Hledat

Ubytování

Pure Beach Blue Lagoon Kemp

egypt dahab, 46617 Dahab, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Kemp) Pure Beach Blue Lagoon. Pure Beach Blue Lagoon se nachází 7 km od velbloudí základny a nabízí restauraci, sdílený lounge a pokojovou službu. Ubytování Pure Beach Blue Lagoon se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Pure Beach Blue Lagoon

K dispozici je také terasa. V okolí se lze věnovat pěší turistice a šnorchlování. Kemp stojí 7 km od místa pro potápění Bells Dive Site Entry Point a potápěčského místa Blue Hole. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na moře. Pure Beach Blue Lagoon má soukromou pláž. Pure Beach Blue Lagoon stojí 75 km od mezinárodního letiště Šarm aš-Šajch a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště. V ubytování Pure Beach Blue Lagoon máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Pure Beach Blue Lagoon podává snídani à la carte. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Pure Beach Blue Lagoon se nachází 7 km od velbloudí základny a nabízí restauraci, sdílený lounge a pokojovou službu. Kemp poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Pláž
  • Letištní transfer
  • Rodinné pokoje
  • Parkování zdarma
  • Restaurace

Jiná ubytování ve městě Dahab

Dahab Vibes Villas

10

Dahab Vibes Villas

Ubytování (Vila) Dahab Vibes Villas. Dahab Vibes Villas se nachází v Dahabu, 400 metrů od potápěčských center Fantasea Divers a Blue Beach Dive Club, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Dahab Vibes Villas se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salem house

9,9

Salem house

Ubytování (Apartmán) Salem house. Salem house, a property with a terrace, is located in Dahab, 700 metres from Fantasea Divers, 800 metres from Mirage Village Divers - Dive Centre, as well... Ubytování Salem house se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skyrock Dahab

9,8

Skyrock Dahab

Ubytování (Apartmán) Skyrock Dahab. Located in Dahab, 300 metres from Dive Urge - Dive Centre, Skyrock Dahab provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Skyrock Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beyt Alnesim - Casa del Vento

9,8

Beyt Alnesim - Casa del Vento

Ubytování (Apartmán) Beyt Alnesim - Casa del Vento. Beyt Alnesim - Casa del Vento se nachází v Dahabu, 100 metrů od potápěčské lokality Eel Garden a Fantasea Divers. Ubytování Beyt Alnesim - Casa del Vento se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai).

Casa d'Or Dahab

9,8

Casa d'Or Dahab

Ubytování (Hotel) Casa d'Or Dahab. Casa d'Or Dahab has free bikes, outdoor swimming pool, a garden and bar in Dahab. Ubytování Casa d'Or Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beit Theresa

9,8

Beit Theresa

Ubytování (Horské chaty) Beit Theresa. Horské chaty Beit Theresa se nachází ve městě Daháb, 300 metrů od potápěčského centre Dive Urge a 500 metrů od potápěčského centra Eel Garden. Ubytování Beit Theresa se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy fully furnished Studio for 2 Persons

9,7

Cozy fully furnished Studio for 2 Persons

Ubytování (Apartmán) Cozy fully furnished Studio for 2 Persons. Cozy fully equipped Studio for 2 Persons se nachází v Dahabu, 500 metrů od polkliniky Sadec a potápěčského centra Sunsplash Divers. Ubytování Cozy fully furnished Studio for 2 Persons se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dahabcastle

9,7

Dahabcastle

Ubytování (Vily) Dahabcastle. Located 80 metres from Big Blue Dive Centre (Dahab), Dahabcastle provides accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and room service for your... Ubytování Dahabcastle se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fayrouz Dahab

9,7

Villa Fayrouz Dahab

Ubytování (Apartmány) Villa Fayrouz Dahab. Villa Fayrouz Dahab se nachází v Dahabu, v blízkosti potápěčské základny Sinai Prof Divers Base, Sadec Polyclinic a Sunsplash Divers, a nabízí zahradu. Ubytování Villa Fayrouz Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai).

