Hledat

Ubytování

Vulcano

Na ostrově Vulcano (Itálie) máme celkem 103 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Vulcano doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vulcano (101), La Fabbrica (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Vulcano

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Vulcano

Appartamento in Residence - Isola di Vulcano

10

Appartamento in Residence - Isola di Vulcano

Ubytování (Apartmány) Appartamento in Residence - Isola di Vulcano. Appartamento in Residence - Isola di Vulcano se nachází ve Vulcanu, 450 metrů od pláže Porto di Ponente a 2,1 km od pláže Praia di Vinci. Ubytování Appartamento in Residence - Isola di Vulcano se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Sofia

10

Casa Sofia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sofia. Casa Sofia se nachází ve Vulcanu, necelý 1 km od Spiaggia delle Acque Calde a 15 minut chůze od pláže Porto di Ponente, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Sofia se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

The Vulcano Terrace

10

The Vulcano Terrace

UbytováníThe Vulcano Terrace. The Vulcano Terrace se nachází necelý 1 km od Spiaggia delle Acque Calde a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování The Vulcano Terrace se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Ossidiana Rossa Elegant Suite Vulcano

10

Ossidiana Rossa Elegant Suite Vulcano

UbytováníOssidiana Rossa Elegant Suite Vulcano. Boasting garden views, Ossidiana Rossa Elegant Suite Vulcano features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 100 metres from Spiaggia... Ubytování Ossidiana Rossa Elegant Suite Vulcano se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Teia Holiday Apartaments

10

Teia Holiday Apartaments

UbytováníTeia Holiday Apartaments. Ubytování se nachází na ostrově Vulcano s pláží Spiaggia delle Acque Calde a Porto di Ponente. Ubytování Teia Holiday Apartaments se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Villa dei Sogni

9,9

Villa dei Sogni

Ubytování (Vily) Villa dei Sogni. Villa dei Sogni se nachází 800 metrů od Spiaggia delle Acque Calde a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a klimatizované pokoje s terasou a... Ubytování Villa dei Sogni se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

Casa Volcanalia

9,8

Casa Volcanalia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Volcanalia. Casa Volcanalia se nachází ve Vulcanu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Volcanalia se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Aurora Isola di Vulcano

9,7

Casa Aurora Isola di Vulcano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Aurora Isola di Vulcano. Casa Aurora Isola di Vulcano se nachází ve Vulcanu, 600 metrů od pláže Porto di Ponente a 3 km od pláže Praia di Vinci. Ubytování Casa Aurora Isola di Vulcano se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Comarca

9,7

Casa Comarca

UbytováníCasa Comarca. Casa Comarca se nachází asi 2,6 km od pláže Porto di Ponente a nabízí ubytování s výhledem na moře, grilem a terasou. Ubytování Casa Comarca se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Esmeralda

9,7

Casa Esmeralda

Ubytování (Apartmány) Casa Esmeralda. Casa Esmeralda se nachází asi 450 metrů od pláže Porto di Ponente a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Casa Esmeralda se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Garden & Sea

9,6

Garden & Sea

UbytováníGarden & Sea. Garden & Sea se nachází ve Vulcanu, 200 metrů od Spiaggia delle Acque Calde a 1,1 km od pláže Porto di Ponente. Ubytování Garden & Sea se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Eoliando Apartment

9,5

Eoliando Apartment

Ubytování (Apartmány) Eoliando Apartment. Eoliando Apartment se nachází ve Vulcanu, necelý 1 km od Spiaggia delle Acque Calde a 2,6 km od pláže Porto di Ponente, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Eoliando Apartment se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Apartment Suite residence al porto Vulcano

9,5

Apartment Suite residence al porto Vulcano

Ubytování (Apartmán) Apartment Suite residence al porto Vulcano. Apartment Suite residence al porto Vulcano se nachází ve Vulcanu, 2,2 km od pláže Praia di Vinci, a nabízí terasu. Ubytování Apartment Suite residence al porto Vulcano se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

