Hledat

Ubytování

Valen apartmány Valtice Privát

792 Polní, Valtice, 691 42, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Valen apartmány Valtice. Valen apartmány Valtice se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Valtice a kolonády na Reistně. Ubytování Valen apartmány Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Valen apartmány Valtice

K vybavení patří lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Na letiště Brno-Tuřany je to 46 km. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmány mají klimatizaci, plně vybavený kuchyňský kout, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou. Valen apartmány Valtice se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Valtice a kolonády na Reistně. K dispozici je zahrada a terasa.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Valtice

Barvířka

10

Barvířka

UbytováníBarvířka. Barvířka nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 12 km od zámku Lednice. 4,7 km od zámku Valtice. Ubytování Barvířka se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Ema

10

Ubytování Ema

UbytováníUbytování Ema. Ubytování Ema se nachází ve Valticích, necelý 1 km od zámku Valtice a 8,7 km od zámku Lednice, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Ubytování Ema se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmá na Špičce

10

Apartmá na Špičce

Ubytování (Privát) Apartmá na Špičce. Apartmá na Špičce nabízí ubytování ve Valticích, 600 metrů od zámku Valtice a 600 metrů od kolonády na Reistně. Toto ubytování v soukromí má zahradu. Ubytování Apartmá na Špičce se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Rezidence Adalbert

9,9

Rezidence Adalbert

Ubytování (Prázdninový dům) Rezidence Adalbert. Rezidence Adalbert je klimatizovaný prázdninový dům se zahradou situovaný ve Valticích, 800 metrů od zámku Valtice a 1,4 km od Kolonády na Rajstně. Ubytování Rezidence Adalbert se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Rezidence Adalbert má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Rezidence Adalbert momentálně evidujeme 22 recenzí.

Vila Mia Valtice

9,9

Vila Mia Valtice

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Mia Valtice. Vila Mia Valtice, samostatný prázdninový dům, se nachází ve Valticích, 500 metrů od zámku Valtice a v těsné blízkosti zámecké zahrady zapsané na seznamu... Ubytování Vila Mia Valtice se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vila Mia Valtice má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Vila Mia Valtice momentálně evidujeme 20 recenzí.

Nad Šťastným sklepem

9,8

Nad Šťastným sklepem

Ubytování (Apartmán) Nad Šťastným sklepem. Apartmán Nad Šťastným sklepem se nachází ve Valticích, 1,7 km od zámku Valtice. V okolí se lze věnovat cyklistice. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Nad Šťastným sklepem se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Nad Šťastným sklepem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Nad Šťastným sklepem momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Nela

9,8

Apartmán Nela

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nela. Apartmán Nela se nachází ve Valticích, 1,1 km od zámku Valtice, 2,1 km od kolonády na Reistně, a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, zahradu a výhled na... Ubytování Apartmán Nela se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Nela má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Nela momentálně evidujeme 12 recenzí.

Ecitlav - ubytování Valtice

9,8

Ecitlav - ubytování Valtice

UbytováníEcitlav - ubytování Valtice. Ecitlav - ubytování Valtice se nachází ve Valticích a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Ecitlav - ubytování Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

HARDY - Cognac & Pension

9,8

HARDY - Cognac & Pension

Ubytování (Penzion) HARDY - Cognac & Pension. Penzion HARDY - Cognac & Pension se nachází ve městě Valtice, 700 metrů od tamního zámku a 1,5 km od kolonády na Reistně, a nabízí zahradu, terasu i zdarma... Ubytování HARDY - Cognac & Pension se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování HARDY - Cognac & Pension má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion HARDY - Cognac & Pension momentálně evidujeme 149 recenzí.