Golden Plaza Dahab Resort

9,6

Golden Plaza Dahab Resort

Ubytování (Hotel) Golden Plaza Dahab Resort. Boasting an outdoor swimming pool, terrace and views of pool, Golden Plaza Dahab Resort is situated in Dahab, 70 metres from Seaview Divers. Ubytování Golden Plaza Dahab Resort se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai).

Penguin Village Dahab

9,5

Penguin Village Dahab

Ubytování (Hotel) Penguin Village Dahab. Located in the heart of Dahab, Penguin Village Dahab overlooks the Gulf of Aqaba. It offers air-conditioned rooms with a balcony and free Wi-Fi. Ubytování Penguin Village Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Full Moon

9,5

Full Moon

Ubytování (Hotel) Full Moon. Full Moon is situated on the beachfront in Dahab, 50 metres from Seaview Divers and 100 metres from Sadec Polyclinic. Ubytování Full Moon se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai).

Solaris

9,4

Solaris

Ubytování (Hotel) Solaris. Featuring a garden, private beach area and views of garden, Solaris is set in Dahab, 300 metres from Dive Urge - Dive Centre. Ubytování Solaris se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Red Rock Luxury Apartments

9,4

Red Rock Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Red Rock Luxury Apartments. Located in Dahab, Red Rock Luxury Apartments offers a huge outdoor pool. Ubytování Red Rock Luxury Apartments se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dar Dahab

9,4

Dar Dahab

Ubytování (Aparthotel) Dar Dahab. Situated in Dahab, 400 metres from Dive Urge - Dive Centre and 500 metres from Eel Garden - dive site entry, Dar Dahab features accommodation with free... Ubytování Dar Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

My Hostel in Dahab - Dive center

9,4

My Hostel in Dahab - Dive center

Ubytování (Hostel) My Hostel in Dahab - Dive center. My Hostel in Dahab - Dive center se nachází v Dahabu, 100 metrů od potápěčského centra Penguin Divers, a nabízí restauraci, terasu a výhled na moře. Ubytování My Hostel in Dahab - Dive center se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gina Motel Dahab

9,4

Gina Motel Dahab

Ubytování (Motel) Gina Motel Dahab. Set within 1.5 km of Sea Pioneer Dive Centre and 1.5 km of Tek Tribe - Technical Dive Centre, Gina Motel Dahab features rooms in Dahab. Ubytování Gina Motel Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hibiscus Dahab House

9,3

Hibiscus Dahab House

Ubytování (Prázdninový dům) Hibiscus Dahab House. Hibiscus Dahab House se nachází v Dahabu, v blízkosti potápěčského centra Dive Urge - Dive Centre a 700 metrů od Eel Garden. Ubytování Hibiscus Dahab House se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Octopus Apartment

9,3

Octopus Apartment

Ubytování (Apartmán) Octopus Apartment. Located in the Lagoon area of Dahab, the Octopus Apartment is only a 3-minute walk from the main sandy beach and watersports lagoon. Ubytování Octopus Apartment se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Kiko

9,3

Villa Can Kiko

Ubytování (Apartmány) Villa Can Kiko. Set 700 metres from Reef 2000 Dive Club, Villa Can Kiko offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Can Kiko se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sinai Gate adventure hostel - Dahab

9,3

Sinai Gate adventure hostel - Dahab

Ubytování (Hostel) Sinai Gate adventure hostel - Dahab. Located in Dahab, within 200 metres of Red Sea Relax Dive Resort and 200 metres of Sea Pioneer Dive Centre, Sinai Gate adventure hostel - Dahab offers... Ubytování Sinai Gate adventure hostel - Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai).

