Hledat

Ubytování

Popis ubytování Robinson Medvidina

Set in Gdinj, 48 km from Hvar, Robinson Medvidina offers a garden and free WiFi. Featuring a patio or a balcony, all units include a seating area, a flat-screen TV, an equipped kitchen, a dining area, and a private bathroom. A terrace with sea views is offered in each unit.

Vybavení ubytování Robinson Medvidina

  • Pláž
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Jiná ubytování ve městě Gdinj

Robinson Leonardo

9,1

Robinson Leonardo

Ubytování (Apartmány) Robinson Leonardo. Ubytování Robinson Leonardo se nachází v obci Gdinj a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Robinson Leonardo se nachází ve městě Gdinj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Robinson Ina 3

Robinson Ina 3

Ubytování (Prázdninový dům) Robinson Ina 3. Robinson Ina 3 se nachází v Gdinji a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. 37 km od Hvaru. Ubytování Robinson Ina 3 se nachází ve městě Gdinj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Igor - 5m from beach

Apartments Igor - 5m from beach

Ubytování (Apartmány) Apartments Igor - 5m from beach. Apartments Igor - 5m from beach se nachází v obci Selca kod Bogomolja, 36 km od Hvaru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Igor - 5m from beach se nachází ve městě Gdinj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Uvala Mala Pogorila 8952a

Apartment Uvala Mala Pogorila 8952a

Ubytování (Apartmán) Apartment Uvala Mala Pogorila 8952a. Apartment Uvala Mala Pogorila 8952a is situated in Bogomolje. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Uvala Mala Pogorila 8952a se nachází ve městě Gdinj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Cico.7

Apartment Cico.7

Ubytování (Apartmán) Apartment Cico.7. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Cico.7 is set in Selca kod Bogomolja. Ubytování Apartment Cico.7 se nachází ve městě Gdinj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Cico.9

Apartment Cico.9

Ubytování (Apartmán) Apartment Cico.9. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Cico.9 is set in Selca kod Bogomolja. Ubytování Apartment Cico.9 se nachází ve městě Gdinj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Mateo

Apartments Mateo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mateo. Located in Gdinj, Apartments Mateo offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartments Mateo se nachází ve městě Gdinj (Chorvatsko - Hvar ostrov).