Penzion Valtice

9,7

Penzion Valtice

Ubytování (Penzion) Penzion Valtice. Penzion Valtice sídlí v budově z 18. století a nachází se v historickém centru města, 450 metrů od zámku. Ubytování Penzion Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování v soukromí na Sadové - Valtice

9,7

Ubytování v soukromí na Sadové - Valtice

UbytováníUbytování v soukromí na Sadové - Valtice. Ubytování v soukromí na Sadové - Valtice se nachází ve Valticích, 1,8 km od zámku Valtice. Ubytování Ubytování v soukromí na Sadové - Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Audens Valtice

9,7

Apartmán Audens Valtice

UbytováníApartmán Audens Valtice. Apartmán Audens Valtice se nachází 8,7 km od zámku Lednice a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán Audens Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Polygon

9,7

Apartmán Polygon

UbytováníApartmán Polygon. Apartmán Polygon se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice a 8,1 km od zámku Lednice. Ubytování Apartmán Polygon se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE

9,6

NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE

Ubytování (Apartmány) NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE. NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE se nachází ve Valticích, 200 metrů od zámku Valtice a 1,2 km od Kolonády na Reistně. Ubytování NA KNÍŽECÍ CESTĚ VALTICE se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Za radnicí

9,6

Apartmán Za radnicí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Za radnicí. Apartmán Za Radnicí se nachází ve Valticích, necelý 1 km od zámku Valtice a 17 minut chůze od Kolonády na Reistně. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Za radnicí se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Za radnicí má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Za radnicí momentálně evidujeme 29 recenzí.

PENZION POD ZÁMKEM

9,6

PENZION POD ZÁMKEM

Ubytování (Penzion) PENZION POD ZÁMKEM. PENZION POD ZÁMKEM se nachází ve Valticích, 300 metrů od zámku Valtice, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kabelovou TV s plochou... Ubytování PENZION POD ZÁMKEM se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování PENZION POD ZÁMKEM má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion PENZION POD ZÁMKEM momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmán Valtice

9,6

Apartmán Valtice

UbytováníApartmán Valtice. Apartmán Valtice se nachází asi 1 km od zámku Valtice a nabízí výhled do vnitřního dvora, zahradu, bar a gril. Ubytování Apartmán Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Moderní byt v centru Valtic

9,5

Moderní byt v centru Valtic

Ubytování (Privát) Moderní byt v centru Valtic. Moderní byt v centru Valtic se nachází ve Valticích, 500 metrů od zámku a 1,7 km od kolonády na Reistně. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Moderní byt v centru Valtic se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Moderní byt v centru Valtic má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Moderní byt v centru Valtic momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Prinz

9,5

Penzion Prinz

Ubytování (Penzion) Penzion Prinz. Penzion Prinz nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve městě Valtice. Stojí kousek od místních zajímavostí, jako je zámek. Ubytování Penzion Prinz se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Prinz má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Prinz momentálně evidujeme 148 recenzí.

Penzion U Vlků

9,5

Penzion U Vlků

Ubytování (Penzion) Penzion U Vlků. Penzion U Vlků se nachází 150 metrů od historického centra Valtic a 300 metrů od Valtického hradu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Vlků se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Vlků má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Vlků momentálně evidujeme 84 recenzí.

Apartmán Valtice

9,5

Apartmán Valtice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Valtice. Apartmán Valtice se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice a 1,4 km od kolonády na Reistně. Ubytování Apartmán Valtice se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Valtice má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Valtice momentálně evidujeme 60 recenzí.

Satlava Valtice

9,5

Satlava Valtice

Ubytování (Apartmán) Satlava Valtice. Šatlava Valtice se nachází ve Valticích, do 1 km od zámku, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Satlava Valtice se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Satlava Valtice má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Satlava Valtice momentálně evidujeme 263 recenzí.

Villa

9,5

Villa

Ubytování (Apartmány) Villa. Villa se nachází ve Valticích, 800 metrů od zámku Valtice a 1,9 km od Kolonády na Rajstně. Hosté apartmánů mohou využívat terasu. Ubytování Villa se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinařství Obelisk

9,4

Vinařství Obelisk

Ubytování (Bed and breakfast) Vinařství Obelisk. Bed and breakfast Vinařství Obelisk se nachází ve Valticích, 2,6 km od zámku Valtice, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vinařství Obelisk se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinařství Obelisk má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Vinařství Obelisk momentálně evidujeme 60 recenzí.