Tarbouche House Dahab

9,3

Tarbouche House Dahab

Ubytování (Penzion) Tarbouche House Dahab. Less than a 3-minute walk from the beach and close to the famous diving point Lighthouse Reef, Tarbouche in Dahab, offers air-conditioned rooms and... Ubytování Tarbouche House Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Seahorse Apartment

9,3

Deluxe Seahorse Apartment

Ubytování (Apartmán) Deluxe Seahorse Apartment. Boasting a patio with pool views, a garden and barbecue facilities, Deluxe Seahorse Apartment can be found in Dahab, close to Sinai Prof Divers Base and 2. Ubytování Deluxe Seahorse Apartment se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Darosa

9,2

Villa Darosa

Ubytování (Vila) Villa Darosa. Nestled between the Red Sea and the Sinai Mountains, Villa Darosa is a short walk to the local shops and the beach. Ubytování Villa Darosa se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elmalky Hotel

9,2

Elmalky Hotel

Ubytování (Hotel) Elmalky Hotel. Set in Dahab, 700 metres from Dive Urge - Dive Centre, Elmalky Hotel offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a... Ubytování Elmalky Hotel se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Red C Villas

9,2

Red C Villas

Ubytování (Vily) Red C Villas. Located in Dahab on the Red Sea Coast, Red C Villas and Apartments are situated between the Sinai Mountains and the sea. Ubytování Red C Villas se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monica Hotel

9,1

Monica Hotel

Ubytování (Hotel) Monica Hotel. Located in Dahab, a few steps from Dive shop, Monica Hotel provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and barbecue... Ubytování Monica Hotel se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Boghdady Dahab

9,1

Villa Boghdady Dahab

Ubytování (Vila) Villa Boghdady Dahab. Just a 10-minute drive from Dahab City Centre, Villa Boghdady Dahab offers diving and canoeing activities. Ubytování Villa Boghdady Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sheikh Ali Dahab Resort

9,1

Sheikh Ali Dahab Resort

Ubytování (Rezort) Sheikh Ali Dahab Resort. Sheikh Ali Resort is located in Mashraba, just a few minutes’ walk to the beach promenade and 25 minutes’ walk from Laguna Beach. Ubytování Sheikh Ali Dahab Resort se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geo Palace

9,1

Geo Palace

Ubytování (Apartmány) Geo Palace. Geo Palace se nachází v Dahabu, 1,1 km od Sadecké polkliniky, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a venkovní bazén. Ubytování Geo Palace se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elrayga Camp Dahab

9,1

Elrayga Camp Dahab

Ubytování (Kemp) Elrayga Camp Dahab. Situated 90 metres from Sinai Divers & Backpackers, Elrayga Camp Dahab offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Elrayga Camp Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dahab Paradise

9,1

Dahab Paradise

Ubytování (Rezort) Dahab Paradise. Dahab Paradise nabízí venkovní bazén s výhledem na záliv Aqaba. Ubytování Dahab Paradise se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome View

9

Awesome View

Ubytování (Apartmán) Awesome View. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Awesome View is situated in Dahab. Ubytování Awesome View se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dive Urge

9

Dive Urge

Ubytování (Penzion – hostinec) Dive Urge. Dive Urge je útulný, přátelský rodinný penzion, který nabízí ideální domov pro vaši dovolenou. Ubytování Dive Urge se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Wind Farm

9

The Wind Farm

Ubytování (Farma) The Wind Farm. Set 600 metres from Sinai Prof Divers Base, The Wind Farm offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování The Wind Farm se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaz Dahabeya

8,9

Jaz Dahabeya

Ubytování (Rezort) Jaz Dahabeya. Tento luxusní 4hvězdičkový hotel nabízí úžasný výhled na Rudé moře a Sinajské pohoří, bazén ve stylu laguny, masáže a saunu. Ubytování Jaz Dahabeya se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Station House

8,9

Station House

Ubytování (Apartmány) Station House. Station House se nachází v Dahabu, v blízkosti Sadec Polyclinic, Seaview Divers a Sunsplash Divers, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Station House se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charlie House El Mashraba

