Hledat

Ubytování

Vila Skrivena Apartmány

Međine 63, 20247 Žuljana, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Vila Skrivena. Vila Skrivena se nachází v Žuljaně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Výhled směřuje do zahrady. V okolí se lze věnovat cyklistice. Ubytování Vila Skrivena se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Vila Skrivena

Apartmán stojí 41 km od Korčuly a 49 km od Neumu. Výhled směřuje do zahrady. Vila Skrivena je vzdálená 98 km od letiště v Dubrovníku. V okolí se lze věnovat cyklistice. Vila Skrivena se nachází v Žuljaně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Žuljana.

Vybavení ubytování Vila Skrivena

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Žuljana

Apartments Mediterranea

9,7

Apartments Mediterranea

Ubytování (Apartmány) Apartments Mediterranea. Apartments Mediterranea se nachází v Žuljaně. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Mediterranea se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Private Villa by the sea

9,7

Private Villa by the sea

Ubytování (Vila) Private Villa by the sea. Private Villa by the sea se nachází u pláže v obci Žuljana. Ubytování Private Villa by the sea se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korda

9,7

Korda

Ubytování (Apartmán) Korda. Polje 4 is situated in Žuljana. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Korda se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday appartment

9,6

Holiday appartment

Ubytování (Apartmány) Holiday appartment. Situated in Žuljana in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday appartment features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday appartment se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Leko

9,4

Apartments Leko

Ubytování (Apartmány) Apartments Leko. Apartmány Leko se nachází v obci Žuljana a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zahradu s terasou. Ubytování Apartments Leko se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments INES 1

9,3

Apartments INES 1

Ubytování (Apartmány) Apartments INES 1. Apartmány INES 1 se nacházejí v Žuljane a nabízí ubytování s posezením. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartments INES 1 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vukotić Beach house

9,3

Vukotić Beach house

Ubytování (Apartmány) Vukotić Beach house. Vukotić Beach House se nachází v Žuljaně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Vukotić Beach house se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jerkovic Apartment

9,2

Jerkovic Apartment

Ubytování (Apartmány) Jerkovic Apartment. Jerkovic Apartment se nachází v obci Žuljana a nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmány mají plně vybavenou kuchyni s ledničkou a varnou deskou. Ubytování Jerkovic Apartment se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments INES 2

9,1

Apartments INES 2

Ubytování (Apartmány) Apartments INES 2. Apartmány INES 2 se nacházejí v obci Žuljana a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají TV, koupelnu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartments INES 2 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Maslina Žuljana

9

Apartmani Maslina Žuljana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maslina Žuljana. Apartmani Maslina Žuljana se nachází v Žuljaně v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Maslina Žuljana se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10233

8,9

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10233

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10233. Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10233 is located in Žuljana. Ubytování Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10233 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Family Magazin

8,8

Apartments Family Magazin

Ubytování (Apartmány) Apartments Family Magazin. Apartments Family Magazin nabízí ubytování s možností vlastního stravování a nachází se v obci Žuljana, na poloostrově Pelješac. Ubytování Apartments Family Magazin se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Zuljana 4576a

8,7

Studio Zuljana 4576a

Ubytování (Apartmán) Studio Zuljana 4576a. Studio Žuljana 4576a se nachází v Žuljaně a nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Apartmán má plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ubytování Studio Zuljana 4576a se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Accommodation Family Magazin

8,6

Accommodation Family Magazin

Ubytování (Bed and breakfast) Accommodation Family Magazin. Apartments Family Magazin nabízí ubytování s možností vlastního stravování a nachází se v obci Žuljana, na poloostrově Pelješac. Ubytování Accommodation Family Magazin se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 4576

8,4

Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 4576

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 4576. Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 4576 je penzion situovaný v Žuljaně. Ubytování Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 4576 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Marinja Studio

8,3

Marinja Studio

Ubytování (Apartmán) Marinja Studio. Studio Marinja se nachází v obci Žuljana, pouhých 41 km od Korčuly. Nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Marinja Studio se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Zuljana 4576c