L'Orchidea delle Eolie

9,5

L'Orchidea delle Eolie

Ubytování (Prázdninové domy) L'Orchidea delle Eolie. L'Orchidea delle Eolie se nachází ve Vulcanu. Klimatizované apartmány mají venkovní vybavený kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. Ubytování L'Orchidea delle Eolie se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Hotel Eros

9,4

Hotel Eros

Ubytování (Hotel) Hotel Eros. Elegantní Hotel Eros se nachází přímo na pláži v Porto di Levante a je obklopen svěží zahradou s bazénem a soláriem. Ubytování Hotel Eros se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Villa Crimi

9,2

Villa Crimi

Ubytování (Apartmány) Villa Crimi. Villa Crimi se nachází asi 350 metrů od pláže s černým pískem a nabízí stylové apartmány a pokoje na ostrově Vulcano. Ubytování Villa Crimi se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

5sensi

9,2

5sensi

Ubytování (Apartmán) 5sensi. 5sensi se nachází ve Vulcanu, 550 metrů od pláže Porto di Ponente a 2,8 km od pláže Praia di Vinci. Ubytování 5sensi se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Arcada

9,2

Casa Arcada

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Arcada. Casa Arcada se nachází v centru ostrova Vulcano, pouhých 350 metrů od pláže a přístavu Acque Calde. Ubytování Casa Arcada se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Gambale al Porto

9,1

Casa Gambale al Porto

UbytováníCasa Gambale al Porto. Casa Gambale al Porto se nachází asi 400 metrů od Spiaggia delle Acque Calde a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Casa Gambale al Porto se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Hotel Orsa Maggiore

9,1

Hotel Orsa Maggiore

Ubytování (Hotel) Hotel Orsa Maggiore. Tento hotel se nachází v malém borovém lese, 350 metrů od hlavní zátoky ostrova Isola Di Vulcano a 1 km od termálních lázní. Ubytování Hotel Orsa Maggiore se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Case Vacanza Vulcanello

9,1

Case Vacanza Vulcanello

Ubytování (Apartmány) Case Vacanza Vulcanello. Case Vacanza Vulcanello se nachází ve Vulcanu, 700 metrů od Spiaggia delle Acque Calde, 2,4 km od pláže Porto di Ponente a 42 km od přístavu Milazzo, a... Ubytování Case Vacanza Vulcanello se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Villa Buganvillee

9,1

Villa Buganvillee

Ubytování (Vila) Villa Buganvillee. Villa Buganvillee se nachází ve Vulcanu, 100 metrů od pláže Porto di Ponente a 2,5 km od pláže Praia di Vinci. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Buganvillee se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

Villa Tre Palme

9,1

Villa Tre Palme

UbytováníVilla Tre Palme. Villa Sabbie se může pochlubit výhledem na hory. Nere nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 800 metrů od Spiaggia delle Acque Calde. Ubytování Villa Tre Palme se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Therasia Resort Sea and SPA

9,1

Therasia Resort Sea and SPA

Ubytování (Hotel) Therasia Resort Sea and SPA. Středisko Therasia Sea and SPA se nachází na poloostrově Vulcanello. Ubytování Therasia Resort Sea and SPA se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

Monolocale centralissimo a Vulcano Isole Eolie

9

Monolocale centralissimo a Vulcano Isole Eolie

Ubytování (Apartmán) Monolocale centralissimo a Vulcano Isole Eolie. Monolocale centralissimo a Vulcano Isole Eolie se nachází ve Vulcanu. Hosté mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Monolocale centralissimo a Vulcano Isole Eolie se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Le Sabbie Nere

9

Le Sabbie Nere

Ubytování (Prázdninový dům) Le Sabbie Nere. Le Sabbie se nachází ve Vulcanu, 100 metrů od Spiaggia delle Acque Calde a 1,2 km od pláže Porto di Ponente. Nere nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Le Sabbie Nere se nachází ve městě Lipari (Itálie - Vulcano).

