Hledat

Ubytování

Villa LAVANTINA Vila

25 Pusti, 52342 Peresiji, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Villa LAVANTINA. Villa LAVANTINA se nachází ve městě Peresiji a nabízí venkovní bazén, bar a zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa LAVANTINA se nachází ve městě Peresiji (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Villa LAVANTINA

Hosté mohou využívat saunu. Na letiště Pula je to 20 km. Villa LAVANTINA má také terasu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování je vzdálené 44 km od Opatije a 20 km od Rovinje. Villa LAVANTINA se nachází ve městě Peresiji a nabízí venkovní bazén, bar a zahradu. Vila má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Peresiji

House Peresiji

9,3

House Peresiji

Ubytování (Penzion) House Peresiji. House Peresiji 436 se nachází v Peresiji, 43 km od Opatije a 20 km od Rovinje. Ubytování House Peresiji se nachází ve městě Peresiji (Chorvatsko - Istrie).

Villa Macan

Villa Macan

Ubytování (Vila) Villa Macan. Villa Macan is set in Peresiji. Guests may enjoy free WiFi. The villa consists of 3 bathrooms and a living room. The villa offers a terrace. Ubytování Villa Macan se nachází ve městě Peresiji (Chorvatsko - Istrie).

Golden Sun Villa Rebići

Golden Sun Villa Rebići

Ubytování (Vila) Golden Sun Villa Rebići. Golden Sun Villa Rebići se nachází v klidné istrijské obci Rebići, 2 km od pláže. Nabízí venkovní bazén, vířivku, gril a sluneční terasu. Ubytování Golden Sun Villa Rebići se nachází ve městě Peresiji (Chorvatsko - Istrie).

Modern holiday house Pier in the middle of Istria

Modern holiday house Pier in the middle of Istria

Ubytování (Prázdninový dům) Modern holiday house Pier in the middle of Istria. Situated in Peresiji, Modern holiday house Pier in the middle of Istria features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Modern holiday house Pier in the middle of Istria se nachází ve městě Peresiji (Chorvatsko - Istrie).

Villa Ovis

Villa Ovis

Ubytování (Vila) Villa Ovis. Villa Ovis is located in Peresiji and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Villa Ovis se nachází ve městě Peresiji (Chorvatsko - Istrie).