůze od divadla Donizetti Bergamo. Ubytování FASHION HOUSE ELVIRA 1 se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Casa Maria

9,7

Casa Maria

Ubytování (Apartmán) Casa Maria. Casa Maria nabízí ubytování v Bergamu, 500 metrů od náměstí Piazza Vecchia. Nabízí výhled do zahrady a stojí 1,7 km od divadla Donizetti. Ubytování Casa Maria se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Casa LALLA in centro storico a Bergamo

9,7

Casa LALLA in centro storico a Bergamo

UbytováníCasa LALLA in centro storico a Bergamo. Casa LALLA in centro storico a Bergamo se nachází v Bergamu, 700 metrů od divadla Teatro Donizetti Bergamo a 1,4 km od Accademia Carrara. Ubytování Casa LALLA in centro storico a Bergamo se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

"La mè cá" Intero appartamento in centro con vista sui colli

9,7

"La mè cá" Intero appartamento in centro con vista sui colli

Ubytování"La mè cá" Intero appartamento in centro con vista sui colli. La mè cá se nachází v Bergamu, 1,1 km od divadla Teatro Donizetti Bergamo a kongresového centra Centro Congressi Bergamo. Ubytování "La mè cá" Intero appartamento in centro con vista sui colli se nachází ve městě Bergamo (Itálie - Lombardie).

Ubytování v městech regionu Bergamo

Ubytování v městech regionu Bergamo

Ubytování v regionu Bergamo - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1627 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Bergamo.

Region Bergamo může být skvělým místem pro strávení dovolené.