Tra ponente e levante

9

Tra ponente e levante

Ubytování (Prázdninový dům) Tra ponente e levante. Tra ponente e levante nabízí ubytování ve Vulcanu, 450 metrů od pláže Porto di Ponente a 2,5 km od pláže Praia di Vinci. Ubytování Tra ponente e levante se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

La Casa di Ric&Bra

9

La Casa di Ric&Bra

UbytováníLa Casa di Ric&Bra. La Casa di Ric&Bra se nachází asi 2,1 km od pláže Porto di Ponente a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Ubytování La Casa di Ric&Bra se nachází ve městě Lipari (Itálie - Vulcano).

Villetta Eoliana

9

Villetta Eoliana

UbytováníVilletta Eoliana. Villetta Eoliana se nachází asi 1,3 km od pláže Porto di Ponente a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Villetta Eoliana se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Vulcano Dimore

8,9

Vulcano Dimore

UbytováníVulcano Dimore. Vulcano Dimore se nachází na ostrově Vulcano a nabízí zahradu a zařízenou terasu s výhledem na moře. Lipari leží 5 km daleko. Ubytování Vulcano Dimore se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Maria Tindara "La Locanda"

8,9

Maria Tindara "La Locanda"

Ubytování (Penzion) Maria Tindara "La Locanda". La Locanda se nachází na kopci na ostrově Vulcano, 6 km od pláží a přístavu. Ubytování Maria Tindara "La Locanda" se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Le Dimore della Villa dei Sogni

8,8

Le Dimore della Villa dei Sogni

Ubytování (Prázdninové domy) Le Dimore della Villa dei Sogni. Le Dimore della Villa dei Sogni se nachází ve Vulcanu, necelý 1 km od pláže Porto di Ponente a 1,9 km od pláže Praia di Vinci. Ubytování Le Dimore della Villa dei Sogni se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Hotel Faraglione

8,7

Hotel Faraglione

Ubytování (Hotel) Hotel Faraglione. Hotel Faraglione se nachází 200 metrů od přístavu Vulcano na stejnojmenném ostrově a 5 minut chůze od pláže Ponente. Ubytování Hotel Faraglione se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Holiday Charme Jacuzzi

8,7

Holiday Charme Jacuzzi

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Charme Jacuzzi. Holiday Charme Jacuzzi s výhledem na bazén nabízí ubytování s restaurací, venkovním bazénem a barem, asi 750 metrů od pláže Porto di Ponente. Ubytování Holiday Charme Jacuzzi se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

EOLO 1

8,7

EOLO 1

UbytováníEOLO 1. EOLO 1 se nachází ve Vulcanu, 200 metrů od Spiaggia delle Acque Calde a 1,2 km od pláže Porto di Ponente, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování EOLO 1 se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Luvi

8,6

Casa Luvi

Ubytování (Apartmán) Casa Luvi. Casa Luvi se nachází ve Vulcanu, v blízkosti pláže Porto di Ponente a 2,6 km od pláže Praia di Vinci. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, bar a zahradu. Ubytování Casa Luvi se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Pensione La Giara

8,6

Pensione La Giara

Ubytování (Bed and breakfast) Pensione La Giara. Pensione La Giara se nachází na ostrově Vulcano, 200 metrů od místa, odkud vyplouvají lodě na ostrov Lipari. Ubytování Pensione La Giara se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Vulcano Blu Residence

8,5

Vulcano Blu Residence

Ubytování (Apartmány) Vulcano Blu Residence. Vulcano Blu s výhledem na Středozemní moře se nachází na ostrově Vulcano, nejbližším Liparském ostrově k Sicílii. Ubytování Vulcano Blu Residence se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

Villa alle Eolie nello splendido Villaggio Lentia

8,5

Villa alle Eolie nello splendido Villaggio Lentia

Ubytování (Vila) Villa alle Eolie nello splendido Villaggio Lentia. Villa alle Eolie nello splendido Villaggio Lentia se nachází ve Vulcanu, 1,3 km od pláže Porto di Ponente, a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Villa alle Eolie nello splendido Villaggio Lentia se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

