Hledat

Ubytování

Villa Radić Bed and breakfast

Široka ulica 13 Ston, 20230 Ston, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Radić. Situated in Ston, Villa Radić features free WiFi and city views, 200 metres from Walls of Ston. Ubytování Villa Radić se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villa Radić

All units come with a seating area, a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom with a hairdryer, shower and bath. The nearest airport is Dubrovnik Airport, 72 km from the bed and breakfast. Situated in Ston, Villa Radić features free WiFi and city views, 200 metres from Walls of Ston.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Villa Radić

 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Trezor
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Ston

Sunce by the Sea

9,9

Sunce by the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Sunce by the Sea. Prázdninový dům Sunce by the Sea je situovaný v budově z roku 2018 ve městě Blaževo a nabízí klimatizované pokoje s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunce by the Sea se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Oyster Bay

9,9

Apartment Oyster Bay

Ubytování (Apartmán) Apartment Oyster Bay. Featuring garden views, Apartment Oyster Bay offers accommodation with a garden and a terrace, around 4 km from Walls of Ston. Ubytování Apartment Oyster Bay se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Oyster paradise Turquoise apartment

9,9

Oyster paradise Turquoise apartment

Ubytování (Apartmán) Oyster paradise Turquoise apartment. Oyster paradise Turquoise apartment is situated in Ston. Ubytování Oyster paradise Turquoise apartment se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Ponta

9,9

Apartmani Ponta

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ponta. Apartmani Ponta jsou apartmány s Wi-Fi zdarma a zahradou situované ve Stonu, asi 3 km od stonských hradeb. Ubytování Apartmani Ponta se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Marangun

9,8

Apartment Marangun

Ubytování (Apartmán) Apartment Marangun. Set in Ston, within 3.1 km of Walls of Ston, Apartment Marangun offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Marangun se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor >Maro<

9,8

Kuća za odmor >Maro<

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor >Maro<. Kuća za odmor>Maro< se nachází v obci Ston, 16 km od historických kamenných obranných valů, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné... Ubytování Kuća za odmor >Maro< se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Monika

9,7

Holiday Home Monika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Monika. Set in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday Home Monika has a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Holiday Home Monika se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Iva

9,7

Villa Iva

Ubytování (Vila) Villa Iva. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Iva is located in Brijesta. Ubytování Villa Iva se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rita

9,7

Apartment Rita

Ubytování (Apartmány) Apartment Rita. Set in Ston and only 700 metres from Walls of Ston, Apartment Rita offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Rita se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Anima Maris

9,7

Holiday Home Anima Maris

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Anima Maris. Holiday Home Anima Maris se nachází v městečku Ston, 4,1 a 3,5 km od hradeb. Nabízí soukromý úsek pláže, gril, terasu a výhled na moře. Ubytování Holiday Home Anima Maris se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Ruža

9,7

Vila Ruža

Ubytování (Apartmán) Vila Ruža. Vila Ruža se nachází u pláže v obci Ston, jen 4,2 km od středověkého opevnění Stonu. Ubytování Vila Ruža se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Nina & Kate

9,6

Apartments Nina & Kate

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina & Kate. Apartmány Nina & Kate se nachází v Stonu přímo u moře. Hradby jsou 3,1 km od daleko. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartments Nina & Kate se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Česvinica Ston

9,6

Apartment Česvinica Ston

Ubytování (Apartmán) Apartment Česvinica Ston. Apartment Česvinica Ston is set in Ston and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Česvinica Ston se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Olive Garden

9,6

Olive Garden

Ubytování (Apartmán) Olive Garden. Situated in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Olive Garden has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Olive Garden se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Quasimodo

9,6

Quasimodo

Ubytování (Apartmán) Quasimodo. Featuring city views, Quasimodo provides accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Walls of Ston. Ubytování Quasimodo se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Anita

9,5

Studio apartman Anita

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Anita. Situated in Ston, within 600 metres of Walls of Ston, Studio apartman Anita offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Studio apartman Anita se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mare

9,5

Apartment Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare. Situated in Ston, within 1.1 km of Walls of Ston, Apartment Mare offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Mare se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Main Street

9,4

Apartment Main Street

Ubytování (Apartmán) Apartment Main Street. Offering free WiFi and city views, Apartment Main Street provides accommodation set in Ston, just a few steps from Walls of Ston. Ubytování Apartment Main Street se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Marita

