Hledat

Ubytování

U Jeřába - komplex C Penzion

Jabloňová, Horní Věstonice, 691 81, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) U Jeřába - komplex C. U Jeřába - komplex C se nachází v Horních Věstonicích a nabízí venkovní bazén, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí sdílenou kuchyň a sluneční terasu. Ubytování U Jeřába - komplex C se nachází ve městě Horní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování U Jeřába - komplex C

U Jeřába - komplex C nabízí také stolní tenis a šipky. U Jeřába - komplex C se nachází v Horních Věstonicích a nabízí venkovní bazén, bar, sdílený lounge a zahradu. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří pěší turistika. Pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Na letiště Brno-Tuřany je to 31 km. Všechny pokoje v U Jeřába - komplex C jsou klimatizované a některé mají balkon. Všechny pokoje mají posezení. Penzion stojí 35 km od Brna a 42 km od Znojma. Nabízí sdílenou kuchyň a sluneční terasu. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Horní Věstonice

Rezidence Věstonice

9,9

Rezidence Věstonice

Ubytování (Apartmán) Rezidence Věstonice. Rezidence Věstonice se nachází v Horní Věstonicích na jižní Moravě a nabízí krytý venkovní bazén a venkovní vířivku. Ubytování Rezidence Věstonice se nachází ve městě Horní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Rezidence Věstonice má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Rezidence Věstonice momentálně evidujeme 89 recenzí.

Holiday Home Horni Vestonice

9,6

Holiday Home Horni Vestonice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Horni Vestonice. Prázdninový dům Horní Věstonice se nachází v Horních Věstonicích a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Holiday Home Horni Vestonice se nachází ve městě Horní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Holiday Home Horni Vestonice má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Holiday Home Horni Vestonice momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion U Jeřába

9,4

Penzion U Jeřába

Ubytování (Penzion) Penzion U Jeřába. Penzion U Jeřába se nachází 600 metrů od centra Horních Věstonic a svým hostům nabízí sezónní venkovní bazén, vlastní vinný sklep a ubytování s Wi-Fi... Ubytování Penzion U Jeřába se nachází ve městě Horní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Jeřába má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Jeřába momentálně evidujeme 50 recenzí.

Ubytování U dvou babiček

9,3

Ubytování U dvou babiček

Ubytování (Privát) Ubytování U dvou babiček. Ubytování U dvou babiček se nachází v Horních Věstonicích v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U dvou babiček se nachází ve městě Horní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Marketa

8,9

Penzion Marketa

Ubytování (Penzion) Penzion Marketa. Penzion Markéta se nachází v Horních Věstonicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Marketa se nachází ve městě Horní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Marketa má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Marketa momentálně evidujeme 16 recenzí.

Balloon Penzion

8,8

Balloon Penzion

Ubytování (Penzion) Balloon Penzion. Balloon Penzion se nachází v Horních Věstonicích a nabízí venkovní bazén a restauraci. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Balloon Penzion se nachází ve městě Horní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování pod Pálavou

8,8

Ubytování pod Pálavou

Ubytování (Privát) Ubytování pod Pálavou. Ubytování v soukromí Ubytování pod Pálavou nabízí sdílený lounge a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytování pod Pálavou se nachází ve městě Horní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování pod Pálavou má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Ubytování pod Pálavou momentálně evidujeme 143 recenzí.

Penzion Bouquet

8,2

Penzion Bouquet

Ubytování (Penzion) Penzion Bouquet. Penzion Bouquet se nachází v Horních Věstonicích, 36 km od Brna a 7 km od Mikulova. Penzion má terasu a výhled na hory. Každý z pokojů má vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Bouquet se nachází ve městě Horní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Bouquet má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Bouquet momentálně evidujeme 75 recenzí.

Bona Terra

Bona Terra

Ubytování (Apartmány) Bona Terra. Bona Terra se nachází v Horních Věstonicích, 31 km od Laa an der Thaya, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bona Terra se nachází ve městě Horní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).

U Jeřába - komplex B

U Jeřába - komplex B

Ubytování (Prázdninový dům) U Jeřába - komplex B. U Jeřába - komplex B se nachází v Horních Věstonicích a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování U Jeřába - komplex B se nachází ve městě Horní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).