Hledat

Ubytování

Popis ubytování Robinson Crusoe holiday house

Hvar je vzdálený 48 km. Prázdninový dům Robinson Crusoe se nachází v obci Zastražišće a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Prázdninový dům je vzdálený 25 km od města Stari Grad a 19 km od obce Vrboska. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Zastražišće

Robinson Medvidina Small room

Robinson Medvidina Small room

Ubytování (Apartmán) Robinson Medvidina Small room. Set in Zastražišće in the Hvar Island region, Robinson Medvidina Small room features a terrace. Ubytování Robinson Medvidina Small room se nachází ve městě Zastražišće (Chorvatsko - Hvar ostrov).

La Villa Bleue Secluded Eco Beach Villa Hvar Island

La Villa Bleue Secluded Eco Beach Villa Hvar Island

Ubytování (Vila) La Villa Bleue Secluded Eco Beach Villa Hvar Island. La Villa Bleue Secluded Eco Beach Villa Hvar Island se nachází v obci Zastražišće na ostrově Hvar a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování La Villa Bleue Secluded Eco Beach Villa Hvar Island se nachází ve městě Zastražišće (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417

Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417. Located in Zastražišće, Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417 offers 4 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Cove Milna (Zastrazisce) (Hvar) - 17417 se nachází ve městě Zastražišće (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Cesare 3

Apartment Cesare 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Cesare 3. Apartment Cesare 3 nabízí klimatizované ubytování s terasou v obci Zastražišće. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Cesare 3 se nachází ve městě Zastražišće (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Fiora

Apartment Fiora

Ubytování (Apartmán) Apartment Fiora. Apartment Fiora se nachází na pláži ve vesnici Zastražišće na ostrově Hvar. Nabízí terasu, výhled na moře a gril. Ubytování Apartment Fiora se nachází ve městě Zastražišće (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Vela Stina

Villa Vela Stina

Ubytování (Apartmány) Villa Vela Stina. Villa Vela Stina is set in Poljica. Hvar is 45 km from the apartment. Ubytování Villa Vela Stina se nachází ve městě Zastražišće (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Hvar

Apartment Hvar

Ubytování (Apartmán) Apartment Hvar. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Hvar is situated in Zastražišće. Ubytování Apartment Hvar se nachází ve městě Zastražišće (Chorvatsko - Hvar ostrov).