Residence Malva

9,4

Residence Malva

Ubytování (Penzion) Residence Malva. Ubytování André se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ke Kolonádě na Reistně je to odtud jen... Ubytování Residence Malva se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Moravský sommeliér

9,4

Penzion Moravský sommeliér

Ubytování (Penzion) Penzion Moravský sommeliér. Penzion Moravský sommeliér se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji, asi 1 km od zámku Valtice a 2,1 km od kolonády na Reistně. Ubytování Penzion Moravský sommeliér se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Sommelierka

9,4

Sommelierka

Ubytování (Privát) Sommelierka. Privát Sommelierka se nachází ve Valticích, 1 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s terasou s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sommelierka se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Sommelierka má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Sommelierka momentálně evidujeme 74 recenzí.

Lavečka u Valtic

9,4

Lavečka u Valtic

UbytováníLavečka u Valtic. Lavečka u Valtic se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Lavečka u Valtic se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Vila Edith Valtice

9,4

Penzion Vila Edith Valtice

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Edith Valtice. Penzion Vila Edith Valtice se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice a 1 500 metrů od kolonády na Rajstně. Nabízí zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzion Vila Edith Valtice se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Vila Edith Valtice má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Vila Edith Valtice momentálně evidujeme 107 recenzí.

Ubytování Na Vinici

9,4

Ubytování Na Vinici

Ubytování (Privát) Ubytování Na Vinici. Ubytování Na Vinici nabízí ubytování v soukromí a nachází se v klidném prostředí mezi vinicemi, nedaleko cyklistické stezky vedoucí Lednicko-valtickým... Ubytování Ubytování Na Vinici se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Na Vinici má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Ubytování Na Vinici momentálně evidujeme 58 recenzí.

U paní malířky

9,4

U paní malířky

UbytováníU paní malířky. U paní malířky se nachází 400 metrů od zámku Valtice a 7,6 km od zámku Lednice ve Valticích a nabízí ubytování s posezením. Ubytování U paní malířky se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování André

9,3

Ubytování André

Ubytování (Penzion) Ubytování André. Ubytování André se nachází v centru Valtic, v Lednicko-Valtickém areálu, který je na seznamu UNESCO. Ubytování Ubytování André se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování André má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytování André momentálně evidujeme 113 recenzí.

Apartment Železný Hrozen

9,3

Apartment Železný Hrozen

Ubytování (Apartmán) Apartment Železný Hrozen. Apartmán Železný Hrozen se nachází ve Valticích, 1,2 km od Valtického zámku a necelý 1 km od Kolonády na Rajstně. Ubytování Apartment Železný Hrozen se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Železný Hrozen má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Železný Hrozen momentálně evidujeme 29 recenzí.

PROSECCO RESIDENCE MARKO

9,3

PROSECCO RESIDENCE MARKO

Ubytování (Hotel) PROSECCO RESIDENCE MARKO. Hotel PROSECCO RESIDENCE MARKO se nachází ve Valticích, 4,2 km od zámku Valtice a 3 km od Kolonády na Reistně. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování PROSECCO RESIDENCE MARKO se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování PROSECCO RESIDENCE MARKO má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel PROSECCO RESIDENCE MARKO momentálně evidujeme 114 recenzí.

Apartman Valtice

9,3

Apartman Valtice

UbytováníApartman Valtice. Apartman Valtice se nachází ve Valticích, 500 metrů od zámku Valtice a 7,6 km od zámku Lednice, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartman Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Sandra

9,3

Apartmán Sandra

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sandra. Apartmán Sandra se nachází ve Valticích, 300 metrů od zámku Valtice a 1,1 km od kolonády na Reistně. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmán Sandra se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Za radnicí

9,3

Penzion Za radnicí

Ubytování (Penzion) Penzion Za radnicí. Penzion Za radnicí se nachází ve Valticích, kde můžete navštívit zámek nebo Kolonádu na Reistně. Ubytování Penzion Za radnicí se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Za radnicí má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Za radnicí momentálně evidujeme 13 recenzí.

