Hledat

Ubytování

Villa Elisabeth Apartmán

Jana Evangelisty Purkyně 262, Lázně Kynžvart, 354 91, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Villa Elisabeth. Villa Elisabeth se nachází v Lázních Kynžvart a nabízí terasu. 50 km od Weidenu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Elisabeth se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česko - Karlovarský kraj).

Popis ubytování Villa Elisabeth

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování je vzdálené 30 km od Karlových Varů a 41 km od Bad Elstera. 50 km od Weidenu. Tento apartmán s výhledem do zahrady má parketovou podlahu, 1 ložnici a 1 koupelnu se sprchou a fénem. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří česky, německy a anglicky. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Villa Elisabeth má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Villa Elisabeth se nachází v Lázních Kynžvart a nabízí terasu. Villa Elisabeth stojí 30 km od letiště Karlovy Vary.

Jiná ubytování ve městě Lázně Kynžvart

Apartment-Chalet-Chaloupka U Trnků

9,5

Apartment-Chalet-Chaloupka U Trnků

Ubytování (Apartmán) Apartment-Chalet-Chaloupka U Trnků. Apartmán-Chata-Chaloupka U Trnků se nachází v Lázních Kynžvart. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartment-Chalet-Chaloupka U Trnků se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartment-Chalet-Chaloupka U Trnků má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment-Chalet-Chaloupka U Trnků momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmány v centru - Lázně Kynžvart

8,9

Apartmány v centru - Lázně Kynžvart

Ubytování (Apartmány) Apartmány v centru - Lázně Kynžvart. Apartmány v centru - Lázně Kynžvart se nachází v Lázních Kynžvart v Karlovarském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány v centru - Lázně Kynžvart se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česko - Karlovarský kraj).

Zámecký hotel Metternich

8

Zámecký hotel Metternich

Ubytování (Hotel) Zámecký hotel Metternich. Zámecký hotel Metternich se nachází v Lázních Kynžvart. Svým hostům nabízí restauraci, zahradu a pokoje s vlastní koupelnou. K dispozici je bezplatné... Ubytování Zámecký hotel Metternich se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Zámecký hotel Metternich má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Zámecký hotel Metternich momentálně evidujeme 83 recenzí.

Handball Sporthotel

7,9

Handball Sporthotel

Ubytování (Penzion) Handball Sporthotel. Penzion Sporthotel Handball se nachází v Lázních Kynžvart a nabízí zázemí pro grilování, sdílený lounge, turistické informace, restauraci a bezplatné... Ubytování Handball Sporthotel se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Handball Sporthotel má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Handball Sporthotel momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán Kynžvart

Apartmán Kynžvart

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kynžvart. Apartmán Kynžvart se nachází v Lázních Kynžvart v Karlovarském kraji, 42 km od města Bad Brambach, a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Kynžvart se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česko - Karlovarský kraj).

Lázeňský dům Praha

Lázeňský dům Praha

Ubytování (Hotel) Lázeňský dům Praha. Lázeňský dům Praha offers accommodation in Lázně Kynžvart. The hotel has a garden and features a children's playground. Ubytování Lázeňský dům Praha se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česko - Karlovarský kraj).

PENZION VOJÁČEK

PENZION VOJÁČEK

Ubytování (Apartmán) PENZION VOJÁČEK. PENZION VOJÁČEK is situated in Lázně Kynžvart and offers a terrace. Guests have access to free WiFi. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování PENZION VOJÁČEK se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česko - Karlovarský kraj).

PENZION VOJÁČEK

PENZION VOJÁČEK

Ubytování (Penzion) PENZION VOJÁČEK. Located in Lázně Kynžvart, PENZION VOJÁČEK features free WiFi. All rooms are fitted with a balcony. Ubytování PENZION VOJÁČEK se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Hubertus

Hotel Hubertus

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertus. Hotel Hubertus se nachází v Lázních Kynžvart a nabízí terasu, sdílený lounge, turistické informace, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Hubertus se nachází ve městě Lázně Kynžvart (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Hotel Hotel Hubertus nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.