8,8

Charlie House El Mashraba

Ubytování (Kemp) Charlie House El Mashraba. Located in Dahab, near Nesima Dive Centre, Shams Dive Centre and Dive shop, Charlie House El Mashraba features a garden. Ubytování Charlie House El Mashraba se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Europe Hotel

8,8

Golden Europe Hotel

Ubytování (Hotel) Golden Europe Hotel. Golden Europe Hotel se nachází na pláži v Dahabu, jen pár kroků od potápěčského rezortu Red Sea Relax Dive, a nabízí restauraci, společný lounge a zahradu. Ubytování Golden Europe Hotel se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elite Residence

8,8

Elite Residence

Ubytování (Apartmány) Elite Residence. Elite Residence se nachází v Dahabu v Jižním Sinaji, nedaleko potápěčských klubů Fantasea Divers a Blue Beach Dive Club. Ubytování Elite Residence se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jimmy Hotel

8,8

Jimmy Hotel

Ubytování (Bed and breakfast) Jimmy Hotel. Set a few steps from Penguin Divers, Jimmy Hotel offers accommodation with a restaurant, an outdoor swimming pool and a 24-hour front desk for your... Ubytování Jimmy Hotel se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Beach Club Apartment

8,7

Blue Beach Club Apartment

Ubytování (Apartmán) Blue Beach Club Apartment. Located in Dahab, 80 metres from Mirage Village Divers - Dive Centre and 90 metres from Blue Beach Dive Club, Blue Beach Club Apartment offers a garden and... Ubytování Blue Beach Club Apartment se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 22

8,7

Villa 22

Ubytování (Hotel) Villa 22. Villa 22 se nachází v Dahabu, 200 metrů od potápěčského obchodu, a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Villa 22 se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TheCastle Hotel

8,7

TheCastle Hotel

Ubytování (Hotel) TheCastle Hotel. Located in Dahab, TheCastle Hotel offers 3-star accommodation with private balconies. Ubytování TheCastle Hotel se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaview Hotel Dahab

8,7

Seaview Hotel Dahab

Ubytování (Hotel) Seaview Hotel Dahab. Tento hotel na pláži s výhledem na záliv Aqaba ve městě Dahab nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkon. Ubytování Seaview Hotel Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Primo Hotel Dahab

8,7

El Primo Hotel Dahab

Ubytování (Hotel) El Primo Hotel Dahab. Located right on the beach overlooking the Gulf of Aqaba, El Primo is situated within a 5-minute walk from Dahab City Centre. Ubytování El Primo Hotel Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolphin Camp

8,6

Dolphin Camp

Ubytování (Kemp) Dolphin Camp. Ubytování se nachází v Dahabu na jihu Sinaje, s potápěčským centrem Nesima a archeologickým nalezištěm. Ubytování Dolphin Camp se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neptune Hotel

8,6

Neptune Hotel

Ubytování (Hostel) Neptune Hotel. Neptune Hotel is located directly on the beach. It features free Wi-Fi and panoramic views of the Gulf of Aqaba. Ubytování Neptune Hotel se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Boheme & Atelier Boheme

8,6

Villa Boheme & Atelier Boheme

Ubytování (Vily) Villa Boheme & Atelier Boheme. Just 2 minutes’ walk to Masbat Bay, Villa Boeheme offers traditionally decorated studios and villas with free Wi-Fi. Ubytování Villa Boheme & Atelier Boheme se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delta Dahab Hotel

8,6

Delta Dahab Hotel

Ubytování (Hostel) Delta Dahab Hotel. Delta Dahab Hotel has a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Dahab. Ubytování Delta Dahab Hotel se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Red Dahab

8,6

Club Red Dahab

Ubytování (Hostel) Club Red Dahab. Located close to the public Mashraba beach in Dahab, Club Red Dahab offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi with a view. Ubytování Club Red Dahab se nachází ve městě Dahab (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)