8,1

Studio Zuljana 4576c

Ubytování (Apartmán) Studio Zuljana 4576c. Studio Zuljana 4576c se nachází v Žuljane v Dubrovnicko-neretvanské župě. Apartmán nabízí balkon s výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Zuljana 4576c se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Dalmatin

7,5

Apartments Dalmatin

Ubytování (Apartmány) Apartments Dalmatin. Apartments Dalmatin se nachází v obci Žuljana a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi i zahradu s terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartments Dalmatin se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Zuljana 4576b

Studio Zuljana 4576b

Ubytování (Apartmán) Studio Zuljana 4576b. Studio Zuljana 4576b is situated in Žuljana. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Studio Zuljana 4576b se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Zuljana 4573b

Studio Zuljana 4573b

Ubytování (Apartmán) Studio Zuljana 4573b. Studio Zuljana 4573b is set in Žuljana. This apartment comes with a kitchen, a seating area, a dining area and a TV. Ubytování Studio Zuljana 4573b se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Zuljana

Two-Bedroom Apartment in Zuljana

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Zuljana. Two-Bedroom Apartment in Zuljana se nachází v Žuljaně, 38 km od Međugorje a 27 km od Korčuly, Apartmány mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Zuljana se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One bedroom apartment 3558-5

One bedroom apartment 3558-5

Ubytování (Apartmán) One bedroom apartment 3558-5. Located in Žuljana, One bedroom apartment 3558-5 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování One bedroom apartment 3558-5 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zuljana (Peljesac) - 4573

Apartments with a parking space Zuljana (Peljesac) - 4573

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Zuljana (Peljesac) - 4573. Studio Zuljana 4573a se nachází v letovisku Žuljana. Ubytování zahrnuje satelitní TV a vlastní koupelnu se sprchou. Některá studia mají pohodlné posezení. Ubytování Apartments with a parking space Zuljana (Peljesac) - 4573 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Nives

Villa Nives

Ubytování (Vila) Villa Nives. Villa Nives se nachází v obci Žuljana a nabízí hostům terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Villa Nives se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10218

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10218

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10218. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Žuljana, 38 km od Medžugorje. Nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10218 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10228

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10228

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10228. Situated in Žuljana, Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10228 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10228 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Zuljana 10218a

Apartment Zuljana 10218a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zuljana 10218a. Situated in Žuljana, this air-conditioned apartment features a balcony with sea views. The unit is 38 km from Međugorje. Ubytování Apartment Zuljana 10218a se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zuljana 12058b

Apartment Zuljana 12058b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zuljana 12058b. Apartment Zuljana 12058b is set in Žuljana. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Zuljana 12058b se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Zuljana 252e

Apartment Zuljana 252e

Ubytování (Apartmán) Apartment Zuljana 252e. Apartment Zuljana 252e is situated in Žuljana. This apartment has 1 bedroom, a kitchen with dishwasher, a TV, a seating area and 1 bathroom with a shower. Ubytování Apartment Zuljana 252e se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Zuljana 256b

Apartment Zuljana 256b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zuljana 256b. Set in Žuljana, this apartment is 38 km from Međugorje. The unit is 27 km from Korčula. Ubytování Apartment Zuljana 256b se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 3164

Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 3164

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 3164. Double Room Zuljana 3164a is located in Žuljana, 38 km from Međugorje and 27 km from Korčula. Each room includes a TV with satellite channels. Ubytování Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 3164 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Double Room Zuljana 3163b

Double Room Zuljana 3163b

Ubytování (Penzion) Double Room Zuljana 3163b. Double Room Zuljana 3163b is located in Žuljana, 38 km from Međugorje. Each room at this guest house is air conditioned and comes with a TV. Ubytování Double Room Zuljana 3163b se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Ruža

Apartment Ruža

Ubytování (Apartmány) Apartment Ruža. Apartmány Ruža se nachází v obci Žuljana. Všechny apartmány mají bezplatné Wi-Fi a terasu nebo balkon s výhledem na moře. Ubytování Apartment Ruža se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kod Vlaha

Apartman Kod Vlaha

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Kod Vlaha. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Kod Vlaha is located in Žuljana. Ubytování Apartman Kod Vlaha se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old House Kate