CasaRò - Vulcano

8,5

CasaRò - Vulcano

UbytováníCasaRò - Vulcano. CasaRò - Vulcano se nachází ve Vulcanu, 400 metrů od pláže Porto di Ponente a necelý 1 km od Spiaggia delle Acque Calde. Ubytování CasaRò - Vulcano se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Les Sables Noirs & Spa

8,5

Les Sables Noirs & Spa

UbytováníLes Sables Noirs & Spa. Les Sables Noires se nachází na ostrově Vulcano, 90 metrů od pláže s černým pískem. Nabízí zahradu s venkovním bazénem a výhled na nádherný záliv Ponente. Ubytování Les Sables Noirs & Spa se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Vulcano: La Porta Delle Eolie

8,5

Vulcano: La Porta Delle Eolie

UbytováníVulcano: La Porta Delle Eolie. Vulcano: La Porta Delle Eolie se nachází ve Vulcanu, 700 metrů od Spiaggia delle Acque Calde a 1,1 km od pláže Porto di Ponente. Ubytování Vulcano: La Porta Delle Eolie se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Residence Vulcano Cottage

8,4

Residence Vulcano Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Residence Vulcano Cottage. Residence Vulcano Cottage se nachází ve Vulcanu a nabízí ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Vulcano Cottage se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

R9

8,4

R9

Ubytování (Apartmán) R9. R9 se nachází ve Vulcanu a nabízí zahradu, tenisový kurt a terasu. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování R9 se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Schmidt

8,4

Casa Schmidt

UbytováníCasa Schmidt. Casa Schmidt se nachází ve Vulcanu a nabízí zahradu a sluneční terasu. Každý den se podává sladká snídaně, která zahrnuje teplé nápoje, croissanty a... Ubytování Casa Schmidt se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

Case Vacanze Levante

8,3

Case Vacanze Levante

Ubytování (Prázdninový dům) Case Vacanze Levante. Case Vacanze Levante se nachází u pláže ve Vulcanu, 550 metrů od pláže Porto di Ponente, a nabízí kuchyň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Case Vacanze Levante se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Porta della Sicilia - Ville Vulcanello

8,3

Porta della Sicilia - Ville Vulcanello

UbytováníPorta della Sicilia - Ville Vulcanello. Porta della Sicilia - Ville Vulcanello se nachází ve Vulcanu, 700 metrů od Spiaggia delle Acque Calde a 2,2 km od pláže Porto di Ponente. Ubytování Porta della Sicilia - Ville Vulcanello se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Rosetta 3 posti

8,3

Rosetta 3 posti

UbytováníRosetta 3 posti. Rosetta 3 posti se nachází ve Vulcanu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rosetta 3 posti se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Casa Posidonia - Vulcano Blu

8,3

Casa Posidonia - Vulcano Blu

UbytováníCasa Posidonia - Vulcano Blu. Casa Posidonia - Vulcano Blu se nachází ve Vulcanu, necelý 1 km od Spiaggia delle Acque Calde, a nabízí soukromý úsek pláže, bazén s výhledem a parkoviště... Ubytování Casa Posidonia - Vulcano Blu se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Jerà Holiday Collection-Vulcano

8,3

Jerà Holiday Collection-Vulcano

UbytováníJerà Holiday Collection-Vulcano. Jerà Holiday Collection-Vulcano se nachází ve Vulcanu, necelý 1 km od Spiaggia delle Acque Calde, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Jerà Holiday Collection-Vulcano se nachází ve městě Vulcano (Itálie - Vulcano).

Villa il Glicine

8,2

Villa il Glicine

Ubytování (Bed and breakfast) Villa il Glicine. Villa il Glicine se nachází na atraktivním místě ve Vulcanu, nedaleko Spiaggia delle Acque Calde, pláže Porto di Ponente a Vulcano. Ubytování Villa il Glicine se nachází ve městě (Itálie - Vulcano).

Ubytování v městech na ostrově Vulcano

Ubytování v městech na ostrově Vulcano

Ubytování na ostrově Vulcano - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 103 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Vulcano.

Pro ostrov Vulcano doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vulcano (101), La Fabbrica (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Vulcano může být skvělým místem pro strávení dovolené.