9,4

Apartments Marita

Ubytování (Apartmány) Apartments Marita. Apartmány Marita se nachází v obci Ston a nabízí tenisový kurt, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Marita se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Kalinić

9,4

Apartman Kalinić

Ubytování (Apartmán) Apartman Kalinić. Situated in Ston, a 2-minute walk from Walls of Ston, Studio Apartman Kalinić offers free WiFi, a terrace and air conditioning. Ubytování Apartman Kalinić se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Radic

9,3

Apartman Radic

Ubytování (Apartmán) Apartman Radic. Located in Ston, just 5 km from Walls of Ston, Apartman Radic provides accommodation with barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartman Radic se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Lucic

9,3

Apartment Lucic

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucic. Set just 200 metres from Walls of Ston, Apartment Lucic offers accommodation in Ston with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Apartment Lucic se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mage

9,3

Apartments Mage

Ubytování (Apartmány) Apartments Mage. Situated at a quiet location offering views of the Mediaeval Walls of Ston, Apartments Mage offers air-conditioned apartments and an outdoor swimming pool. Ubytování Apartments Mage se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ston

9,3

Apartment Ston

Ubytování (Apartmán) Apartment Ston. Set just 400 metres from Walls of Ston, Apartment Ston offers accommodation in Ston with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Apartment Ston se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Diva i Katarina

9,2

Apartments Diva i Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Diva i Katarina. Apartmány Diva i Katarina se nachází v obci Ston a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a se vstupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Diva i Katarina se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Sorgo Palace

9,2

Rooms Sorgo Palace

Ubytování (Penzion) Rooms Sorgo Palace. Located in Ston, 50 metres from Walls of Ston, Rooms Sorgo Palace features air-conditioned rooms and free private parking. Ubytování Rooms Sorgo Palace se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments More & Ja

9

Apartments More & Ja

Ubytování (Apartmány) Apartments More & Ja. Apartments More & Ja has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ston, 3.2 km from Walls of Ston. Ubytování Apartments More & Ja se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment TIM Ston

8,9

Apartment TIM Ston

Ubytování (Apartmán) Apartment TIM Ston. Featuring garden views, Apartment TIM Ston offers accommodation with a terrace, around 300 metres from Walls of Ston. Ubytování Apartment TIM Ston se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Sol

8,9

Apartments Villa Sol

Ubytování (Penzion) Apartments Villa Sol. Apartments Villa Sol se nachází ve městě Ston. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartments Villa Sol se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mili

8,8

Apartments Mili

Ubytování (Apartmány) Apartments Mili. Apartments Mili se nachází v obci Ston v Dubrovnicko-neretvanské župě, 2,4 km od městských hradeb, a hostům nabízí zázemí pro grilování, terasu a bezplatné... Ubytování Apartments Mili se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Matić

8,8

Apartman Matić

Ubytování (Apartmán) Apartman Matić. Boasting a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartman Matić offers accommodation in Ston with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Matić se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Ivanka

8,7

Apartments Ivanka

Ubytování (Apartmán) Apartments Ivanka. Located just 2.8 km from Walls of Ston, Apartments Ivanka provides accommodation in Ston with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden, as well... Ubytování Apartments Ivanka se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Manuela II

8,7

Apartment Manuela II

Ubytování (Apartmán) Apartment Manuela II. Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází 500 metrů od městských hradeb ve Stonu. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartment Manuela II se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Ivanka

8,7

Apartments Ivanka

Ubytování (Penzion) Apartments Ivanka. Located in Ston, 2.8 km from Walls of Ston, Apartments Ivanka provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Apartments Ivanka se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

House Ina Ston

8,7

House Ina Ston

Ubytování (Penzion) House Ina Ston. Featuring a garden, BBQ facilities and views of sea, House Ina Ston is located in Ston, 300 metres from Walls of Ston. Ubytování House Ina Ston se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Josip

8,6

Apartment Josip

Ubytování (Apartmán) Apartment Josip. Located in Ston, 5 km from Walls of Ston, Apartment Josip provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartment Josip se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vlasic