Old House Kate

Ubytování (Prázdninový dům) Old House Kate. Located 2.4 km from Dranče Beach in Žuljana, Old House Kate offers accommodation with a kitchen. Ubytování Old House Kate se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zuljana 10218c

Apartment Zuljana 10218c

Ubytování (Apartmán) Apartment Zuljana 10218c. Set 38 km from Međugorje and 27 km from Korčula, Apartment Zuljana 10218c offers accommodation in Žuljana. The air-conditioned unit is 14 km from Neum. Ubytování Apartment Zuljana 10218c se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zuljana 10233a

Apartment Zuljana 10233a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zuljana 10233a. Apartment Zuljana 10233a offers accommodation in Žuljana. The air-conditioned unit is 38 km from Međugorje. Ubytování Apartment Zuljana 10233a se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Zuljana 252c

Apartment Zuljana 252c

Ubytování (Apartmán) Apartment Zuljana 252c. Apartment Zuljana 252c is situated in Žuljana. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Zuljana 252c se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Zuljana 4573a

Apartment Zuljana 4573a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zuljana 4573a. Set in Žuljana in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Zuljana 4573a features a terrace. Ubytování Apartment Zuljana 4573a se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 256

Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 256

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 256. Triple Room Zuljana 256c se nachází v obci Žuljana. K dispozici je koupelna se sprchou. Ubytování Apartments and rooms by the sea Zuljana (Peljesac) - 256 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 12058

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 12058

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 12058. Apartment Žuljana 12058a nabízí ubytování v Žuljaně, 38 km od Međugorje. Nabízí klimatizované ubytování 27 km od ostrova Korčula. Ubytování Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 12058 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment with large terrace 3558-4

Apartment with large terrace 3558-4

Ubytování (Apartmány) Apartment with large terrace 3558-4. Located in Žuljana, Apartment with large terrace 3558-4 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment with large terrace 3558-4 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Single Room Zuljana 3163c

Single Room Zuljana 3163c

Ubytování (Penzion) Single Room Zuljana 3163c. Single Room Zuljana 3163c is located in Žuljana, 38 km from Međugorje. The rooms have a TV with satellite channels. Ubytování Single Room Zuljana 3163c se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Zuljana, Peljesac - 18012

Apartments by the sea Zuljana, Peljesac - 18012

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Zuljana, Peljesac - 18012. Apartments by the sea Zuljana, Peljesac - 18012 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Žuljana. Ubytování Apartments by the sea Zuljana, Peljesac - 18012 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bjanka

Apartments Bjanka

Ubytování (Apartmány) Apartments Bjanka. Apartments Bjanka is situated in Žuljana. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Apartments Bjanka se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mira apartmani

Mira apartmani

Ubytování (Apartmán) Mira apartmani. Set in Žuljana in the Dubrovnik-Neretva County region, Mira apartmani features a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování Mira apartmani se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barovic House, Seafront House in Žuljana

Barovic House, Seafront House in Žuljana

Ubytování (Prázdninový dům) Barovic House, Seafront House in Žuljana. Barovic House, Seafront House in Žuljana is located in Žuljana and offers a terrace. The accommodation is 14 km from Neum. Ubytování Barovic House, Seafront House in Žuljana se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zuljana, Peljesac - 4574

Apartments with a parking space Zuljana, Peljesac - 4574

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Zuljana, Peljesac - 4574. Apartments with a parking space Zuljana, Peljesac - 4574 provides accommodation with a kitchen, situated in Žuljana. Ubytování Apartments with a parking space Zuljana, Peljesac - 4574 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10112

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10112

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10112. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Žuljaně, 38 km od Međugorje. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10112 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10207

Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10207

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10207. Set in Žuljana, Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10207 offers 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Zuljana (Peljesac) - 10207 se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Zuljana

Two-Bedroom Apartment in Zuljana

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Zuljana. Two-Bedroom Apartment in Zuljana se nachází v Žuljane. Nabízí zahradu a vstup do plně vybavené kuchyně. Apartmán má TV. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Zuljana se nachází ve městě Žuljana (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).