Skácelův dům

9,3

Skácelův dům

UbytováníSkácelův dům. Skácelův dům se nachází ve Valticích, 1,2 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Skácelův dům se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Veltlin Bed & Wine

9,3

Veltlin Bed & Wine

UbytováníVeltlin Bed & Wine. Veltlin Bed & Wine se nachází ve Valticích, 700 metrů od zámku Valtice, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou... Ubytování Veltlin Bed & Wine se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Alenka Valtice

9,2

Penzion Alenka Valtice

Ubytování (Penzion) Penzion Alenka Valtice. Penzion Alenka Valtice se nachází ve Valticích, 300 metrů od valtického zámku a 1,1 km od kolonády na Reistně. Nabízí pokoje s klimatizací a zahradu. Ubytování Penzion Alenka Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Valérie Valtice

9,2

Apartmán Valérie Valtice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Valérie Valtice. Apartmán Valérie Valtice se nachází ve Valticích, 300 metrů od zámku Valtice a 1,4 km od kolonády na Reistně, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Valérie Valtice se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM

9,2

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM

Ubytování (Penzion) Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM. Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM se nachází ve Valticích, 1,3 km od zámku Valtice. Ubytování Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM momentálně evidujeme 69 recenzí.

Pumpion

9,2

Pumpion

Ubytování (Penzion) Pumpion. Pumpion se nachází ve Valticích, 1,1 km od zámku Valtice a 2,1 km od kolonády na Reistně. Na místě je bar. Ubytování Pumpion se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pumpion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pumpion momentálně evidujeme 69 recenzí.

Penzion a restaurace Feldsberg

9,2

Penzion a restaurace Feldsberg

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Feldsberg. Penzion a restaurace Feldsberg se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice, a nabízí bar a terasu. Kolonáda na Reistně je odsud kousek. Ubytování Penzion a restaurace Feldsberg se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u Bilkovičů

9,1

Ubytování u Bilkovičů

Ubytování (Penzion) Ubytování u Bilkovičů. Ubytování u Bilkovičů se nachází ve Valticích, 1,1 km od místního zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Kolonáda na Reistně je vzdálená 2,2 km. Ubytování Ubytování u Bilkovičů se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Garni Klaret

9,1

Hotel Garni Klaret

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Klaret. Pension Klaret se nachází ve Valticích. K dispozici je vinný sklípek, krytá terasa s krbem, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Garni Klaret se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Garni Klaret má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Garni Klaret momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzion Dobré časy

9,1

Penzion Dobré časy

Ubytování (Penzion) Penzion Dobré časy. Penzion Dobré časy se nachází ve Valticích, 5 km od zámku Valtice. Ubytování Penzion Dobré časy se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování nad sklípkem

9

Ubytování nad sklípkem

Ubytování (Apartmán) Ubytování nad sklípkem. Ubytování nad sklípkem se nachází ve Valticích, 1,1 km od zámku Valtice a kolonády na Reistně a nabízí zahradu a gril. Ubytování Ubytování nad sklípkem se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování nad sklípkem má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytování nad sklípkem momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza

9

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza

Ubytování (Penzion) Penzion a vinný sklep Moravská Oáza. Penzion a vinný sklep Moravská Oáza se nachází ve Valticích a nabízí dětské hřiště a sluneční terasu. Na místě můžete zdarma využívat soukromé parkoviště. Ubytování Penzion a vinný sklep Moravská Oáza se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion a vinný sklep Moravská Oáza má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion a vinný sklep Moravská Oáza momentálně evidujeme 111 recenzí.

Penzion Siesta

9

Penzion Siesta

Ubytování (Penzion) Penzion Siesta. Penzion Siesta se nachází na klidném místě na okraji Valtic na jižní Moravě, méně než 1 km od centra města a Valtického zámku. Ubytování Penzion Siesta se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Siesta má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Siesta momentálně evidujeme 172 recenzí.

Pension Max Valtice

9

Pension Max Valtice

Ubytování (Penzion) Pension Max Valtice. Penzion Max Valtice nabízí zahradu s grilem a uzamykatelnou úschovnu kol. Dostupné je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pension Max Valtice se nachází ve městě Valtice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pension Max Valtice má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Max Valtice momentálně evidujeme 165 recenzí.