8,5

Apartments Vlasic

Ubytování (Apartmány) Apartments Vlasic. Apartmány Vlašić se nacházejí ve středověkém městě Ston, známém pro druhou nejdelší kamennou zeď na světě a nejstarší solivar v Evropě. Ubytování Apartments Vlasic se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Menalo

8,5

Villa Menalo

Ubytování (Penzion) Villa Menalo. Villa Menalo se nachází ve vesničce Hodilje, pouhých 30 metrů od oblázkové pláže na pobřeží Jaderského moře a jen 3 km od Stonu. Ubytování Villa Menalo se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guest House Ana&Denis

8,4

Guest House Ana&Denis

Ubytování (Penzion) Guest House Ana&Denis. Set in Ston and with Walls of Ston reachable within 100 metres, Guest House Ana&Denis offers express check-in and check-out, non-smoking rooms, a garden,... Ubytování Guest House Ana&Denis se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Sorgeto

8,4

Apartments Sorgeto

Ubytování (Apartmány) Apartments Sorgeto. Offering a barbecue, Apartments Sorgeto offers accommodation in Ston. Walls of Ston are 200 metres from the property. Ubytování Apartments Sorgeto se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ston with Sea View V

8,3

Apartment Ston with Sea View V

Ubytování (Apartmán) Apartment Ston with Sea View V. Apartment Ston with Sea View V is situated in Ston and offers barbecue facilities. The accommodation is 2. Ubytování Apartment Ston with Sea View V se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Jadran apartmani

8,2

Jadran apartmani

Ubytování (Penzion) Jadran apartmani. Apartmány Jadran se nachází v obci Ston, pouhých 4,3 km od historických kamenných hradeb. Nabízí ubytování přímo u pláže, zahradu, gril a tenisový kurt. Ubytování Jadran apartmani se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Nada

8,2

Apartment Nada

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Apartment Nada features accommodation in Ston with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Koruna

7,2

Villa Koruna

Ubytování (Penzion) Villa Koruna. Villa Koruna se nachází na pobřeží v klidném městečku Mali Ston na poloostrově Pelješac a nabídne vám klimatizované pokoje s vlastním příslušenstvím,... Ubytování Villa Koruna se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Seaside secluded apartments Cove Pjestata (Peljesac) - 14440

7,1

Seaside secluded apartments Cove Pjestata (Peljesac) - 14440

Ubytování (Penzion) Seaside secluded apartments Cove Pjestata (Peljesac) - 14440. Apartment Pjestata 14440a se nachází v Otoku. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a soukromou pláž. Ubytování Seaside secluded apartments Cove Pjestata (Peljesac) - 14440 se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Pjestata 14440d

6,2

Apartment Pjestata 14440d

Ubytování (Apartmán) Apartment Pjestata 14440d. Apartment Pjestata 14440d se nachází v Otoku a nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhledem na moře. Ubytování Apartment Pjestata 14440d se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Pjestata 14440c

6

Studio Pjestata 14440c

Ubytování (Apartmán) Studio Pjestata 14440c. Apartmán Studio Pjestata 14440c se nachází v obci Otok a nabízí klimatizaci, terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také soukromý úsek pláže. Ubytování Studio Pjestata 14440c se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Stanka

Villa Stanka

Ubytování (Vila) Villa Stanka. Featuring mountain views, Villa Stanka offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, around 6 km from Walls of Ston. Ubytování Villa Stanka se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Hodilje 10234a

Studio Hodilje 10234a

Ubytování (Apartmán) Studio Hodilje 10234a. Situated in Hodilje in the Dubrovnik-Neretva County region, Studio Hodilje 10234a has a balcony. Ubytování Studio Hodilje 10234a se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments with WiFi Ston (Peljesac) - 10222

Apartments with WiFi Ston (Peljesac) - 10222

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Ston (Peljesac) - 10222. Apartments with WiFi Ston (Peljesac) - 10222 is set in Ston, 200 metres from Walls of Ston, and offers free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments with WiFi Ston (Peljesac) - 10222 se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home in Ston/Peljesac 37221

Holiday Home in Ston/Peljesac 37221

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home in Ston/Peljesac 37221. Holiday Home in Ston/Peljesac 37221 is located in Ston. Ubytování Holiday Home in Ston/Peljesac 37221 se nachází ve městě Ston (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)