Hledat

Ubytování

U Proroka Penzion

Bartošovice v Orlických horách, Bartošovice v Orlických Horách, 517 61, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) U Proroka. U Proroka se nachází v Bartošovicích v Orlických horách a nabízí bar a terasu. Penzion nabízí rodinné pokoje. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování U Proroka se nachází ve městě Bartošovice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování U Proroka

U Proroka podává snídani formou bufetu. Na letiště Pardubice je to 62 km. U Proroka se nachází v Bartošovicích v Orlických horách a nabízí bar a terasu. Ubytování je vzdálené 21 km od obce Polanica-Zdrój a 33 km od města Kudowa-Zdrój. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, fén a ložní prádlo. Penzion nabízí rodinné pokoje. Pokoje mají šatní skříň.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Bartošovice v Orlických horách

Apartmány Barto21

9,7

Apartmány Barto21

Ubytování (Apartmán) Apartmány Barto21. Apartmány Barto21 se nachází v Bartošovicích v Orlických horách, 11 km od Říček v Orlických horách. V zimě tu dojedete na lyžích až ke dveřím. Ubytování Apartmány Barto21 se nachází ve městě Bartošovice v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Barto21 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Barto21 momentálně evidujeme 99 recenzí.

Penzion Chata Orlice

8,7

Penzion Chata Orlice

Ubytování (Penzion) Penzion Chata Orlice. Penzion Chata Orlice se nachází v Bartošovicích v Orlických horách a má zahradu, terasu, bar i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Chata Orlice se nachází ve městě Bartošovice v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Chata Orlice má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Chata Orlice momentálně evidujeme 103 recenzí.

Penzion Chata Rampušák

8,1

Penzion Chata Rampušák

Ubytování (Penzion) Penzion Chata Rampušák. Penzion Chata Rampušák se nachází v Bartošovicích v Orlických Horách a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, rodinné pokoje, terasu a placené... Ubytování Penzion Chata Rampušák se nachází ve městě Bartošovice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Samota u Hadince

Samota u Hadince

Ubytování (Penzion) Samota u Hadince. Samota u Hadince se nachází v Bartošovicích v Orlických horách a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Samota u Hadince se nachází ve městě Bartošovice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Zemská brána

Hotel Zemská brána

Ubytování (Hotel) Hotel Zemská brána. Located in Bartošovice v Orlických Horách, Hotel Zemská brána has a restaurant and a bar. This 3-star hotel offers a garden. Free WiFi is available. Ubytování Hotel Zemská brána se nachází ve městě Bartošovice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).